ww3pl

Steam - pomoc dla graczy czy ich zagłada?

14796 postów w tym temacie

Ja tu i w temat o promocjach głównie zaglądam jak mam z bundla [tudzież innego promo] klucze do rozdania :)
Ale spoko, wpadnę raz na jakiś czas ^^

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Mam takie pytanie - dodawał ktoś Dawn of Wara do konta steam kluczami ze Złotej Kolekcji ?
Bo klucz do podstawki DoWa i Soulstorma dodał mi się bez problemu, natomiast steam odrzuca mi klucze z Soulstorma i Winter Assault. Jest gdzieś jakiś konkretny mail steamowy na który się kieruje zapytania o takie problemy ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 05.12.2014 o 13:15, Pietro87 napisał:

Mam takie pytanie - dodawał ktoś Dawn of Wara do konta steam kluczami ze Złotej Kolekcji
?
Bo klucz do podstawki DoWa i Soulstorma dodał mi się bez problemu, natomiast steam odrzuca
mi klucze z Soulstorma i Winter Assault. Jest gdzieś jakiś konkretny mail steamowy na
który się kieruje zapytania o takie problemy ?


Zarejestruj się tu: https://help.sega.com/home opisz swój problem poproszą Cię o wysłanie zdjęcia gry, kluczy do niej oraz rachunku. Ja wysłałem im tylko zdjęcie gry wraz z kodami oraz nr tiketu na karteczce obok, pisząc, że rachunku nie posiadam bo zakupiłem grę dawno i podesłali mi nowe kody, które bez problemu weszły na steam. Oczywiście w języku anglijskim wszytko.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Piękne dzięki, zaraz się zabiorę za cykniecie zdjęć kluczy i samych gier i założę tam zapytanie. Podejrzewam, ze problemem jest format kluczy, bo ten od podstawki i soulstorma jest o jeden rząd krótszy, natomiast dc i wa są dłuższe. Fajnie by wyszło, gdyby faktycznie wysłali mi dwa kody na te brakujące gry, bo co jak co ale wygodnie było by mieć jednak kompletna kolekcję DoWa na steamie w bibliotece :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 05.12.2014 o 13:32, Nufiko napisał:

Zarejestruj się tu: https://help.sega.com/home opisz swój problem poproszą Cię o wysłanie
zdjęcia gry, kluczy do niej oraz rachunku. Ja wysłałem im tylko zdjęcie gry wraz z kodami
oraz nr tiketu na karteczce obok, pisząc, że rachunku nie posiadam bo zakupiłem grę dawno
i podesłali mi nowe kody, które bez problemu weszły na steam. Oczywiście w języku anglijskim
wszytko.

Też chętnie z tego skorzystam, bo nie wiedziałem o tym :]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Długo idą e-maile z odzyskiwaniem hasła? Wysłałem już z ponad 3 godziny temu i nic. Jak jeszcze trzeba będzie odpowiedzieć na pytanie pomocnicze to moje konto odejdzie w niebyt. No chyba że trzeba steamową aplikację zainstalowac na systemie - bo wysłałem prośbę o hasło przez stronę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 06.12.2014 o 21:06, Pierogi_z_Cukrem napisał:

Długo idą e-maile z odzyskiwaniem hasła? Wysłałem już z ponad 3 godziny temu i nic. Jak
jeszcze trzeba będzie odpowiedzieć na pytanie pomocnicze to moje konto odejdzie w niebyt.
No chyba że trzeba steamową aplikację zainstalowac na systemie - bo wysłałem prośbę o
hasło przez stronę.

Czasami takie mejle lądują w spamie, tam poszukaj.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Wszedłem podczas gry w przeglądarkę Steam na forum CD-Action (więc bez wirusów); czy jest potrzeba usuwania pamięci tymczasowej, czy tam historii przeglądania?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 07.12.2014 o 23:56, Adidas66 napisał:

Po co? Regularnie korzystam z przeglądarki w grach i nie widzę skutków ubocznych.

Hmm jeśli nie trzeba to spoko.

Co do problemów ze Steamem, to mnie martwi jedna kwestia: czarne paski z dołu i z góry w Mirror''s Edge... da się to jakoś skasować?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 08.12.2014 o 00:00, Manigoldo napisał:

Co do problemów ze Steamem, to mnie martwi jedna kwestia: czarne paski z dołu i z góry
w Mirror''s Edge... da się to jakoś skasować?


To brzmi raczej jak niewłaściwe dobrana rozdzielczość do proporcji ekranu, niż sam problem ze Steamem.
Paski na górze i dole sugerują, że np. masz monitor 16:10, a ustawiłeś rozdzielczość o proporcjach 16:9.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 08.12.2014 o 00:34, Minamir napisał:

To brzmi raczej jak niewłaściwe dobrana rozdzielczość do proporcji ekranu, niż sam problem
ze Steamem.
Paski na górze i dole sugerują, że np. masz monitor 16:10, a ustawiłeś rozdzielczość
o proporcjach 16:9.

Mam 22", a jak zmieniam na jakiś klasyczne 16:9 czy coś to pasy są nadal, ale większe. Jutro spróbuję wszystkich rozdziałek. Poinformuję co i jak.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 08.12.2014 o 01:25, Manigoldo napisał:

Mam 22", a jak zmieniam na jakiś klasyczne 16:9 czy coś to pasy są nadal, ale większe.
Jutro spróbuję wszystkich rozdziałek. Poinformuję co i jak.

Jakbyś podał konkretny model monitora to też by nieco pomogło ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Spokojnie... To jest celowy zabieg - tak ma być. Twórcy po prostu wymyślili, że najlepsza do odbioru gry jest proporcja obrazu 16:9 i tak Mirror''s Edge wyświetla obraz na wszystkich rozdzielczościach.
Jeżeli bardzo Ci to przeszkadza - możesz sprawdzić czy w opcjach nie możesz wyłączyć trybu ''Letter-Box'', ewentualnie wykorzystać jedno z rozwiązań znalezionych w Internecie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Jak to jest z zakupem kluczy do danej gry? Zastanawiam się nad CS:GO i kumpel mówił, że jak się kupuje nie na Steamie, to grę wysyłają jako gift i nie można korzystać z rynku Steam. Jest to prawdą?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 10.12.2014 o 12:26, SongoX napisał:

Jak to jest z zakupem kluczy do danej gry? Zastanawiam się nad CS:GO i kumpel mówił,
że jak się kupuje nie na Steamie, to grę wysyłają jako gift i nie można korzystać z rynku
Steam. Jest to prawdą?


Masz już dostęp do rynku? Jeżeli tak to śmiało możesz brać gifta :) Jeżeli nie masz, a chciałbyś mieć - to musisz dokonać jakiejś transakcji via steam i odczekać określony czas, po którym zostaniesz wpuszczony na targowisko.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się