ww3pl

Steam - pomoc dla graczy czy ich zagłada?

14796 postów w tym temacie

owe zdanie jest zbugowane lub zle przetlumaczone.
Bo cyfra rosnie wraz z kazda zdobyta karta czyli "Możesz otrzymać jeszcze X kart(y)" jest bledne.
cyfra -X- oznacza ilosc zdobytych kart , cyfra X nie przedstawia liczby kart do mozliwych zdobycia tylko posiadanych.

moze bylo juz wspomiane, moze nie.
jak komus nie dropuje kart to rozpoczecie nowej minigry czesto pomaga, ale zaczyna sie od zera w tej minigrze.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

mam do wydania 6.01steamowskich eurogąbek z portfela. Co mi najbardziej opłaca się kupić tam? Bo jak szukam to aż szaleju dostaję od tego :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 13.06.2015 o 18:44, luzac napisał:

Ta liczba z każdym dniem się zwiększa.


Ano racja.

Tylko u mnie się dziwnie ta liczba zachowuje. Kilka godzin temu pokazywało wartość "2", nic nie dropnęło, w międzyczasie (chyba po 19:00) zmieniła się na "3", potem dropnęła jedna karta i zmieniła się na "4" xD. Chyba coś się u mnie zbugowało :D. Swoja drogą wolałem głosowania, przynajmniej karty były pewne, bo tu to nie wiem, czy karty w ogóle dropi, jak nie siedzę w grze (problem jest taki, że jak "grę" mam dłużej uruchomioną (w Chrome :D), to coś się krzaczy i mi wywala a to Firefoxa a to klienta Steam a to jeszcze coś innego... pewnie jakiś bug we flashu i memory leaks...).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ta gra się sama resetuje ?
Wczoraj miałem nabity chyba 500+ poziom, mogłem normalnie wznowić grę a dziś muszę zaczynać od nowa [dopiero wróciłem do domu, chciałem podejrzeć ile się tam punktów nabiło a tu taki zonk o.0]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Reddity chyba odkryły jak działa drop kart. Otrzymujemy je za:
1. Dołączenie do gry;
2. Uczestniczenie w grze i zdobycie 10 poziomu;
3. Dołączenie do gry znajomego.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Jak rozumiem xp za eventową grę kończy się na 200, a dalsze granie to tylko ciekawostka? : >

@luzac
Faktycznie działa. :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 14.06.2015 o 18:25, ts04 napisał:

Robiłem wszystko i mam tylko 5 kart a mogę dostać jeszcze kolejne 5 ale jak?


Zaraz obok liczby mówiącej ile masz card drops, jest link "how do I earn card drops?".

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 14.06.2015 o 19:15, pkapis napisał:

Zaraz obok liczby mówiącej ile masz card drops, jest link "how do I earn card drops?".


Zgodnie z tym: "otrzymasz kartę kolekcjonerską Letniej Wyprzedaży co jakiś czas podczas gry - maksymalnie 3 karty na 24 godziny."

W takim razie nie ma gwarancji, że jeśli dołączy się o 18 do nowej gry to dostanie się 3 karty podczas uczestniczenia w tej grze do jej końca, można dostać nawet tylko jedną.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 14.06.2015 o 21:06, ts04 napisał:

W takim razie nie ma gwarancji, że jeśli dołączy się o 18 do nowej gry to dostanie się
3 karty podczas uczestniczenia w tej grze do jej końca, można dostać nawet tylko jedną.


Nie wiem czy są gwarancje, ludzie nadal rozpracowują ten system. Kilka postów wcześniej podano za co powinno się dostawać karty - dołączenie do gry, stworzenie nowej i przejście w niej poziomu 10, dołączenie do gry znajomego.
Ja mogę potwierdzić, że dołączenie do gry znajomego oraz stworzenie nowej i przejście poziomu 10 dają po jednej karcie.
Natomiast liczba card drops, która widnieje przy odznace nie wlicza tych kart, które można zdobyć z gry. Jest to prawdopodobnie liczba kard, które dostaje się za zakupy (jedna za każde wydane 10 euro). Zwiększa się ona wraz ze zdobywaniem kart w grze.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Przecież ten licznik przy odznace pokazuje ile do tej pory kart z SMG dropnęło. To nie przypadek, że pokazuje dokładnie tą samą liczbę co na podstronie z której odpala się tą minigierkę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 14.06.2015 o 22:09, pkapis napisał:

Ja mogę potwierdzić, że dołączenie do gry znajomego oraz stworzenie nowej i przejście
poziomu 10 dają po jednej karcie.


No to albo system jest zabugowany, albo dziala na innych zasadach, bo zaczal sie 4 dzien wyprzedazy, co oznacza, za powinienem miec 6-9 kart. Przynajmniej. Jesli doliczymy karty za 4 dzien, robi sie z tego 8-12. Mam 4. Gierke odpalam po kilka (-nascie) razy dziennie. Ostatni drop karty mialem wczoraj okolo 16.

A odbiegajac od tematu gierki - czy tylko ja mam wrazenie, ze to najgorsza wyprzedaz steamowa do tej pory? Zalosnie maly wybor, mizerne obnizki, stawianie na malo znane tytuly... 3 pelne dni za nami, a ja nie zauwazylem absolutnie NIC, co chocby w malenkim stopniu mnie kusilo.

To plus idiotyczny pomysl z gierka = ogromny fail ze strony Steama. Ideal siegnal bruku. Szkoda.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Od początku wyprzedaży zdobyłem w minigierce 11 kart i widzę, że jestem w mniejszości...

Grę odpalam raz dziennie - i niech sobie leci. Raz przyłączyłem się do gry kolegi.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ja nie narzekam, zaopatrzyłem się wreszcie w DLC do Space Hulka :D.

Choć swoją drogą - konkretniejsze przeceny dostają znowu w większości te same gry, co podczas poprzednich wyprzedaży (np. Zombie Driver, Castle Crashers), więc pod tym kątem autentycznie jest słabo.

A gierka to nie jest najgorszy pomysł V jak do tej pory, moim zdaniem jest druga w kolejności po akcji z węgielkami, gdzie trzeba było wbijać osiągnięcia w grach, niektóre nie takie proste (jak to Super Meat Boy), że nie wspomnę o niedorzeczności ściągania kilkunastu GB tylko po to, żeby wbić aczika i skasować grę (TF2).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 14.06.2015 o 22:28, Ring5 napisał:

stawianie na malo znane tytuly...

Bo jest na Steamie coraz więcej mało znanego crapu, więc proporcje się zgadzają. xD

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się