ww3pl

Steam - pomoc dla graczy czy ich zagłada?

14796 postów w tym temacie

A propo giftów. Na steamie spotkałem stronę z kuponami promocyjnymi, czy to naprawdę działa i ma się kupon za darmo?

Tu macie mój reflink: [m]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 30.03.2015 o 16:11, Mis3u napisał:

A propo giftów. Na steamie spotkałem stronę z kuponami promocyjnymi, czy to naprawdę
działa i ma się kupon za darmo?


Tego typu strony to zwykłe oszustwo, nikt Ci nic za darmo nie da, a wstawianie reflinków, tym bardziej do tego typu stron jest na tym forum zakazane, ostrzeżenie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Zna ktoś magiczną sztuczkę na połączenie gemów w inventory? Wydawało mi się, że jak minie tydzień, to samo się uporządkuje, a tam nadal burdel. : /

20150405155457

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 05.04.2015 o 16:07, Redjevel napisał:

Zapakować je w worek i wypakować?

Nie. Jak próbuję zapakować przegródki, w których jest poniżej 1000, to Steam twierdzi, że mam za mało gemów. ;d

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Mógłbyś jeszcze wysłać je przez trade do swojego innego konta/ przyjaciela może sie zestakują lub rozwalić jeszcze jakiś itemek na gemy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 06.04.2015 o 10:46, Snafu napisał:

Orientujecie się może, czy Bioshock 2 z wersji Pomarańczowa Kolekcja Klasyki(czy jakoś
tak) jest z kodem Steam?

Z tego co mi wiadomo, od niedawna wszystkie kody na Bioshock 2 można aktywować na Steam. Nie wiem jak jest z PKK, ale mój klucz z edycji premierowej zadziałał.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

W jaki sposób działa połączenie STEAMa z facebookiem?
Zdobyte osiągnięcia, screeny etc pokazują się na tablicy? Moze ktoś mi to wyjaśnić?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 10.04.2015 o 09:46, xksywa napisał:

W jaki sposób działa połączenie STEAMa z facebookiem?
Zdobyte osiągnięcia, screeny etc pokazują się na tablicy? Moze ktoś mi to wyjaśnić?


Kiedyś była apka na facebooku i dzięki niej można wyświetlały się zdobyte osiągnięcia, ale apkę porzucono a potem wyłączono. Co do screenó to jest opcja "prześlij na facebook" i wtedy spokojnie na Twoim profilu znajdzie się screen.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Witam, czy orientuje się ktoś jak dokładnie działa in home streaming? Czy mogę włączyć grę na PC, grać w nią na laptopie i w tym samym momencie używać PC do np. przeglądania internetu?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 20.04.2015 o 17:29, B1SH0P napisał:

Witam, czy orientuje się ktoś jak dokładnie działa in home streaming? Czy mogę włączyć
grę na PC, grać w nią na laptopie i w tym samym momencie używać PC do np. przeglądania
internetu?


Grę uruchamiasz z laptopa tylko wybierasz opcję strumieniuj czy jakoś tak. Gra uruchamia sie na twoim głównym komputerze a następnie steam streamuje obraz z głównego komputera na laptopa jednocześnie odczytując dane z kontrolerów i przenosi je na uruchomioną grę.

Nie próbowałem czy można robić coś innego w trakcie strumieniowania ale na 90% wydaje mi się że nie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się