ww3pl

Steam - pomoc dla graczy czy ich zagłada?

14796 postów w tym temacie

Dnia 12.02.2015 o 19:20, Kaerobani napisał:

Witam serdecznie, czy komuś teraz działa Steam?


Działą, cały czas włączony od południa. Zarówno sklep, jak i różne funkcje społecznościowe. Strona internetowa też działa, a tutaj http://steamstat.us/ też wszystko wygląda ok.

Co jednak ciekawe, przed chwilą kolega z teamu też pytał czy Steam działa, może to jakieś lokalne problemy?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Zaczął się dość pokaźny darmowy weekend na Steam, bo aż cztery gry są dostępne czasowo: Interstellar Marines, NBA 2K15, Company of Heroes 2 i Total War: Rome II. Dwie ostatnie są częścią akcji "Make war, not love" - podobnie jak rok temu, zależnie jak wiele osób będzie grało przez weekend w jaką grę, to dany tytuł dostanie darmowe DLC.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Mam mały problem, odzyskałem po kilku latach konto steam i zainstalowałem sobie l4d2 ale kiedy je włączam to robi się czarny ekran i wraca do oulpitu a kiedy chce spróbować kolejny raz wyskakuje komunikat, że l4d jest już w użyciu. Własnie odebrałem kompa od informatyka po formacie i czy może to być kwestia sterowników ? Mam też windowsa 8 więc może to też kwesta tego ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ostatnio dostaje dużo zaproszeń od innych użytkowników Steam , jedno albo dwa dziennie. Są to osoby z którymi nie grałem , z którymi się nie wymieniałem. Czy to jakaś epidemia oszustów?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Mam mały problem. Dwa tygodnie temu aktywowałem Alana Wake''a z CDA na Steamie i trochę w niego pograłem. Teraz, gdy próbuję go włączyć wyskakuje mi komunikat, że gra została kupiona w danym rejonie i tutaj nie zadziała. Problem w tym, że gra jest z CDA a sam mieszkam w Polsce, więc wiadomość jest conajmniej dziwna. Czy jest jakiś sposób żeby to "naprawić"?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 18.02.2015 o 18:53, Kirabaxior napisał:

Obstawiasz itemki CSa czy coś? Bo jeśli tak, to możliwe. Ktoś zobaczył fajną ofertę i
chce Ci "sprzedać" keyloggera.

Najdroższy przedmiot z CS jaki mam kosztuje na rynku 0,11€, a nie mam żadnych aktywnych ofert.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 18.02.2015 o 20:09, Snafu napisał:

Mam mały problem. Dwa tygodnie temu aktywowałem Alana Wake''a z CDA na Steamie i trochę
w niego pograłem. Teraz, gdy próbuję go włączyć wyskakuje mi komunikat, że gra została
kupiona w danym rejonie i tutaj nie zadziała. Problem w tym, że gra jest z CDA a sam
mieszkam w Polsce, więc wiadomość jest conajmniej dziwna. Czy jest jakiś sposób żeby
to "naprawić"?


Skontaktuj się z supportem, mogą poprosić o dowód zakupu - wystarczy w większości przypadków zdjęcie z płyta i czasopismem i jakimś dowodem, że Ty to Ty, lub też po prostu Ci odblokują. Jak nie, spróbuj podbić do reklamacji w CDA, też może zadziałać, a w ostateczności, cóż... Ostatnio widziałem AW w Carrefourze w jakiejś wypaśnej edycji za 10 zł;p (w Biedrze też było)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Rozumiem. Teraz popularne jest pisanie do kogoś "zobacz co mam Ci do zaoferowania". Klikasz w link ktory nazywa się screenshot.com/asdagasf i ściąga Ci keyloggera i instaluje bez pytania :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 18.02.2015 o 13:27, prf napisał:

Ostatnio dostaje dużo zaproszeń od innych użytkowników Steam , jedno albo dwa dziennie.
Są to osoby z którymi nie grałem , z którymi się nie wymieniałem. Czy to jakaś epidemia
oszustów?


Jeśli masz ekwipunek widoczny dla wszystkich i takoż profil publiczny, to tacy wyłudzacze grasują. SZukają kogoś, kto ma choć jeden item w ekipunku, a potem spam zaproszeniami i komentami na profilu. Blokuj albo przejdź na profil prywatny.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Mam profil prywatny. Osoby które wysyłają te zaproszenia łączy to że mają profil ustawiony na prywatny i zerowy poziom Steam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Tak też zrobiłem, ale coś chyba się tam ociągają bo już drugi dzień nie ma odpowiedzi :P Tak z ciekawości, masz jakieś doświadczenie z supportem? Jak szybko reagują na zgłoszenia?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 19.02.2015 o 19:03, Snafu napisał:

Tak też zrobiłem, ale coś chyba się tam ociągają bo już drugi dzień nie ma odpowiedzi
:P Tak z ciekawości, masz jakieś doświadczenie z supportem? Jak szybko reagują na zgłoszenia?

Mi odpowiedzieli na problem z kupieniem Civ V bodajże po 12 godzinach, ale to nie jest reguła...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dobra wiadomość dla fanów Residenta. Na steam mają wyjść dodatki z golda za niedługo i oczywiście ten śmieciowy GfWL będzie usunięty. ^^

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się