ww3pl

Steam - pomoc dla graczy czy ich zagłada?

14796 postów w tym temacie

Jak gra wchodziła na sztim dopiero to były takie lagi, ze w ciągu 5 minut miałem na koncie jakieś milion golda :D potem Valve mi odebralo i zresetowalo statystyki, mimo ze raptem tam ze 2-3 punkty dodalem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dnia 17.06.2015 o 09:04, exMayoneS napisał:

a ja dzisiaj wchodzę i poziomy lecą jak szalone obecnie 250100 i dostałem 4 karty :D


O matko... A ja myślałem, że mogę być dumny ze swojego 740-go poziomu :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 18.06.2015 o 08:19, Piotrbov napisał:

A co można później z tymi kartami zrobić, które się w grze dostaje?


Możesz zrobić odznakę, bądź też sprzedać lub spróbować wymienić je nakarty z czegoś, co chcesz mieć jako odznakę. Karty znikają wraz z końcem wyprzedaży.

Jedynie karty z letniej odznaki z 2013 roku nie mają tzw. terminu przydatności i nadal są dostępne na rynku.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 18.06.2015 o 11:53, kaczek93 napisał:

Ktoś orientuje się, czy Bulletstorm ze steama wymaga jeszcze Gfwl?

Tak. Nikt się grą nie zajmuje, nie ma co liczyć na usunięcie GfWL.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 18.06.2015 o 11:59, Kadaj napisał:

> Ktoś orientuje się, czy Bulletstorm ze steama wymaga jeszcze Gfwl?
Tak. Nikt się grą nie zajmuje, nie ma co liczyć na usunięcie GfWL.


A nie jest czasem tak, że wersja Steam zamiast GfWL wymaga Origin? W sumie, "z deszczu pod rynnę", ale jak komuś GfWL konsekwentnie odmawia zalogowania z poziomu gry (notoryczny "Błąd pobierania profilu")... Zwłaszcza, że z tego, co wyczytałem (skromne te informacje), Bulletstorm w wersji GfWL wymaga po instalacji aktywacji w tej usłudze, więc jak komuś ww. usługa odmawia współpracy, to nie pogra...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

No właśnie stąd znak zapytania w mojej wypowiedzi :).
Skoro każda wersja wymaga GfWL, to mogę grę z czystym sumieniem z wishlisty wywalić, u mnie "od zawsze" do GfWL z poziomu gry (DoW2, Insanely Twisted Shadow Planet) nie mogłem się zalogować, choć przez www i tego klienta, Marketplace, logowało mnie bez problemu. A już nawet skracałem hasło i zmieniałem je na takie zawierające tylko litery i cyfry (bo ponoć haseł dłuższych niż 16 znaków i zawierających znaki inne niż alfanumeryczne klient wbudowywany w gry nie trawi) i nic.
Dzięki za uświadomienie :D.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 18.06.2015 o 21:15, Blackhand napisał:

No właśnie stąd znak zapytania w mojej wypowiedzi :).
Skoro każda wersja wymaga GfWL, to mogę grę z czystym sumieniem z wishlisty wywalić,
u mnie "od zawsze" do GfWL z poziomu gry (DoW2, Insanely Twisted Shadow Planet) nie mogłem
się zalogować, choć przez www i tego klienta, Marketplace, logowało mnie bez problemu.
A już nawet skracałem hasło i zmieniałem je na takie zawierające tylko litery i cyfry
(bo ponoć haseł dłuższych niż 16 znaków i zawierających znaki inne niż alfanumeryczne
klient wbudowywany w gry nie trawi) i nic.
Dzięki za uświadomienie :D.

A jakim cudem ty masz GFWL w DoW 2 tam z pół roku już go nie ma nawet są osiągnięcia do stem przenosione

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 18.06.2015 o 15:34, Undertaker napisał:

Co kupiliście? Ja wyłapałem dwa fajnalki XIII i XIII-2 w pakiecie i Euro Truck Sima w
pakiecie.


Deus Ex: Human Revolution Director''s Cut, XCOM - Enemy Unknown z dodatkiem, 2x DLC do Payday 2 (które w zasadzie nic ciekawego mi nie wniosły, dalej ze snajperką mi się najlepiej gra, mowa o Overkill Pack i Gage Assault Pack) oraz perełka E.Y.E: Divine Cybermancy. Ciekawe uniwersum, strzelanie daje satysfakcję, fajnie zbudowany rozwój postaci no i Co-op. Tylko serwery puste, więc jak chce się z kimś pograć to trzeba znajomych werbować, chociaż granie solo również zapewnia frajdę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Blitzkrieg 2 z dodatkami, The Orange Box, Chivalry i parę pierdół do Company of Heroes 2. Chciałbym dorwać jeszcze Risena 3 z DLC, ale czy tak się stanie, to zależy od tego, czy ostatniego dnia promocji będzie powtórka wszystkich obniżek.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

A mój genialny plan na tę wyprzedaż, nad którym myślałem całe dwie noce, działa póki co bez potknięć. : >
Pełną listą zakupów pochwalę się ostatniego dnia, może jeszcze coś wpadnie. :3

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 18.06.2015 o 21:25, luzac napisał:

Zawsze możesz w internecie znaleźć solucję na pozbycie się GFWL z Bulletstorma jeśli
zależy Ci tylko na singlu.


Włączając w to "aktywację"? Bo u mnie, jak wyżej wspomniałem, nie idzie się zalogować do GfWL z poziomu gry, przynajmniej tak było, gdy ostatni raz sprawdzałem, aktualnie nie mam zainstalowanej żadnej gry wymagającej połączenia z tym "czymś". A na internetach piszą, że mimo zapewnień PCF, gra wymaga jednorazowego połączenia z GfWL po instalacji, bo inaczej nie ruszy.

Carter
Kiedy jeszcze próbowałem grać w DoWII, ten wymagał GfWL, to samo Insanely... (tu akurat dało się spokojnie grać na koncie offline, brak osiągnięć nie doskwierał mi jakoś szczególnie). Nie mam w tej chwili zainstalowanej żadnej gry wymagającej GfWL, zresztą z mojej biblioteki na Steam chyba wszystkie gry, które to miały, pozbawiono konieczności logowania do GfWL.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Zabójcze te lagi. Siedzimy przy dwóch różnych kompach i poziomy lecą jak szalone.
- O, boss zginął i przeskoczyło od razu 5 poziomów
- A ja go dalej klikam, pieniądze lecą.
- Hmmm, mogę powiedzieć ci co dropnął. Ale to już w sumie następny będzie.

:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 19.06.2015 o 18:30, Blackhand napisał:

Włączając w to "aktywację"? Bo u mnie, jak wyżej wspomniałem, nie idzie się zalogować
do GfWL z poziomu gry, przynajmniej tak było, gdy ostatni raz sprawdzałem, aktualnie
nie mam zainstalowanej żadnej gry wymagającej połączenia z tym "czymś".

Metoda której używałem na swojej pudełkowej wersji opierała się na podmianie paru plików przez co Bulletstorm odpala się bez GfWL(ergo metoda piratów :P ). Spokojnie ją znajdziesz w necie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się