ww3pl

Steam - pomoc dla graczy czy ich zagłada?

14796 postów w tym temacie

Ktoś wie gdzie w steam''ie zmienia się dane dotyczące naszego internetu? Szybkość itd. Dawno temu ustawiłem sobie coś słabego [bo wtedy taki miałem] i teraz o ile nie ma to znaczenia żadnego jak szybko będzie pobierać grę to w tym przybliżonym czasie przed rozpoczęciem instalacji pokazuje zły czas. Jest to troszkę irytujące jeśli chciałbym wiedzieć ile dana gra by się ściągała ale nie chcę rozpoczynać instalacji/pobierania w danej chwili.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 26.02.2015 o 20:16, Noma napisał:

Ktoś wie gdzie w steam''ie zmienia się dane dotyczące naszego internetu? Szybkość itd.
Dawno temu ustawiłem sobie coś słabego [bo wtedy taki miałem] i teraz o ile nie ma to
znaczenia żadnego jak szybko będzie pobierać grę to w tym przybliżonym czasie przed rozpoczęciem
instalacji pokazuje zły czas. Jest to troszkę irytujące jeśli chciałbym wiedzieć ile
dana gra by się ściągała ale nie chcę rozpoczynać instalacji/pobierania w danej chwili.


PPM na ikonie steam w trayu >> opcje>> pobieranie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Macie, lub mieliście też problem z opcją szybkiego uruchamiania (obok zegara) gier ze steama, po ostatniej aktualizacji? Zamiast zainstalowanych/ostatnio uruchamianych tytułów, wyświetla mi tam kilka kompletnie losowych gier, w które ani nie grałem, ani tym bardziej nie instalowałem :/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Może po prostu kupiłeś teraz parę gier. Od ostatniego patcha nawet gry w które nie zagrałeś mają swoją datę zakupu/aktywacji która w chronologii konta Steam działa tak samo jak odpalenie gry.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Też zauważyłem niedawne zmiany, ale mi wyświetla gry ostatnio dodane do konta (w tym te z darmowych weekendów lub wersje demo) + te ostatnio zainstalowane i uruchamiane. Wszystkie to te, z którymi moje konto miało niedawno w jakiś sposób do czynienia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dzięki chłopaki za odpowiedzi.

Owszem, kupowałem i kilka z nich faktycznie jest na tej liście. Pozostałe to dla mnie kompletny random. Idzie to jakoś zmienić?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 27.02.2015 o 20:55, luzac napisał:

Po prostu odpal te gry które chcesz mieć na liście.


Tja. Wszystko cacy... do ponownego uruchomienia kompa. Nowa lista, kompletnie innych gierek. Ale puck it, pewnie naprawią z kolejną łatką ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Może i wygląda fajnie, ale czy będzie wygodny? :P Nie przemawiają do mnie te "alternatywne" analogi(jeśli tak to w ogóle można nazwać) Wolę pozostać przy konstrukcji pada od Xboxa bądź PS. Jednak nie ma co steamowemu kontolerowi ujmować w innowacyjności ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Mi w ogóle steam od paru dni coś dziwnie się zachowuje, bo na 95% jak go po odpaleniu kompa włączę, to jakby ... mocno freezuje? Jakby się przycinał, wszystko leci z opóźnieniem, strona główna sklepu czy bilbioteka nie chcą się wczytać, freezują znajomi. Muszę wyłączyć i włączyć i działa normalnie. Miał ktoś podobny problem, czy może skopali coś w ostatnim updatcie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Mam problem... kupiłem z 3 latat temu From Dust. Chyba trzeba było mieć UPlay, żeby grać.
Zapomniałem kompletnie hasła i loginu do UPlay, a chciałbym kupić AC III, bo jest w promocji teraz. Czy nie będzie złamaniem regulaminu Steam zakup gry i aktywowanie jej na innym koncie UPlay, niż się grało kiedyś (w powiązaniu ze Steamem, jak we From Dust) ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 13.03.2015 o 00:13, Manigoldo napisał:

Mam problem... kupiłem z 3 latat temu From Dust. Chyba trzeba było mieć UPlay, żeby grać.
Zapomniałem kompletnie hasła i loginu do UPlay, a chciałbym kupić AC III, bo jest w promocji
teraz. Czy nie będzie złamaniem regulaminu Steam zakup gry i aktywowanie jej na innym
koncie UPlay, niż się grało kiedyś (w powiązaniu ze Steamem, jak we From Dust) ?


A nie pamiętasz email na tego upley to ci podeślą hasło bo tam można jak się nie pamięta loginu to email wpisać jako login,nie jak w stam


--------------------------------------------------------
Poprawiłem ci cytat [Pietro87]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

No właśnie nie pamiętam.. :/ Ostatni raz używałem to konto w lato 2012. Ciekawe jest to, że na mój najbardziej obowiązujący mail MOGĘ się zalogować, tylko nie mam w bibliotece UPlay tej gry (From Dust). Chyba, że źle szukam - jak to sprawdzić, żeby nie ściągać ze Steama na darmo From Dust?

I czy fakt posiadania drugiego konta w UPlay (jakbym je założyl) nie jest zabroniony przez Steam? Nie chcę dostać bana z powodu jednej gry...
Chodzi mi o sytuację, w której kupiłem 3 lata temu From Dust i zarejestrowałem je na inne konto UPlay niż na którym bym zarejestrował kupiony Assassin's Creed 3.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się