ww3pl

Steam - pomoc dla graczy czy ich zagłada?

14796 postów w tym temacie

Dnia 09.01.2015 o 19:28, Graszcz napisał:

edit: ups. okazało się, że tylko jedna sztuka, którą ci zgarnąłem sprzed nosa, wybacz.
myślałem że więcej sztuk

You bastard! :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Nie masz czego żałować, bo aktywacja tego cholerstwa jest tak upierdliwa, że do tej pory z tym walczę.
Muszę się bawić w jakieś ukraińskie VPN-y

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 09.01.2015 o 21:58, Graszcz napisał:

Nie masz czego żałować, bo aktywacja tego cholerstwa jest tak upierdliwa, że do tej pory
z tym walczę.
Muszę się bawić w jakieś ukraińskie VPN-y

Właśnie widzę, że znowu jest wystawione za 24zł i miałem kupować....
Dzięki za ostrzeżenie i współczuje jednocześnie.
A sprzedawca powinien o tym poinformować w opisie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 09.01.2015 o 22:06, kaczek93 napisał:

Właśnie widzę, że znowu jest wystawione za 24zł i miałem kupować....
Dzięki za ostrzeżenie i współczuje jednocześnie.
A sprzedawca powinien o tym poinformować w opisie.

Udało mi się aktywować. Wybór należy do ciebie - trochę kombinowania jest, ale w końcu się udało.
Czy aby czasem za to nie grozi jakiś ban na Steamie czy coś? Nie jest to czasem ryzykowne?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Jednak wolę tego uniknąć. Nie chcę ponieść potem konsekwencji w postaci usunięcia mi gry z konta itp., bo wiem, że takie sytuacje się zdarzają.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 09.01.2015 o 22:17, Graszcz napisał:

Czy aby czasem za to nie grozi jakiś ban na Steamie czy coś? Nie jest to czasem ryzykowne?

Aktywacja gry z blokadą za pomocą VPN? Grozi banem i to tak dość mocno. Osobiście sądzę, że lepiej się w takie rzeczy nie bawić.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Jak wykryja to moga dac bana. Jest o tym nawet w Steam Subscriber Agreement.

Jesli juz to robic to najlepiej postawic VPN''a na jakims rosyjskim VPS''ie, laczyc sie przez niego uprzednio zadbawszy o to, aby caly ruch szedl przez VPN''a, a w razie padniecia VPN''a nie szedl ruch normalnie. I do tego jeden dzien przerwy wlaczania Steama przed polaczeniem sie przez VPN i jeden dzien po aktywacji. Mysle, ze poki co sprawdzaja tylko po zakresach IP nalezacych do najpopularniejszych VPN'ow, albo jesli ktos w krotkim czasie laczy sie raz z jednego miejsca, a 10 minut pozniej z innego 1000 km dalej (to mozna bardzo prosto sprawdzic).

Jako ze jestem ostrozny i nie chcialbym stracic konta z ponad 200 grami to sie w to nie bawie, a sam czas poswiecony na cala operacje nie jest dla mnie warto tych paru zlotych.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 15.01.2015 o 21:11, Firefly94 napisał:

W najbliższy weekend będzie można pograć (za darmo) we wszystkie odsłony Saints Row.

A o Civilization Beyond Earth to już nie wspomniał. ;p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Witam. Czy tylko ja nie mogę się połączyć z siecią? Zrobiłem restart kompa, przed nim wszystko było ok. Próbuję wejść i ciągle mam błąd połączenia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 17.01.2015 o 18:05, haderQ napisał:

Edytować już niestety nie mogę.

Pytanie nieaktualne, działa.

Też sie za pierwszym razem połączyć nie umiałem. Coś wgl serwery dzisiaj szwankują bo kupilem sobie L.A. Noire i ściąga się beznadziejnie wolno.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Przy logowaniu do Steama za pomocą przeglądarki możemy wybrać opcję "Gram na PlayStation 3" (czy coś w ten deseń). Jak rozumiem, moje konta PSN i Steam zostaną wtedy ze sobą połączone? Co to daje, są jakieś korzyści?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Witam! Posiadam internet "do 80 mb/s" w każdym launcherze np. battle.net, gog prędkość ściągania wynosi średnio od 4mb/s do 7mb/s na steam ta prędkość wynosi 300 kb/s, nie rozumiem dlaczego tak wolno i czy da się z tym coś zrobić?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 18.01.2015 o 20:59, Gumisiek2 napisał:

Przy logowaniu do Steama za pomocą przeglądarki możemy wybrać opcję "Gram na PlayStation
3" (czy coś w ten deseń). Jak rozumiem, moje konta PSN i Steam zostaną wtedy ze sobą
połączone? Co to daje, są jakieś korzyści?

Z tego co pamiętam, tę opcję wprowadzono z okazji premiery Portala 2, tak aby gracze PC i PS3 mogli jednocześnie grać w coopa.
Nie mam jednak pojęcia, czy od tamtej pory w jakikolwiek sposób to rozwinięto.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 24.01.2015 o 18:26, kryst90 napisał:

Witam! Posiadam internet "do 80 mb/s" w każdym launcherze np. battle.net, gog prędkość
ściągania wynosi średnio od 4mb/s do 7mb/s na steam ta prędkość wynosi 300 kb/s, nie
rozumiem dlaczego tak wolno i czy da się z tym coś zrobić?


Sprawdź czy w ustawieniach steam nie masz ograniczonej prędkości pobierania.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Zmień państwo ściągania na jakąś Koreę Południową. Popularne serwery zwłaszcza przy free weekendach i dużych premierach potrafią nieźle mulić.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Szału zaraz dostanę. Założyłem żonie konto na steamie i próbuje ją dodać do znajomych. Niestety wyszukiwarka znajomych nie znajduje jej. Co gorsza z jej konta nie można znaleźć mnie. O co kaman? Dlaczego naszych profilów nie widać w wyszukiwarce znajomych??? Konta są zwryfikowane emailem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się