ww3pl

Steam - pomoc dla graczy czy ich zagłada?

14796 postów w tym temacie

Dnia 19.12.2014 o 23:20, Kadaj napisał:

Wszytko to chyba kwestia zapotrzebowań,


Przy poprzednich wyprzedazach (zimowej 2013 i letniej 2014) tlumaczylem sobie, ze nie ma nic ciekawego nie dlatego, ze brakuje ofert, ale dlatego, ze mam juz chyba wszystkie gry, na ktore polowalem. Problem w tym, ze to nie do konca prawda. Na Wishliscie mam ponad 40 pozycji, sama lista nie zmienila sie za bardzo od prawie 2 lat i caly czas czekam na jakies interesujace oferty. Kobieca intuicja mi podpowiada, ze chyba sie nie doczekam :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 19.12.2014 o 23:29, Pietro87 napisał:

Steam zrobił podobnie, tylko oni nie kitują z procentami, zwyczajnie przecenili gry niżej
niż na tygodniówkach niekiedy


Tylko pytanie, na ile takie obnizki sa ich decyzja, a na ile to wydawcy nie chca bardziej obnizac? Bo mam wrazenie, ze chyba niektorych zabolaly niskie ceny na pierwszych dwoch wyprzedazach i teraz boja sie zejsc do tego poziomu. Szkoda tylko, ze nie zauwazaja drobnej prawidlowosci - wtedy podczas jednej wyprzedazy zostawialem na steamie 20-30 euro (jak nie wiecej), a na ostatnich nie wyszedlem ponad 10. Podejrzewam, ze nie tylko ja tak mam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 19.12.2014 o 22:52, Ring5 napisał:

> Nie przyglądam się za bardzo tej promocji, ale cenowo to jakoś nie zachwyca?

Nie zachwyca i widze, ze z kazda kolejna wyprzedaza jest coraz gorzej.


Drugi dzień dopiero, czego się spodziewacie? Wysypu samych -80%? Zawsze tak było, że trzeba było zerkać codziennie i patrzeć co się trafia.

Dnia 19.12.2014 o 22:52, Ring5 napisał:

Seria Assassin''s Creed kiedys byla w okolicach 1,5-2,5 euro, teraz pod 4. Niestety, tamte ceny chyba juz
nie wroca. Czyzby poczatek konca przebojowego Steama? :(


Assassin''s Creed IV jest właśnie za -75% czyli 7.5 euro. I jest to najlepsza przecena tej gry jaka jej się trafiła od premiery. Jeśli ktoś nie kupował wcześniej, tylko czekał na dobrą cenę, to za 30 złotych chyba warto?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 19.12.2014 o 23:34, Ring5 napisał:

Kobieca intuicja mi podpowiada, ze chyba się nie doczekam
:(

Doczekasz jak wydawca obniży bazową cenę gry. Sam kiedyś polowałem na Alice: Madnes Returns, ale EA ciągle chciało za grę 50 ojro na Steamie, więc nawet przy -75% wychodziło drogo.
Dziś wystarczy "marne" -50% i jest nieporównywalnie taniej.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 19.12.2014 o 23:39, pkapis napisał:

Drugi dzień dopiero, czego się spodziewacie? Wysypu samych -80%?


Samych - nie. Ale jesli ten sam tytul jest juz przynajmniej trzeci raz na wyprzedazy w dokladnie tej samej cenie, to chyba znaczy, ze z systemem jest cos nie w porzadku. Gry raczej powinny taniec, a nie utrzymywac sie na tym samym poziomie latami.

Dnia 19.12.2014 o 23:39, pkapis napisał:

Zawsze tak było, że trzeba było zerkać codziennie i patrzeć co się trafia.


Zgoda, ale obecnie gry potrafia byc drozsze niz rok czy dwa lata temu! Najlepszy przyklad: Assassin''s Creed. Za jedynke zima 2012 zaplacilem 1,99. Obecnie (dwa lata pozniej!) ta sama gra kosztuje 2,49.

Dnia 19.12.2014 o 23:39, pkapis napisał:

I jest to najlepsza przecena tej gry jaka jej się trafiła od premiery.


Gdybym byl zwolennikiem teorii spiskowych, powiedzialbym, ze ktos tu probuje zatrzec niezbyt pozytywne wrazenie, jakje pozostawila po sobie Unity. Ale nie jestem. Wiec nie powiem. Ale moglbym.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Takie wyprzedaże są też mekka dla cwaniaków.
Przykładem była legendarka Skyrima, która poza promocjami oscyluje w necie w cenach 70-100zł [zależnie od sklepu i wersji tj klucz cyfrowy czy fizyczna kopia].
Na muve ludzie kupowali po 20-30 kluczy, odczekają do stycznia-lutego [bo z tego co widziałem, nie było żadnej formy zabezpieczenia czy ograniczonej aktywacji czasowej, a to tez można obejść giftowaniem na steamie] i puszczą to na alledrogo w podwójnej cenie [minimum podwójnej].
Powoli zejdzie - zysk czysty.

Wielu wydawców to zaczyna boleć - głównie w tyłku, ale jednak. Jest to podyktowane głównie czystą chciwością i stąd chyba wymuszanie mniejszych obniżek [a czemu uważam, że chciwością - bo imho daje to efekty odwrotne do zamierzonych, dali by taniej - zeszło by więcej, oscylują na zniżkach średniego szczebla i sprzedaż jest umiarkowana, trzeba zagryźć zęby, kupić maść i przeboleć cwaniaków]


P.S.
Jest też kwestia durnych wydawców/właścicieli praw do danej marki.
Przykład Vampire TM Bloodline. Doczepili się do projektu moda, moda który ożywił by grę-klasyk. Moda który na boga - nabił by sprzedaż, więcej osób by sięgnęło po ten tytuł w wersji zremasterowanej.
Co następne - czepią sie nieoficjalnego patcha który sprawia, ze tytuł jest grywalny bo naprawia partactwo devsów i bugi [techniczne, bo merytorycznie gra była zawsze genialna]
Za wiele rzeczy można opsioczyć Bethesde, ale ludzie powinni brav z nich przykład - gry otwarte na mody żyją latami i dodatki do nich, mimo modów sprzedają się świetne [to taki przytyk w stronę chłopaków od XCOMa, ich bolało modowanie gry bo myśleli, że to im udupi sprzedaż Enemy Within, a gucio tam, EW by się sprzedało równie dobrze gdyby XCOM był modom przyjazny]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dnia 20.12.2014 o 00:04, Ring5 napisał:

> Zawsze tak było, że trzeba było zerkać codziennie i patrzeć co się trafia.

Zgoda, ale obecnie gry potrafia byc drozsze niz rok czy dwa lata temu! Najlepszy przyklad:
Assassin''s Creed. Za jedynke zima 2012 zaplacilem 1,99. Obecnie (dwa lata pozniej!)
ta sama gra kosztuje 2,49.


Ech, proszę, nie dobijaj logiki. Bazowa cena ACI to 9.99. Jeśli jest na wyprzedaży -75% to spada do 2.49, jak obecnie. Jeśli za chwilę wprowadzą na 24-48 godzin jeszcze lepszą zniżkę -80%, to będzie za 1.99. I takie się zdarzają, tylko raczej nie przez cały czas trwania wyprzedaży. A jeśli wprowadzą -90%, to będzie za 0.99. Ale to nie znaczy, że potem można narzekać, że gra "zdrożała" znowu do 9.99. Bo nie zdrożała, tylko czasowo była po niższej cenie.

Dnia 20.12.2014 o 00:04, Ring5 napisał:

Gdybym byl zwolennikiem teorii spiskowych, powiedzialbym, ze ktos tu probuje zatrzec
niezbyt pozytywne wrazenie, jakje pozostawila po sobie Unity. Ale nie jestem. Wiec nie
powiem. Ale moglbym.


E tam. Ci, którzy nadziali się na Unity od dawna mają już ACIV i obniżki na starsze części ich nie obchodzą. Dla nich jest darmowa gra oferowana osobno. Po prostu kto kupić AC IV po pełnej cenie, dawno już to zrobił. wyszła nowa część, na którą też niektórzy się rzucili, więc można obniżyć cenę starszej - ktoś się skusi, kolejne pieniążki wpadną, a pretensji nikt nie będzie miał.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 20.12.2014 o 00:46, pkapis napisał:

Ech, proszę, nie dobijaj logiki.


Jeszcze troche i jako argumentu uzyjesz tego, ze kilka razy juz sie zdarzylo na wyprzedazach, iz gry mialy po 135% znizki (serio, byly takie przypadki). To, ze gra MOZE miec jakas znizke nie znaczy, ze ja dostanie, i o tym takze mowie, wiec pozwol, ze odbije pileczke i odpowiem tym samym: nie dobijaj logiki gdybaniem i zeglowaniem po "mozu". Na pierwszych wyprzedazach rzucano obledne oferty, gry kupowalo sie za euracza czy dwa. Kiedy ostatni raz widziales dodatki do Civki V za mniej niz 7,49?

Dnia 20.12.2014 o 00:46, pkapis napisał:

E tam. Ci, którzy nadziali się na Unity od dawna mają już ACIV


Ale "smrodek" po Unity dotyczy nie tylko tych, ktorzy te gre kupili, ale tez tych, ktorzy tylko o niej czytali. A ci niekoniecznie musza miec IV. Zreszta juz na dzien dobry znowu mordujesz logike, wysnuwajac mylne wnioski. Idac dalej tym tokiem myslenia, fakt, ze mam IV oznacza, ze przeciez MUSZE miec III, prawda? Otoz nie. Nie musze i nie mam. Co wiecej, raczej nie mam zamiaru miec, chyba, ze spadnie do 2-3 euro. MOZE wtedy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 20.12.2014 o 12:24, Rick napisał:

Jak tam u was Steam? U mnie nie może się połączyć. :(

EDIT: Już nieważne, zaskoczył. ;)

Możliwe że sieć obciążona, świąteczne promocje i takie tam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 20.12.2014 o 10:01, Ring5 napisał:

> Ech, proszę, nie dobijaj logiki.

Jeszcze troche i jako argumentu uzyjesz tego, ze kilka razy juz sie zdarzylo na wyprzedazach,
iz gry mialy po 135% znizki (serio, byly takie przypadki).


Wiem, sam mam screeny.

Dnia 20.12.2014 o 10:01, Ring5 napisał:

To, ze gra MOZE miec jakas
znizke nie znaczy, ze ja dostanie, i o tym takze mowie, wiec pozwol, ze odbije pileczke


Przede wszystkim to że gra ma zniżkę, nie oznacza, że to jest jej normalna cena. Więc to za ile ją kiedyś zdołałeś kupić, nie ma znaczenia. Zdołałeś taniej, bo akurat była promocja.

Dnia 20.12.2014 o 10:01, Ring5 napisał:

i odpowiem tym samym: nie dobijaj logiki gdybaniem i zeglowaniem po "mozu".


Czym? Przytocz przykłady.
Twój błąd logiczny polega na tym, że założyłeś, że skoro kiedyś gra miała promocję do ceny X, to teraz musi mieć już przynajmniej taką samą, albo jeszcze lepszą. Otóż nie, nie musi.

Z twojej wypowiedzi:

Dnia 20.12.2014 o 10:01, Ring5 napisał:

Zgoda, ale obecnie gry potrafia byc drozsze niz rok czy dwa lata temu! Najlepszy przyklad:
Assassin''s Creed. Za jedynke zima 2012 zaplacilem 1,99. Obecnie (dwa lata pozniej!)
ta sama gra kosztuje 2,49.


Jest to po prostu bzdura. Gra nie jest droższa niż dwa lata temu. Nadal kosztuje 9.99. Uważasz, że jest droższa, bo teraz dostała gorszą przecenę, niż dwa lata temu - i zapewne na jakiś dzień czy dwa. A jest normalna praktyką na Steamie, że gry podczas wyprzedaży dostają cenę obniżoną o ileś, by czasami na krótko mieć jeszcze lepszą przecenę.

Dnia 20.12.2014 o 10:01, Ring5 napisał:

Na pierwszych
wyprzedazach rzucano obledne oferty, gry kupowalo sie za euracza czy dwa. Kiedy ostatni
raz widziales dodatki do Civki V za mniej niz 7,49?


Nie wiem, nie interesuję się nowymi Civ.

Dnia 20.12.2014 o 10:01, Ring5 napisał:

Ale "smrodek" po Unity dotyczy nie tylko tych, ktorzy te gre kupili, ale tez tych, ktorzy
tylko o niej czytali. A ci niekoniecznie musza miec IV. Zreszta juz na dzien dobry znowu
mordujesz logike, wysnuwajac mylne wnioski. Idac dalej tym tokiem myslenia, fakt, ze
mam IV oznacza, ze przeciez MUSZE miec III, prawda? Otoz nie. Nie musze i nie mam. Co
wiecej, raczej nie mam zamiaru miec, chyba, ze spadnie do 2-3 euro. MOZE wtedy.


Bynajmniej. Po prostu twój jednostkowy przypadek nie jest reprezentatywny i nie służy do udowadniania niczego, poza tym jakie gry ma, a jakich nie ma użytkownik Ring5. Zdecydowana większość graczy, dla której Unity było na tyle ważne, żeby ją kupować od razu, ma już AC IV.
Oczywiście przecena AC IV może mieć pewien związek z tuszowaniem sprawy a Unity, ale nie jest to z pewnością jedyny powód. Unity jest teraz na przecenie -33%, ACIV na -75%. Dlaczego? Bo ACIV już się sprzedało za pełną cenę tam, gdzie miało się sprzedać. Może normalnie daliby tylko -50%, a postanowili dać więcej, żeby się pokazać, ale gdyby Unity wyszło bez tych błędów, to przecena na ACIV i tak by była. Bo ludzi gotowych kupić ją za pełną cenę zostało bardzo mało, a tych, którzy są gotowi za nią dać mniej jest wystarczająco dużo, żeby to dało zauważalne zyski.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 20.12.2014 o 14:10, pkapis napisał:

ACIV na -75%.
Dlaczego? Bo ACIV już się sprzedało za pełną cenę tam, gdzie miało się sprzedać. Może
normalnie daliby tylko -50%, a postanowili dać więcej, żeby się pokazać

Rogue niedługo na PC, przyda się grupa nowych klientów zachwyconych bitwami morskimi. : >

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 20.12.2014 o 14:10, pkapis napisał:

Zdołałeś taniej, bo akurat była promocja.


I jesli nie zauwazyles, dokladnie to napisalem: ze takich promocji, jakie robili na poczatku, juz nie ma.

Dnia 20.12.2014 o 14:10, pkapis napisał:

Czym? Przytocz przykłady.


Gdybaniem. Uzywaniem "a moze bedzie tak, a moze bedzie siak" jako argumentu. Bo to akurat zaden argument, tylko Twoje domysly i teorie, nic wiecej.

Dnia 20.12.2014 o 14:10, pkapis napisał:

teraz musi mieć już przynajmniej taką samą, albo jeszcze lepszą.


Wiesz co? Mam prosbe: przeczytaj jeszcze raz to, co napisalem, a potem dopiero odpisuj. Od samego poczatku pisze, ze Steam juz nie robi tak wysokich obnizek, jak na poczatku. Ze gry, na ktore dwa lata temu byla obnizka (nie na zasadzie flash sale, tylko stala) do 2 euro teraz chodza po 3-4 euro.

Dnia 20.12.2014 o 14:10, pkapis napisał:

Jest to po prostu bzdura. Gra nie jest droższa niż dwa lata temu.


Gucio mnie interesuje normalna cena gry. Mowa jest o promocjach, i jesli gra na wyprzedazy dwa lata temu kosztowala 1,99 a dzis kosztuje 3,49, to znaczy, ze jest drozsza.

Dnia 20.12.2014 o 14:10, pkapis napisał:

Nie wiem, nie interesuję się nowymi Civ.


To pozwol, ze jednak bede sie trzymal tego, co widze na Steamie, a nie tego, co Tobie sie wydaje, ze powinienem widziec.

Dnia 20.12.2014 o 14:10, pkapis napisał:

Bynajmniej. Po prostu twój jednostkowy przypadek nie jest reprezentatywny


W przeciwienstwie do Twojej hipotezy opartej na badaniach rynku i popartej konkretnymi liczbami ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 20.12.2014 o 14:47, Ring5 napisał:

Wiesz co? Mam prosbe: przeczytaj jeszcze raz to, co napisalem, a potem dopiero odpisuj.
Od samego poczatku pisze, ze Steam juz nie robi tak wysokich obnizek, jak na poczatku.
Ze gry, na ktore dwa lata temu byla obnizka (nie na zasadzie flash sale, tylko stala)
do 2 euro teraz chodza po 3-4 euro.


Nigdzie nie napisałeś, że była taka stała obniżka. Napisałeś, że za tyle kupiłeś, a kupić mogłeś na flash sale, co ma więcej sensu.
I naprawdę chcesz mi powiedzieć, że dwa lata temu była obniżka na AC rzędu -80% przez cały czas świątecznej promocji? Ciężko mi w to uwierzyć, zwłaszcza znając podejście Ubisoftu, ale nie będę się kłócił.
Cóż, te promocje nie zależą przecież wyłacznie od Steama, ale w dużej mierze również od wydawcy. A że Ubi ma PCtowców głęboko gdzieś, chyba że zaczyna zaliczać gorsze wyniki na konsolach i nagle przypomina sobie o swoich innych klientach, to raczej ich bym posądzał, że zlewają sprawę.

Dnia 20.12.2014 o 14:47, Ring5 napisał:

Gucio mnie interesuje normalna cena gry. Mowa jest o promocjach, i jesli gra na wyprzedazy
dwa lata temu kosztowala 1,99 a dzis kosztuje 3,49, to znaczy, ze jest drozsza.


Ale pytanie na których promocjach. Z moich obserwacji jednak nie jest tak, że gry dostają słabsze promocje w kolejnych latach. Oczywiście mogą być takie gry, ale nie jest to jakaś globalna tendencja.

Dnia 20.12.2014 o 14:47, Ring5 napisał:

> Bynajmniej. Po prostu twój jednostkowy przypadek nie jest reprezentatywny

W przeciwienstwie do Twojej hipotezy opartej na badaniach rynku i popartej konkretnymi
liczbami ;)


Nasze zdania co do tego jak wyglądają promocje w kolejnych latach są równorzędne i wynikające z podobnych danych :-)
Nie zgadzam się tylko z przykładem z ACIII, bo on nie jest reprezentatywny. Ale nie chce mi się też szukać danych o sprzedaży różnych części AC w kolejnych latach. Za dużo wysiłku, a satysfakcja z "ale pokazałem temu innemu człowiekowi z internetów, teraz to się nie pozbiera" już nie ta co dawniej ;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

A może zabiję jakiekolwiek gdybania i strzelanie cenami, skoro macie do tego piękną stronę, która idealnie pokazuje skłonności cenowe większości gier?

http://isthereanydeal.com/

Nie dość że dostaniecie ładne powiadomienia na maila, to jeszcze cenę oczekiwaną sobie wprowadźcie i nie będzie niespodzianek.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ja chciałbym podziękować STEAMowi, Gabowi, i SEGA za zrobienie mega wielkiego wała z grą Metro Last Light.

Napaliłem się na edycję Komplete, która tuż przed premierą odświeżonej wersji Redux zeszła do ceny 5 euro. Jako że dopiero wtedy wystawiłem parę kart na aukcje, podarowalem sobie kupno gry, wiedzac ze po wplywie gotowki z kart bede mial gre zapewne za pol darmo na wyprzedaży...

I co ? Ano GUCIO !. Steam USUNAŁ STARĄ WERSJĘ ZE SKLEPU I ZOSTAWIŁ REDUX.
Niezły szwindel, biorąc pod uwagę że odświeżona wersja Last Light (w przeciwieństwi do pierwszej części) w zasadzie niczym specjalnie się nie różni od poprzedniej wersji, ot, lepsze oświetlenie i poprawione nieco tekstury.
Dzieki temu na wyprzedaży zimowej gra jest dwa razy droższa, bo wmuszają Wam nową wersją z odrobinę poprawioną grafiką (kiedyś to się chyba nazywało patchem z poprawioną grafiką). Jak pare miesiecy temu moglem miec ją za 5 euro, tak teraz musze dac 10. I to w promocji, normalnie kosztuje 15 ojro.

Takiego wała to się nie spodziewałem. Co najlepsze stara wersja zaczęla znikać takze z innych sklepów. Tak się robi interesy dzisiaj. Albo robisz w konia ludzi na zbiorkach vide Secret Serwis, albo usuwasz stara wersje gry ze sklepu nie dając człowiekowi wyboru, dajac do zrozumienia ze ma placic wiecej kasy za odrobine lepsze tekstury i oswietlenie.

Nie dzieki, postoje. A w pozostałej kwesti zgadzam się z Ring 5, póki co jest to chyba najgorsza wyprzedaż na Steam ze wszystkich. Nie mówiąc już że jedna z gier (dodatek) jest tańsza na green man gaming gdzie płaci się w droższych funtach. Na poprzednich wyprzedaz mozna było dostać Counter Strike GO za 2.50 Euro, teraz jest za 7, wszystkie Assasiny podrożały, a spora czesci produkcji była tańsza w czarny piątek.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Też nie lubię tego usuwania starych edycji ze sklepu. Co dopiero w nowym Deus Ex, gdzie wyrzucono ten fajny filtr dodający grze fajnego klimatu? Masakra...

Pozostaje nam polować na edycje pudełkowe ze starymi częściami, bo choć ze sklepu zniknęły, jeśli kupiło się je wcześniej, wciąż można je pobierać i grać w najlepsze. Mniemam więc, że i aktywować. Akurat ja Metro 2033 i Last Light zakupiłem wraz z DLC-ami na Steamie niedługo przed wywaleniem ze sklepu. Deus Eksa też zdążyłem skompletować. Podobnie Sleeping Dogs. Zakładam, że jak tylko wykupię wszystko, co z Tomb Raider związane, wyjdzie definitywka na PC XD

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 20.12.2014 o 15:15, pkapis napisał:

Z moich obserwacji jednak nie jest tak, że gry dostają słabsze promocje w kolejnych latach.


Podejrzewam, ze kazdy z nas "wie swoje" i drugiego nie przekona. Powiem wiec tylko jedna rzecz na koniec, nad ktora chyba warto sie zastanowic. Skoro promocje z roku na rok sie nie pogarszaja, jak to jest, ze wczesniej na dobe mielismy 3 Community''s Choice i 3 Flash Sales, a teraz mamy 1 CC i 2 FS (jesli uznamy, ze to w ogole jest FS)? Dla mnie promocje sa coraz gorsze, dla Ciebie nie sa. I na tym to zostawmy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

1. O cenach decydują wydawcy, nie Gabe. Więc żale za Metro wylewaj do Segi, a Asasyny do Ubi.
2. Nie od dzisiaj wiadomo, że gry w innych serwisach, w tym GMG są przeważnie tańsze od ofert na wielkich wyprzedażach Steam.
3. W ciągu ostatniego roku popyt na CS:GO wzrósł diametralnie, gdyż w końcu stał się popularnym tytułem esportowym. Nic więc dziwnego że Valve nie puści go za -80% gdy może na nim lepiej zarobić. Sam bym tak zrobił.

@Ring5
Jak dla mnie jeden community choice wystarczy. Gry i tak się potem powtarzały na daily/flash, a tak przynajmniej nie prześpisz ani jednej karty bo masz 24 godziny na jej zdobycie. Poza tym flash deal to teraz 2x6 zamiast 3x4, gdzie tu różnica? :?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 21.12.2014 o 11:55, luzac napisał:

1. O cenach decydują wydawcy, nie Gabe. Więc żale za Metro wylewaj do Segi, a Asasyny
do Ubi.
2. Nie od dzisiaj wiadomo, że gry w innych serwisach, w tym GMG są przeważnie tańsze
od ofert na wielkich wyprzedażach Steam.

No kiedyś to napewno. Rok temu w gmg Polacy mogli kupowac za dolary a nie za mniej oplacalne funty. No i amazon, ale tam trzeba robic podchody z adresem. Zreszta teraz chyba juz dodali opcje ze adres na koncie amazona musi sie zgadzac z adresem podanym w banku..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się