ww3pl

Steam - pomoc dla graczy czy ich zagłada?

14796 postów w tym temacie

Dnia 03.06.2015 o 17:33, MisticGohan_MODED napisał:

No niby ten 11 pasuje, ale obstawiałym jednak start 18 czerwca.


Bardzo mało dziś tygodniowych przecen, zwykle tak było przed samymi wyprzedażami.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dnia 08.06.2015 o 19:27, Strange101 napisał:

Bardzo mało dziś tygodniowych przecen, zwykle tak było przed samymi wyprzedażami.


Rzeczywiście, jest tylko 25, a zwykle jest przecenionych z 4-5 razy tyle gierek.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 08.06.2015 o 18:56, Sipso napisał:

Mam problem z dodaniem środków do portfela steam. Próbuję robić to jak zwykle - wpłacam
kasę na paypal i potem na steamie wybieram go jako środek płatności. Dziś jednak nagle
poprosił mnie o dodanie karty kredytowej. Nie posiadam takiej i nigdy dotąd nie była
wymagana... Co robić?

Może wzrósł kurs euro i nie masz wystarczających środków na koncie paypal?

Btw. Czyżby jutro się zaczynało summer sale na steamie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

To nie to. Specjalnie przekonwertowałem PLN na EUR. Robię to zawsze bo kiedyś nie chciało mi samo złotówek zamieniać na euro.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 11.06.2015 o 14:15, Saref napisał:

Promocje i summer sale na steamie zawsze zaczynały się o 19 :)


A jednak, jestem w błędzie, wydawało mi się z jakiegoś powodu, że od rana będzie, a przecież faktycznie zawsze o 19:00 się to zaczyna :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 11.06.2015 o 14:37, Outlander-pro napisał:

A jednak, jestem w błędzie, wydawało mi się z jakiegoś powodu, że od rana będzie

Bo będą od rana. Ichniego. ;p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Strefy czasowe FTW! xD

W temacie wyprzedaży - ciekawe co w tym roku się uda ustrzelić. Mam nadzieje, ze kilka indyków za grosze złapie [+ może ze 2-3 większe tytuły, zasadzam się na pakiet Sleeping Dogs].
Parę takich gierek z ostatnich wyprzedaży dało mi setki godzin rozgrywki, paradoksalnie lepiej się bawię przy takim np Shadowrunie niż przy wielkich wypasionych tytułach AAA xD

Ustrzelił bym tez chętnie Darkest Dungeon w niższej cenie [nawet kiedyś symboliczne 5 czy 10 dolców im rzuciłem na kickstarterze], miałem okazje pograć u kumpla i nawet na obecnym etapie ten tytuł jest dla mnie strzałem w 10tkę. Wszystko mi podchodzi, od designu po rozgrywkę i mechanikę. Gra jak pisana dla mnie ^^

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dnia 11.06.2015 o 14:58, Zekzt napisał:

Ustrzelił bym tez chętnie Darkest Dungeon w niższej cenie [nawet kiedyś symboliczne 5
czy 10 dolców im rzuciłem na kickstarterze], miałem okazje pograć u kumpla i nawet na
obecnym etapie ten tytuł jest dla mnie strzałem w 10tkę. Wszystko mi podchodzi, od designu
po rozgrywkę i mechanikę. Gra jak pisana dla mnie ^^


Obejrzałem sobie to na steamie i wygląda spoko - turowe RPG z eksloracją lochów, komiksowa grafa kusi. Ale jakby było za jakieś 5 euro ... ;]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Powiem tak - czy będzie warte [bo jeszcze wielu rzeczy nie dodali - ale pewny jestem, że wywiążą się z tego co obiecują] 20 euro ? Jak dla mnie nawet teraz jest warte.
Przegraliśmy z kumplem u niego bite 8h, niemalże jak kiedyś się grywało w "Heroes 3" xD
To taki turowy rougelike crpg, dosyć specyficzny, ale nieziemsko wciągający.

Nawet jak nie trafi na letniej wyprzedaży na większa zniżkę to i tak go chyba wciągnę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Jeśli poluję na określoną grę i pojawia się ona z przeceną 30% to czekać na więcej procentów czy brać? Z tego co wiem jedna gra pojawia się kilka razy podczas SSS (moja pierwsza aktywnie przeżyta wyprzedaż ^^).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Jeśli jest promowana na stronie jako daily/flash - bierz. W przeciwnym przypadku lepiej się wstrzymać do ostatniego dnia wyprzedaży, bo może pojawić się taniej.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Serwery Steam nie wyrabiają ;)
Mam pytanie odnośnie CS:GO. Czy te 50% taniej to dobra oferta, czy też może się pojawić jeszcze jakiś większy rabat? Jak to było na poprzednich wyprzedażach?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 11.06.2015 o 19:32, SupremeOrangeMaster napisał:

Wszyscy macie ceny w american $$$? Bo nie wiem czy mogę robić zakupy bo nie dość, że
obniżki to jeszcze w dolarach :)
EDIT:
Już jest euro.


Taa, też tak miałem przez jakiś czas, ale ogólnie też średnio mogę wejść w karty produktów, czy pograć w tą gierkę eventową (a chciałbym już zacząć grać, im szybciej dropną mi karty, tym drożej je sprzedam ]:-> )

Obstawiam że za godzinę-dwie się uspokoją sprawy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się