ww3pl

Steam - pomoc dla graczy czy ich zagłada?

14796 postów w tym temacie

Dnia 13.12.2014 o 13:45, prf napisał:

Przywrócili już aukcje , jak masz dużo gemów to za nie możesz wylicytować jakąś grę .

Co ty :p nie ma szans żeby normalny człowiek coś wygrał :P
Większość którzy bawią się w to to dzieci które korzystają z kart kredytowych rodziców albo ruscy, którzy na steam maja wszystko za [m]. Zwykły szaraczek nie ma szans w tej "zabawie"

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Przejrzałem Twoją kartotekę. Masa ostrzeżeń i degradów za słownictwo. A ty nadal robisz to samo. Tym razem BAN czasowy na miesiąc za słownictwo.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dla fanów niewielkiego, ale szybkiego zarobku.

Co kupić? 1000 gemów za 0,50.
Co stworzyć? Booster Pack Sakura Spirit za 750 gemów.
Obecnie ludzie biorą je od ręki za 0,7 ojro.

Zysk:
250 gemów
0,11 ojro. : >

Oczywiście sprawdźcie aktualne ceny. ^^

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 14.12.2014 o 11:07, vegost napisał:

Nie są to jakieś zawrotne ceny i nawet nie wiem czy opłaca się w to bawić.. ;o

Rzuciłem jako ciekawostkę, może komuś się przyda (bo akurat brakuje mu do czegoś <250 gemów).
Ogólnie ten event chyba zupełnie zabije ceny boosterów (wspomniany z Sakura Spirit kilka tygodni temu opchnąłem za ~2 ojro) i pośrednio kart. Co Steamowi na rękę. : >

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Nie ma tragedii z tym eventem. Przynajmniej jeżeli nie spina się na wylicytowanie tych mega popularnych tytułów. Przerobiłem parę swoich niechcianych tapet, kart i ikonek, wcale się nie spinając obstawiłem antologię Etherlords i widocznie nikt nie przebił... A w ekwipunku mam jeszcze sporo śmieci, które już chyba sprzedam. Ceny tych wszystkich tapet, emotek itd. poszły do góry na czas eventu, więc w końcu trochę większy sens ma wystawianie tego w markecie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 16.12.2014 o 16:00, Kadaj napisał:

Tak z ciekawości, ile dałeś? Może przepłaciłeś. ;d

1500 gemów.
Widać, że ceny się wahają z tendencją spadkową, bo zanim mi udało się wylicytować ludzie kupowali za 1500-1900 (wcześniej pewnie jeszcze drożej), a teraz poszło za 1200. Także nie zniechęcać się botami i ruskimi spamującymi F5 na każdej możliwej licytacji. Jutro pewnie będzie jeszcze taniej.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Z drugiej strony cena marketowa 1000 gemów podskoczyła z 50 do 97 eurocentów, z tendencją wzrostową (aż do wielkiego krachu po ostatniej rundzie aukcji ;d).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 17.12.2014 o 18:06, Pietro87 napisał:

Nope u mnie wszystko działa jak należy.


Mi muli i cały czas błąd 105 ;/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 17.12.2014 o 18:09, Isildur napisał:

Mi muli i cały czas błąd 105 ;/

Zrób rachunek sumienia. Zastanów się, czy choć raz nie zdarzyło Ci się nawet dla żartu zaprzeczyć boskości Gabe''a, albo czy nie pomyślałeś o wyższości innej platformy.

U mnie też wszystko działa, choć koło południa trochę inventory muliło.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Uruchom steam funkcja "uruchom jako administrator" z prawokliku.
Powinien zaskoczyć [spróbuj 2-3 razy, za 1szym może dalej walnąć błędem]
Potem spokojnie go wyłącz i odpal normalnie. Taki trik powinien go "wyleczyć" :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 17.12.2014 o 18:41, Pietro87 napisał:

Uruchom steam funkcja "uruchom jako administrator" z prawokliku.
Powinien zaskoczyć [spróbuj 2-3 razy, za 1szym może dalej walnąć błędem]
Potem spokojnie go wyłącz i odpal normalnie. Taki trik powinien go "wyleczyć" :)


Poskutkowało, dzięki wielkie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 17.12.2014 o 19:57, kuba9876543210 napisał:

Koniec tanich giftow, chyba tylko region USA zostaje, nowych giftow gier z tanszych regionow
juz nie bedzie mozna poza tymi tanimi regionami aktywowac.


Masz na myśli ruskich i im podobnym ? EA już dawno zakazał takich praktyk i jestem zadowolony. Oni dostają po głowie a gracze, którzy kupują ruskie klucze zostali zbawieni.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Rosja i inne kraje WNP, czesc Azji poludniowo-wschodniej i Brazylia.

Nie rozumiem, dlaczego uwazasz, ze gracze zostali "zbawieni"? Klucze nadal mozna kupowac jesli nie sa to wersje na jakis okreslony region z blokada, ale rynek sprzedazy giftow, wymiany gier za gry, czy itemow (np. kluczy TF2) za gry mocno sie zmniejszy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 17.12.2014 o 21:46, kuba9876543210 napisał:

Rosja i inne kraje WNP, czesc Azji poludniowo-wschodniej i Brazylia.

Nie rozumiem, dlaczego uwazasz, ze gracze zostali "zbawieni"? Klucze nadal mozna kupowac
jesli nie sa to wersje na jakis okreslony region z blokada, ale rynek sprzedazy giftow,
wymiany gier za gry, czy itemow (np. kluczy TF2) za gry mocno sie zmniejszy.


Takie klucze zazwyczaj pochodzą z nielegalnych źródeł. Dlatego też są takie tanie. Po drugie nie zawsze są akceptowane na platformach cyfrowych i dlatego też jak widać jest zakrojona akcja przeciwko takim praktykom. A jak ktoś akceptuje ruski klucz to nie da się zmienić języka bo jest blokada regionalna a jak szefostwo zobaczy to osobnik dostaje banicje. Potencjalny nabywca ma w plecy kasę i może mieć problemy ze swoim kontem. Co do giftów to nie mam nic przeciwko o ile wszystko jest drogą legalną.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Wiekszosc kluczy nie jest z nielegalnych zrodel. Jezyka czasem nie da sie zmienic, zalezy od gry (a wlasciwie wydawcy). Latwiej jest miec problem z giftem, bo kupujacy moze zrobic chargeback (albo uzyc kradzionej karty i wlasciciel zrobi chargeback) i jest sie i bez gry i bez pieniedzy, w przypadku klucza ktos musialby sie wlamac do sklepu lub hurtowni, albo jakis pracownik rozpakowywac gry, spisywac klucze i z powrotem foliowac, ale jest w tym wiecej zabawy i wieksze ryzyko. Jesli klucz do gry nie ma ograniczen co do aktywacji i uruchamiania gry oraz jest j. angielski to nie ma zadnego problemu. Oczywiscie zakladajac, ze kupuje sie u kogos kto ma juz wyrobiona reputacje i bardziej mu sie oplaca te reputacja utrzymac. Kupujac w ciemno mozna zostac oszukanym (ktos podaje klucz, a pozniej sklada reklamacje jak ma dowod zakupu, ze mu "klucz nie dziala", osoba ktora go uzyla traci gre).

Co do kluczy TF2 co wspomnialem wyzej to oczywiscie nie klucze do aktywacji gry tylko Mann Co. Supply Crate Keys robiace za quasi-walute.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się