ww3pl

Steam - pomoc dla graczy czy ich zagłada?

14796 postów w tym temacie

Osobiście bym wolał żeby takie coś jak steam nigdy nie powstało ale niestety korzystanie z niego jest dziś obowiązkowe jak cchesz sobie legalnie pograć w jakiś tytuł. Za to nie rozumiem po co powstały inne twory jak Uplay, Orgin.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 21.12.2014 o 14:09, Sark9 napisał:

Osobiście bym wolał żeby takie coś jak steam nigdy nie powstało ale niestety korzystanie
z niego jest dziś obowiązkowe jak cchesz sobie legalnie pograć w jakiś tytuł. Za to nie
rozumiem po co powstały inne twory jak Uplay, Orgin.

Te twory powstały, bo Steam zdobył tak ogromną popularność, a DRM jest skuteczniejsze, bo rzadko kiedy odpalisz tytuł przed jego oficjalną premierą.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 21.12.2014 o 14:09, Sark9 napisał:

Osobiście bym wolał żeby takie coś jak steam nigdy nie powstało ale niestety korzystanie
z niego jest dziś obowiązkowe jak cchesz sobie legalnie pograć w jakiś tytuł. Za to nie
rozumiem po co powstały inne twory jak Uplay, Orgin.


W pierwszych latach Steama faktycznie nie miał on sensu i był mocno krytykowany, jednak z czasem gdy internet się rozwinął powstała dystrybucja cyfrowa, która aktualnie zdominowała Pecety i według mnie słusznie.

Co do powstania ,,alnertatyw'''', które według mnie są beznadziejne (no, czasami Originowi uda się sypnąć jakąś ciekawą promocją), powstały one po to aby firmy je produkujące (EA, Ubisoft) mogły zyskać z rozwijającej się dystrybucji elektronicznej.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 21.12.2014 o 23:41, Kadaj napisał:

może ktoś się ucieszy. ;p


Ktos na pewno sie ucieszyl, szkoda tylko, ze - jak zwykle - nie podziekowal. Mozesz napisac, co to bylo?

Ciekawe, czy jest opcja utworzenia tematu, ktory bylby dostepny dla osob z ranga co najmniej Brygadzisty, w ktorym tego rodzaju klucze moglyby byc umieszczane. Wtedy przynajmniej nie bylyby one zwijane przez anonimowe osoby, ktore nie sa nawet na tyle dobrze wychowane, by powiedziec glupie "dziekuje"...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 22.12.2014 o 00:14, Ring5 napisał:

Ciekawe, czy jest opcja utworzenia tematu, ktory bylby dostepny dla osob z ranga co najmniej
Brygadzisty, w ktorym tego rodzaju klucze moglyby byc umieszczane. Wtedy przynajmniej
nie bylyby one zwijane przez anonimowe osoby, ktore nie sa nawet na tyle dobrze wychowane,
by powiedziec glupie "dziekuje"...


Nie ma takiej opcji, przynajmniej na tą chwilę, może coś zostanie zmienione w przyszłości...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 22.12.2014 o 00:14, Ring5 napisał:

Ktos na pewno sie ucieszyl, szkoda tylko, ze - jak zwykle - nie podziekowal.

Albo zaczął kląć pod nosem jak zobaczył co to było. xD

Dnia 22.12.2014 o 00:14, Ring5 napisał:

Mozesz napisac,
co to bylo?

Linki z Puddle i GAUGE.
Kody z bardzo starego bundla, Insurgency chyba z jakimś numerkiem i coś czego nie pamiętam, a nie chce mi się sprawdzać. ;p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 22.12.2014 o 20:19, Hommicide napisał:

Grand Theft Auto The Complete Edition zawiera GTA IV + dodatki, czy wszystkie części
od GTA 1 do EFCL?

Nie ma czegoś takiego jak "Grand Theft Auto The Complete Edition"... Jest tylko GTA IV: Complete Edition, które zawiera GTA IV + Epizody oraz jest też Grand Theft Auto Complete Pack, które zawiera wszystkie części GTA od 3. do Epizodów.
Ciekawostka, bo kiedyś w tym drugim były też części 1-2.

Różnica w cenie to tylko 0,40ojro, więc chyba warto dopłacić. ;]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 22.12.2014 o 20:19, Hommicide napisał:

Grand Theft Auto The Complete Edition zawiera GTA IV + dodatki, czy wszystkie części
od GTA 1 do EFCL?


MAsz podane w opisie że wszytko co pojawiło się od czasu III

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Jestem daleko od domu, więc wziąłem netbooka z pobranymi kilkoma niezbyt wymagającymi grami, żeby umilić sobie długie wieczory. Większość uruchamia się bez problemu, ale taka Primordia najpierw męczy dysk przez około minutę, po czym cały Steam się wyłącza. o_O

To może mieć jakiś związek z dużym save''em w chmurze (zacząłem grać jeszcze na innym komputerze będąc u siebie), z którym badziewiasty tutejszy internet nie daje rady, czy gdzieś indziej szukać rozwiązania? Jakieś podpowiedzi?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

A sprawdzał ktoś może, czy spolszczenie do "GTA IV: Complete Edition" od IronSquad działa bezproblemowo? Bo z tego co wiem są te 2 gry połączone w jedną, a nie każda wersja osobno jak w przypadku pudełkowych edycji.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Jak usunąć dane karty kredytowej ze steam? Chciałbym je usunąć ponieważ steama mam już długo i kiedyś mi mama kupowała gry a teraz gdy mogę sam kupować karta mamy jest zapamiętana i nie da sie tego zmienić.
(opcja zmień nie działa)

20141223151040

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 23.12.2014 o 15:10, TheLaputer napisał:

Jak usunąć dane karty kredytowej ze steam? Chciałbym je usunąć ponieważ steama mam
już długo i kiedyś mi mama kupowała gry a teraz gdy mogę sam kupować karta mamy jest
zapamiętana i nie da sie tego zmienić.
(opcja zmień nie działa)


Włączasz Steama, w prawym górnym rogu masz swój nick oraz stan swojego portfela steamowego. Klikasz na swoim nicku, wybierasz dane konta i w nowo otwartej stronie, po prawej, pod stanem portfela masz podane karty które masz połączone z kontem. Obok każdej z nich masz dwie opcje : "Zmień/Usuń".

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Witam!
Mam problem. Uruchamiając grę wyskakuje komunikat - brakujący plik wykonywalny-
Uruchumiłem steam jako administrator, odinstalowałem i zainstalowalem na nowo, wyłaczyłem, właczyłem kompa, probowałem uruchomic w trybie offline, skończyły mi się pomysły, dodam tylko, że inne gry się uruchamiają ( chodzi o eador ale to pewnie bez znaczenia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się