ww3pl

Steam - pomoc dla graczy czy ich zagłada?

14796 postów w tym temacie

A zdaje sie, ze dlce do Dishonored ROW nie da sie aktywowac w naszym regionie, bo zly region i co zrobicie? vpn? no chyba, ze to usuneli po wydaniu wersji goty albo trzeba wersje ROW GOTY brac?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 16.06.2015 o 20:39, Sarinew napisał:

A zdaje sie, ze dlce do Dishonored ROW nie da sie aktywowac w naszym regionie (...)

Wiadomo, że jeśli masz aktywowaną podstawkę w ROW i chciałbyś dokupić DLC bezpośrednio ze Steama, to nie zadziała. Przynajmniej tak nakazywałaby logika, bo ROW i RU są rozpoznawane jak oddzielne gry.
Ja tam wydałem 21pln na wersję GOTY w wersji globalnej w minute wgrałem spolszczenie i czuje się wygrany. ;]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

wiadomo, bowiem nie o ten problem mi chodzi(ogolny z mixem regionow np ROW i RU) , ale o ten, ze w przypadku dishonored ROW posiadajac klucz do dlc wersji ROW steam nie pozwala na aktywacje dlc bedac w Polsce, gre tak, dlc juz nie (lub nie pozwalal bo nie sledze tego).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 15.06.2015 o 20:17, bVarador napisał:

Masz zbyt niski poziom. W pieszym FAQ był błąd, trzeba mieć 8 żeby dostawać karty za
grę. Więc trzeba zmienić teorię. To przy odznace pokazuje ile kard trafiło już na nasze
konto ;] Pewnie też pokazuje karty za każde wydane 9$.


Dzięki :-) zgadza się, po wejściu na 8 lvl dostałam karty :)

@Zekzt
Samo się gra... mam poziom 2,130 aż boję się zobaczyć co będzie rano xD znajomy ma w tej chwili w grze ponad 7,000.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dnia 17.06.2015 o 00:50, Cairine napisał:

@Zekzt
Samo się gra... mam poziom 2,130 aż boję się zobaczyć co będzie rano xD znajomy ma w
tej chwili w grze ponad 7,000.


a ja dzisiaj wchodzę i poziomy lecą jak szalone obecnie 250100 i dostałem 4 karty :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 17.06.2015 o 09:04, exMayoneS napisał:

a ja dzisiaj wchodzę i poziomy lecą jak szalone obecnie 250100 i dostałem 4 karty :D


To ja już nie wiem, od czego te poziomy zależą... Wczoraj nie robiłem prawie nic i dobiłem do 2000+, dziś, po nocce, mam raptem 400+ :/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 17.06.2015 o 10:37, Kadaj napisał:

Trzeba dołączyć do gry tego znajomego, któremu najszybciej idzie. :3


Problem w tym, ze gram sam, bo nikt ze znajomych sie w to nie bawi :( I wczoraj levele lecialy jak glupie, a dzis ledwo sie wloka.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 17.06.2015 o 10:22, Ring5 napisał:

> a ja dzisiaj wchodzę i poziomy lecą jak szalone obecnie 250100 i dostałem 4 karty
:D

To ja już nie wiem, od czego te poziomy zależą... Wczoraj nie robiłem prawie nic i dobiłem
do 2000+, dziś, po nocce, mam raptem 400+ :/

Może zależy od liczby aktywnych graczy w grze. Ja najwięcej inwestuję w armatę, także nawet jak nie gram, to obrażenia są większe, ale może nie wszyscy tak robią...

Z dołączaniem do gry jest też sprawa, że nie zawsze się da, są pewne ograniczenia.

Jak nie masz do kogo dołączyć, to odezwij się na priv :-) dodam Cię do znajomych i dołączysz do gry. Tyle mogę pomóc ;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Od tego na jakich farmerów w drużynie się trafi. Dołączenie zaraz po resecie, na godzinę przed startem nowych promocji - 18:5-15, w zależności ile trwa restart gierki - daje szanse na poziom ~5000 po godzinie. Im później się dołącza tym mniej no-life''ów a więcej leecherów to i poziomy wolniej idą.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 17.06.2015 o 20:22, xksywa napisał:

Pisze mi że moge jeszcze 12 kart otrzymać z tej gierki na steam, a siedze ciągle i nic
nie wpada. Jakieś porady?


Tu jest pomyłka i wyświetla liczbę kart, którą już dostałeś, a nie, którą możesz dostać.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 17.06.2015 o 21:15, Fimbulvinter napisał:

New Vegas ultimate edition pojawił się kiedyś na wyprzedaży za jakieś 5euro? Czy nie
mam co liczyć na taką obniżkę?

Ja kupiłem właśnie tę edycję za taką cenę. I to nawet nie było podczas wyprzedaży tylko przy jakiejś weekendowej promocji chyba ;) Ale coś mi się kojarzy że podczas ostatniej zimowej też można było ultimate za tyle kupić.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 17.06.2015 o 19:45, exMayoneS napisał:

Tyle w temacie. I am the King of the Gram :). Czeka mnie sława i pieniądze.

A najlepsze jest to, że dzisiaj nie poświęciłem nawet minuty na tę grę... :D Chyba jakiś bug.

20150618000438

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się