ww3pl

Steam - pomoc dla graczy czy ich zagłada?

14796 postów w tym temacie

Dnia 11.06.2015 o 19:44, Niflheim napisał:

Zaraz, czy podstawowego GTA V nie można kupić w tej chwili na Steamie? Widzę tylko deale
z kartami, WTF.

Podstawowe GTAV przez błąd w sklepie kosztowało przez moment 15 euro, dlatego go ściągnęli na razie z promocji ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 11.06.2015 o 19:48, Henrar napisał:

Podstawowe GTAV przez błąd w sklepie kosztowało przez moment 15 euro, dlatego go ściągnęli
na razie z promocji ;)


Widziałem i też tak myślę, to byłby zbyt mocny przekręt. ;P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Póki co ten deal z GTA V stoi w miejscu, mam złe przeczucia.

Jeżeli to rzeczywiście taki przekręt to jest do szpiku kości złe i strzelam focha na Rockstara. ;P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 11.06.2015 o 20:29, Niflheim napisał:

Póki co ten deal z GTA V stoi w miejscu, mam złe przeczucia.

Jeżeli to rzeczywiście taki przekręt to jest do szpiku kości złe i strzelam focha na
Rockstara. ;P

Problem jest chyba na szerszą skalę. Jeszcze dzisiaj przed wyprz. sprawdzałem cenę Fallout NV Ultimate. Mimo "promocji" cena nie uległa zmianie, gra nadal kosztuje 11.99 EUR i z pewnością jest tego więcej. Cała sprawa nadaje się do rozpatrzenia przez UOKIK lub coś w tym styku.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 11.06.2015 o 22:18, hans_olo napisał:

Problem jest chyba na szerszą skalę. Jeszcze dzisiaj przed wyprz. sprawdzałem cenę Fallout
NV Ultimate. Mimo "promocji" cena nie uległa zmianie, gra nadal kosztuje 11.99 EUR i
z pewnością jest tego więcej. Cała sprawa nadaje się do rozpatrzenia przez UOKIK lub
coś w tym styku.


Najwyraźniej to dzieje się już nie pierwszy raz, nigdy nie zwróciłem na to uwagi - http://www.reddit.com/r/Steam/comments/39ckjx/some_companies_are_raising_prices_on_their_steam/ .

GTA V jest z powrotem w sklepie ale przecenione są tylko zestawy z kartami, żenada.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dnia 11.06.2015 o 22:21, Niflheim napisał:

Najwyraźniej to dzieje się już nie pierwszy raz, nigdy nie zwróciłem na to uwagi
GTA V jest z powrotem w sklepie ale przecenione są tylko zestawy z kartami, żenada.


Ano, myślę, że to od jakiegoś roku/dwóch ostatnich sale''ów coś takiego się dzieje, gry są podejrzanie droższe ...
Pamiętam jak kiedyś kupowałem Killing Floor i Counter Strike Global Offensive za jakieś 2,50-2,80 euro, a teraz te gry najtaniej są za 5 euro. I to pierwszy przykład który mi przychodzi na myśl, widziałem więcej, ale nie pamiętam teraz tytułów. Shady :S

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Usunęli same GTA V ze sklepu coby nie sprzedawać go z promocją i zamiast tego wrzucili badziewną paczkę "GTA V + kasa w grze" za 75 euro z przeceną -25% co daje 55...czyli 5 euro poniżej normalnej ceny (a gdyby było -25% na samą grę to kosztowałaby 45 euro)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 11.06.2015 o 22:37, Outlander-pro napisał:

Ano, myślę, że to od jakiegoś roku/dwóch ostatnich sale''ów coś takiego się dzieje, gry
są podejrzanie droższe ...


To już od dwóch czy trzech lat się dzieje - pamiętam jeszcze ceny niektórych gier lub pakietów, które kupiłem, sprzed trzech czy czterech lat i one później drożały :D
W tej chwili te Steamowe wyprzedaże są ogólnie mało opłacalne, przez ostatnie lata rynek się zmienił. Steam te zmiany swoimi wyprzedażami zapoczątkował, ale w pewnym momencie jakby sam się wystraszył tego, co zrobil i przystopowal :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

To nie Steam, to wydawcy. Steamowi wyprzedaże zawsze są na rękę, w końcu zarabiają na tym krocie. A że pazerność zarówno dużych jak R* i 2K oraz mniejszych jak ci od DayZ granic nie zna, to dzieją się cuda...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

U mnie chodzi, pomijając zadyszkę przez pierwsze kilka godzin promocji. Fajne bo expa można sobie podbić na profilu. A i karty wpadną.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

A u mnie nie. Wczoraj myślałem, że po prostu za dużo ludzi się rzuciło, ale dziś od rana to samo.

Żegnajcie karty, żegnaj expie. : <

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 12.06.2015 o 10:55, Kadaj napisał:

A u mnie nie. Wczoraj myślałem, że po prostu za dużo ludzi się rzuciło, ale dziś od rana
to samo.

Żegnajcie karty, żegnaj expie. : <



Mam to samo. Gra wyzerowała statystyki i nie chce mnie połączyć. Mam nadzieję, że to naprawią.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ta eventowa gra jest durna, ale trudno, jakoś karty trzeba dropić. Pytanie tylko, jak? Grałem w to przez kilkanaście minut i oprócz respawnów potworków, kompletnie nic się nie stało.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 12.06.2015 o 11:42, Kraju napisał:

Ta eventowa gra jest durna, ale trudno, jakoś karty trzeba dropić. Pytanie tylko, jak?
Grałem w to przez kilkanaście minut i oprócz respawnów potworków, kompletnie nic się
nie stało.


W trakcie gry, w 24h do trzech kart może Ci wydropić, mi już tak dwie dropnęły.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 08.06.2015 o 18:56, Sipso napisał:

Mam problem z dodaniem środków do portfela steam. Próbuję robić to jak zwykle - wpłacam
kasę na paypal i potem na steamie wybieram go jako środek płatności. Dziś jednak nagle
poprosił mnie o dodanie karty kredytowej. Nie posiadam takiej i nigdy dotąd nie była
wymagana... Co robić?



Odznacz w steamie zeby pamietał ustawienia. Bez zaznaczenia można normalnie płacić paypalem bez karty jeśli ma sie zielone na koncie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 12.06.2015 o 11:57, Outlander-pro napisał:

W trakcie gry, w 24h do trzech kart może Ci wydropić, mi już tak dwie dropnęły.


Czyli jak nie gram, to kart nie będzie? I czy mogę mieć po prostu włączoną tę grę i nic z nią nie robić, tzn. czy jak Steama zminimalizuje do paska zadań, to czy gra nadal będzie aktywna?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 12.06.2015 o 13:07, Kraju napisał:

Czyli jak nie gram, to kart nie będzie? I czy mogę mieć po prostu włączoną tę grę i nic
z nią nie robić, tzn. czy jak Steama zminimalizuje do paska zadań, to czy gra nadal będzie
aktywna?


Nie jestem pewien, ale chyba nawet jeśli nie masz gierki odpalonej, to nadal grasz, zatem karty powinny dropić. Sprawdź w FAQu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się