ww3pl

Steam - pomoc dla graczy czy ich zagłada?

14796 postów w tym temacie

Dnia 30.12.2014 o 14:38, kaczek93 napisał:

Jak myślicie, czy Broforce z racji tego, że jest z wczesnym dostępem to ma szanse na
jakąś obniżkę większą niż -25%?


Raz było -35% na HumbleStore, 5 miesięcy temu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 30.12.2014 o 14:38, kaczek93 napisał:

Jak myślicie, czy Broforce z racji tego, że jest z wczesnym dostępem to ma szanse na
jakąś obniżkę większą niż -25%?

Też poluję na Broforce.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 30.12.2014 o 16:14, Graszcz napisał:

Też poluję na Broforce.

Expendabros wessało mnie totalnie, dlatego chciałbym ujrzeć chociaż -50% na Broforce.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

To i ja wrzucę podsumowanie wyprzedaży - chyba najlepszej w historii. Nigdy wcześniej nie wydałem tak mało własnych środków na tak dużo gier. ;d

Łącznie za ok. 3500 gemów:
-Secret Files Franchise Pack (4 gry)
-Warrior Kings
-Dracula Origin

Z zabawy marketem:
-nie liczyłem (regularnie też wydawałem), ale pewnie kilkanaście €

Kupione gry:
-Metal Gear Rising
-Toki Tori
-Deus Ex: Invisible War
-Ford Racing 3
-Stronghold HD
-Portal 2
-Shadow Warrior
-Command and Conquer: Red Alert 3
-Mitsurugi Kamui Hikae
-Deponia
-RollerCoaster Tycoon: Deluxe
-planetarian ~the reverie of a little planet~
-BloodRayne
-Age of Empires II HD: The Forgotten

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ja tam nie poszalałem. Kupiłem sobie DLC do Don''t Starve, Natural Selection 2 oraz Might & Magic 6: Heroes.

Walk z pokusami było znaaaaacznie więcej :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

To ładnie przewietrzyłeś portfel. Ja na steamie nic nie kupiłem. Albo już grę posiadałem, albo promocja była fatalna ;]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 02.01.2015 o 19:17, SiDi napisał:

To ładnie przewietrzyłeś portfel.

Bo ja wiem. Te ~kilkanaście ojro zarobionych w markecie pokryło część zakupów. ;p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

U mnie generalnie bez szaleństw.

Kupiłem na promocji :

Injustice
DoW 2 Chaos Rising [w końcu nadrobie zaległości, bo po skończeniu podstawowego DoWa później olałem CA i kupiłem onegdaj Retribution :)]
Ghostbusters TVG

Miałem zamiar zdjąć Kijek Prawdy i AC Black Flag ale ani na jedno ani na drugie nie było zadowalającej promocji [tak taki ze mnie szkot =P]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Moje podsumowanie wygląda następująco:

Z kart eventowych zarobiłem z 5 euro (byłoby wiecej, gdybym sprzedał je pierwszego dnia, a nie czekał na lepszą cenę.)

Na początek DLCki poszły:

State of Decay - Lifeline
[poniżej dodatki do How to Survive]
Abby+Kenji+Jack alternate skins Steam Store and Retail Key
DLC #1 - Kovac’s Way
DLC #2 - Hello my name is Nina
DLC #4 - One Shot Escape
DLC #5 - Endless mode
DLC #3 - El Diablo Islands - Host
RAGE The Scorchers DLC Retail [kupione za kredyty na GMG, bo na Steamie nie doczekałem się na to przeceny]

Po kilku dniach pojawiły się pierwsze gry:

Omerta - City of Gangsters - GOLD EDITION
Rise of Nations: Extended Edition
Papers, Please
Lost Planet 3: Survival Pack DLC
The Walking Dead Season 2
LEGO Batman 3: Beyond Gotham Season Pass
Ghostbusters Sanctum of Slime
Ghostbusters: The Videogame
Goodbye Deponia
Broken Sword 5 - the Serpent''s Curse
Talisman Digital Edition [Talisman i dodatki z wydania pudełkowego. Niestety, nie zawiera ono Prologue, które jest na płycie w wersji DRM-Free]
Talisman Digital Edition Polish Language Key
Talisman - The Reaper Expansion
Talisman - Character Pack #1 - Exorcist
Bejeweled 3
The Night of the Rabbit
Leisure Suit Larry in the Land of the Lounge Lizards: Reloaded
Edna & Harvey: The Breakout
Dark Arcana: The Carnival
Enigmatis: The Mists of Ravenwood
Nightmares from the Deep: The Siren`s Call
Clockwork Tales: Of Glass and Ink
Pixel Puzzles - Japan
The Treasures of Montezuma 4
Frederic Bundle (Ressurection of Music i Evil Strikes Back)
Sniper Elite 3 - Season Pass
Time Mysteries: The Final Enigma
Season Match
Season Match 2
Season Match 3 - Curse of the Witch Crow
Squishy the Suicidal Pig
Zack Zero Retail [za kredyty z GMG]
Shadows on the Vatican - Act I: Greed [za kredyty z GMG]

Wyrwałem też parę gier za darmo, w tym FaeVerse Alchemy, Droid Assault i Ultraton

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

W związku z tą wyprzedażą, mam mocno mieszane uczucia. Z jednej strony generalnie kupiłem praktycznie wszystko na co miałem ochotę (poza kilkoma DLC) w ramach przewidzianego budżetu, z drugiej pomysły Valve na dodatkowe atrakcje jakoś mnie nie pociągnął. I to chyba najbardziej mnie zawiodło. O ile jeszcze przerabianie emotek i teł na gemy to pomysł świetny, bo dzięki temu mogłem się łatwo pozbyć masy "śmiecia", które uzbierało się od wprowadzenia kart, to te aukcje startujące przed wyprzedażami kompletnie zignorowałem.

Gry:
- Assassin''s Creed Liberation HD
- Batman Arkham Origins
- Brothers - A Tale of Two Sons
- Dishonored Game ot the Year
- FarCry 3 Blood Warrior
- Goodbay Deponia
- Shadow Warrior
- Shadowrun Returns
- Torchlight 2
DLC:
- Thief: The Bank Heist
- Darksaiders 2 Soundtrack

Podsumowując:
+ ograłem wszystko kupione na poprzedniej wyprzedaży z wyjątkiem Metro LL i mam nadzieję, że do letniej 2015, znajdę również dość czasu na większość z tego co kupiłem teraz - no dobra, już wiem, że raczej nie będę miał czasu żeby ograć chociaż połowy, ale chociaż Batmana już skończyłem
+ było kilka naprawdę ciekawych ofert (nawet jeśli mnie nie interesowały), z czego Shadow Warrior, Metal Gear Rising czy Plannetary Annihilation to pierwsze tytuły, które przychodzą mi na myśl
+ 9 poziomów odznaki zimowej
+ dodatkowe 6 poziomów profilu
+ 4 booster packi w prezencie i 2 za gemy, których już nie dałem rady upchnąć w worek i sprzedać na markecie
+ przerobione na miał emoty i tła profilów, pokrywające ponad połowę wydatków
+ nie robię już nadmiarowych wydatków, przez co już mam kandydatów na zakupy na czerwcowe/lipcowe SSS
- ale to głównie dlatego, że ceny większości gier są identyczne od kilku ostatnich iteracji steamowych wyprzedaży, więc nie ma sensu robić dużych zapasów
- brak ciekawych zniżek na gry z 2014, bo poza Meatal Gear Rising, Plannetary Annihilation i Thiefem, mało co wydanego w 2014 dostało więcej niż 33-50% i spadło poniżej 10 euro. A w minionym roku nie wyszło wiele gier za które chciałbym płacić więcej w trakcie wyprzedaży.
- znowu mniejsze zniżki na DLC przez co SP do BioShocka Infinite i Batman Origins, XCOM Enemy Within i DLC do DmC nie znalazły się po raz kolejny na karcie zakupów

Niby plusów więcej niż minusów ale łał nie było. Może byłoby gdyby Gaben dał rade wystartować z Steamboxami i padami to działoby się coś ciekawszego.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Twórcy Two Worlds chyba za mocno balowali na Sylwestra, żeby set na 15 kart robić, tego się nawet sprzedawać nie opłaca. : /

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Od wczoraj nie mogę sobie pobrać żadnej gry ze steam, bo prędkość pobierania w ciągu 5 minut spada do 0. Co to ma być?!

No wow, teraz wzrosło z 0 do 23KB/s. A jeszcze tydzień temu pobierałem ze stałymi 4,8Mb/s.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Sprawdź ustawienia. Jeśli masz ograniczenie przepustowości, to Steam tak ma, że potrafi spaść do 0 jeśli z internetu korzysta inny program, ale potem znowu rośnie. Jeśli to nie ograniczenie to spróbuj zmienić domyślny serwer.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 04.01.2015 o 16:40, bVarador napisał:

Sprawdź ustawienia. Jeśli masz ograniczenie przepustowości, to Steam tak ma, że potrafi
spaść do 0 jeśli z internetu korzysta inny program, ale potem znowu rośnie. Jeśli to
nie ograniczenie to spróbuj zmienić domyślny serwer.


Mam ustawione "bez ograniczeń", a region pobierania: Polska. Przed chwilą prędkość wzrosła do 3,5Mb/s, ale po znów zaczęło spadać i teraz jest 9Bajtów/s (!)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Czy otrzymanie bana VAC np. na Black Ops 2 powoduje, że nie będę mógł grać w Modern Warfare 2? Czy ogólnie jak mam info, że jest VAC ban to mi to zabiera możliwość grania online na wszystkich serwerach wszystkich gier zabezpieczonych VAC-em?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Broforce na allegro za 24 złote.

edit: ups. okazało się, że tylko jedna sztuka, którą ci zgarnąłem sprzed nosa, wybacz. myślałem że więcej sztuk

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się