ww3pl

Steam - pomoc dla graczy czy ich zagłada?

14796 postów w tym temacie

Kupiłem Paysafecard żeby doładować Steam, mogłem dodać tylko 5 euro. Czy w jakikolwiek sposób mogę dodać pozostałe ok. 9 zł do steama?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 02.05.2015 o 13:33, Marcin08 napisał:

Kupiłem Paysafecard żeby doładować Steam, mogłem dodać tylko 5 euro. Czy w jakikolwiek
sposób mogę dodać pozostałe ok. 9 zł do steama?

Niestety nie, chyba że kupisz kolejnego paysafecarda.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 02.05.2015 o 13:33, Marcin08 napisał:

Kupiłem Paysafecard żeby doładować Steam, mogłem dodać tylko 5 euro. Czy w jakikolwiek
sposób mogę dodać pozostałe ok. 9 zł do steama?


Dodawać dowolnych sum bezpośrednio do portfele nie można, ale możesz PSC normalnie użyć do zakupu czegoś. 9zł to w przybliżeniu 2,20 EUR. Lub, jak napisał DarkWolf_PL, zostawić kod na później i połączyć w przyszłości z kolejnym.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Czy mi się wydaje, czy steam leży? Najpierw zauważyłem, że serwery CS:GO leżą, chciałem sprawdzić steamowe fora, leżą, przez chwilę działała jeszcze strona sklepu, ale teraz też padła. Dziwne...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Project Cars mi leci normalnie, ale dzięki za ostrzeżenie. Nic nie klikam bo już końcówka jest, potem po odpaleniu gry może paść :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Przez 30 minut broadcastowałem Skyrima koledze, grałem na ultra. Gra lagowała, nawet jak miałem na low wszystkie współczynniki.
Czy nic się nie stanie z moim PC czy z działaniem innych gier?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Co się dzieje z steamem?
Koleżanka ma łącze 40 MB i pobiera jej grę z prędkością 232 kb/s

Jeśli jest jakiś sposób by to przyspieszyć to jaki?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 20.05.2015 o 21:58, SiDi napisał:

Jaki region pobierania jest wybrany?
Niech wybierze Germany - Berlin.


Miała Polski i miała właśnie Geramny - berlin i Frankfurt i cały czas to samo...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 20.05.2015 o 22:11, SiDi napisał:

A sieć jak jej chodzi? Speedtest.net i niech zobaczy czy rzeczywiście teraz ma te 40Mbit/s


I tutaj pies pogrzebany, okazało się, że router zaniemógł ;]
Dzięki za pomoc :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Hm, pojawiła mi się dziwna zmiana podczas pobierania gry z mojej biblioteki Steam. Co jakiś czas przerywa pobieranie i informuje mnie, że pobieranie zostało zaplanowane na jakąś tam godzinę, parę minut od momentu przerwania. Nie mam pojęcia jak to wyłączyć a denerwujące są te ciągłe przerwy. Jakiś pomysł?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 23.05.2015 o 19:27, necron1501 napisał:

Hm, pojawiła mi się dziwna zmiana podczas pobierania gry z mojej biblioteki Steam. Co
jakiś czas przerywa pobieranie i informuje mnie, że pobieranie zostało zaplanowane na
jakąś tam godzinę, parę minut od momentu przerwania. Nie mam pojęcia jak to wyłączyć
a denerwujące są te ciągłe przerwy. Jakiś pomysł?


Miałem taki problem z SkyUI za Skyrim Workshop, rozmiar pliku był zerowy i ciągle wyglądało to jak opisałeś. Po kilku tygodniach się naprawiło bo okazało się, że był problem z jakimś plikiem i autor to naprawił.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Witam, mam pytanko.

Czy istnieje jakiś sposób aby przelać kasę na Steam tak aby nie mieć blokady na handel konkretnie na Kupno? Za każdym razem gdy doładuję konto za np. 50E mam 7 dniową blokadę na kupno czegokolwiek z Rynku (nie mylić z grami, je mogę kupować bez problemu. Płacę zawsze Visa, kartą debetową. Staje się to dość uciążliwe ..

Co radzicie? Może przelać kasę na Paypal i stamtąd wpłacać na na Steam? Tylko nie wiem czy Paypal też nie blokuje Rynku.

Pomocy : )

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 03.06.2015 o 14:20, Outlander-pro napisał:

Związane z summer sale?

Mhm.

Dnia 03.06.2015 o 14:20, Outlander-pro napisał:

Czyli to zaraz, już?

Plotka głosi, że 11 czerwca. : >

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Mam problem z dodaniem środków do portfela steam. Próbuję robić to jak zwykle - wpłacam kasę na paypal i potem na steamie wybieram go jako środek płatności. Dziś jednak nagle poprosił mnie o dodanie karty kredytowej. Nie posiadam takiej i nigdy dotąd nie była wymagana... Co robić?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się