ww3pl

Steam - pomoc dla graczy czy ich zagłada?

14796 postów w tym temacie

Nie wiem jaka tam jest cena, ale teraz na muve jest promo 2za1, w tym Risen 2 zlota edycja. 30 na risena, ale musialbys wydac drugie 30.
http://muve.pl/promocje/npg-2-za-1

Zreszta czy na steamie ostatnio nie prowadzili blokady na aktywacje giftow z tanszych regionow i jedyne co mozna aktywowac to "stare zapasy"? - nie sledze tego juz.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ugh... cos mam kłopoty ostatnio ze Steamem... :P
Anyway, kupiłem Heroes 3 HD Edition. Gra jest świetna, ale wkurzało mnie intro Ubisoftu (za głośne!), więc w jakimś poradniku poczytałem, jak je wyłączyć. Chodzi o skasowanie pliku w folderze Steam z tym logiem i logiem firmy, co stworzyła grę. Wszystko pięknie i ładnie, ale czy to nie łamie regulaminu użytkowania Steama?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Czy to możliwe, żeby w Steam był wirus? A konkretnie w jednej z gier na Steam.
AVG Free zaczął mi dziś wykrywać w Naruto Shipuden Ultimate Ninja Strorm 3 Full Burst coś takiego:

http://www.avgthreatlabs.com/virus-and-malwar...N&PRTYPE=AVF

pisze, że jest to średnie zagrożenie.
Odinstalowałem grę i p[obrałem ją ponownie ze Steam, ale antywirus nadal wykrywa mi tam wirusa.
Przeskanowałem cały folder, w którym mam Steama i AVG znalazł i usunął zarażony ( niby ) plik, po czym sprawdziłem spójność gry, która była niekompletna. Steam pobrał brakujący plik, a AVG nadal pokazuje, ze jest w nim wirus ...
Mam się tym przejmować? Pamiętam, że w ub. roku miałem podobnie z grami Ubisoftu ( min. AC IV Black Flag, gdzie AVG ciągle znajdował wirusa ).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Możecie odpalić Two Worlds: Epic Edition na steam?
Próbowałem już wszystkiego i ciągle wyskakuje "program przestał działać".

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Miałem podobny problem - okazały się nim zbyt NOWE sterowniki do PhysiX. Instalacja starszych, bodajże z roku 2008, winna pomóc.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Witam,
Wczoraj zrobiłem reinstall systemu i mam problem z zalogowaniem się do steam z poziomu kompa i strony internetowej, nie przychodzą do mnie wiadomości od steam - przed reinstalem wszystko było dobrze, może ktoś mi pomóc ??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 11.02.2015 o 08:17, Mefisto napisał:

Witam,
Wczoraj zrobiłem reinstall systemu i mam problem z zalogowaniem się do steam z poziomu
kompa i strony internetowej, nie przychodzą do mnie wiadomości od steam - przed reinstalem
wszystko było dobrze, może ktoś mi pomóc ??

A może masz inny mail podany na koncie? Zerknij na jakieś inne skrzynki jeśli takowych używasz. Ja raz tak miałem, że kompletnie zapomniałem, iż konto zakładałem w dawnych czasach, kiedy jeszcze wszystko wrzucałem do starej skrzyni.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 11.02.2015 o 08:43, Mefisto napisał:

Sprawdziłem kilka skrzynek i nic nie mam od steam :(


Wiadomości od Steam często przychodzą do folderu ze spamem. Sprawdź czy tam nie masz.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 11.02.2015 o 14:29, Mefisto napisał:

Nic nie przychodzi, nawet do spamu :(

Na gmailia czy jakas polska skrzynka, bo na polskich czasami sa problemy z dochodzeniem poczty.
Jak masz dostep do plikow steama przed reinstalka systemu to podobno mozna przeniesc kilka plikow i steam uzna obecna instalacja za twoja i steamguard przejdzie.
Ale jak nie pamietasz jakiego maila miales? (ale jesli kiedykolwiek robiles zakupy na steamie lub sprzedawales karty to informacje o tym powinny isc na tego maila-chyba, ze te maile mozna wylaczyc) to mail jest tez podany na "rachunku" ktory mozna wydrukowac przy recznej aktywacji klucza.
Albo szukaj dowodow zakupow, ze ty to ty i kontaktuj sie ze supportem steama.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Email do loginu znam, hasło też, ale ten cały kod do steam guard nie chce mi przyjść, a starego folderu steam nie mam. Pozostało się skontaktować z supportem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Błąd biura pomocy

Nasze biuro pomocy jest obecnie wyłączone, ale wróci niebawem. Dziękujemy za cierpliwość

Ja pierdziu, nawet z support-em nie można się skontaktować.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Witam serdecznie, czy komuś teraz działa Steam?

Cholera jasna, te wszystkie online''owe szajsy to rak. :( Nawet sobie pograć nie mogę, bo nie można się połączyć z siecią Steam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 12.02.2015 o 19:20, Kaerobani napisał:

Witam serdecznie, czy komuś teraz działa Steam?

CoH2/Rome II free weekend, wszyscy się rzucili na ściąganie. ;p

A tak w ogóle to mi działa. :3

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się