ww3pl

Steam - pomoc dla graczy czy ich zagłada?

14796 postów w tym temacie

Dnia 07.11.2015 o 21:26, Kadaj napisał:

> Nic mi się nie pobiera... Chyba, że to wina premiery Fallouta 4 bo już jest możliwość

> wcześniejszego pobierania...
U mnie pobieranie idzie na pełnej szybkości łącza. :3

U mnie wygląda to w ten sposób, powinienem mieć około 1mb/s xD

2015110721340615

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 07.11.2015 o 21:34, Isildur napisał:

U mnie wygląda to w ten sposób, powinienem mieć około 1mb/s xD

Próbowałeś zmienić Download Region?

Poza tym akurat z Falloutem Ci się nie spieszy, do premiery jeszcze trochę zostało. xD

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 07.11.2015 o 21:40, Kadaj napisał:

> U mnie wygląda to w ten sposób, powinienem mieć około 1mb/s xD
Próbowałeś zmienić Download Region?

Poza tym akurat z Falloutem Ci się nie spieszy, do premiery jeszcze trochę zostało. xD


Zaraz sprawdzę ;]
Tak, ale w takim tempie będzie mi pobierało 5 dni xD

A jaki Ty masz region?

EDIT:

Zmiana regionu pomogła xD

Dzięki za pomoc.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 07.11.2015 o 21:46, Isildur napisał:

Tak, ale w takim tempie będzie mi pobierało 5 dni xD

To prawie zdążysz. ;d

Dnia 07.11.2015 o 21:46, Isildur napisał:

A jaki Ty masz region?

Czechy. Bo w sumie niedaleko. : >

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dnia 07.11.2015 o 21:49, Kadaj napisał:

Czechy. Bo w sumie niedaleko. : >


Ja ustawiłem Polskę xD
Miałem Berlin i z Berlina tak ssało, w przypadku polski pobiera mi z prędkością 1.2 Mb/s xD

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Już wiadomo kiedy rozpocznie się tegoroczna wielka wyprzedaż na Steam.
W sumie to niecały tydzień, bo Steam Sale zacznie się 25 listopada 2015.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

To raczej mniejsza wyprzedaż z okazji Black Friday, na cuda bym nie liczył. ;p

Prawdziwa zabawa zacznie się 17/24 grudnia. ;d

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Jasna cholera... próbuję zagrać w CoJ: The Cartel od wczoraj, a nie mogę dzięki głupiemu Uplay.
Na dodatek musiałem założyć nowe konto, bo do poprzedniego nie pamiętam loginu i hasła, a na Steamie miałem jeszcze From Dust sprzężone z Uplay.
Stąd moje pytania:
1. czy mogę jakoś na podstawie klucza dowiedzieć się jak dostać się do mojego kilkuletniego konta na Uplay?
2. czy Steam/Valve banuje konta, jeśli From Dust mam podpięte pod konto X do Uplay, natomiast inne gry pod konto Y ? (do tego obecnego już sobie spisałem passy....)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 20.11.2015 o 23:54, Manigoldo napisał:

1. czy mogę jakoś na podstawie klucza dowiedzieć się jak dostać się do mojego kilkuletniego
konta na Uplay?

Odzyskiwanie hasła lub kontakt do serwisu.

Dnia 20.11.2015 o 23:54, Manigoldo napisał:

2. czy Steam/Valve banuje konta, jeśli From Dust mam podpięte pod konto X do Uplay, natomiast
inne gry pod konto Y ? (do tego obecnego już sobie spisałem passy....)

Generalnie Valve nie ponosi odpowiedzialności i zlewa na to co robisz z kontami na innych platformach. Zresztą słusznie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

itam ;)
Mam problem gdy loguje się do Steam. Mianowice, zawsze gdy próbuje się zalogować poprzez przeglądarkę, zawsze muszą od nowa wpisywać kod weryfikacyjny. Jest to duże utrudnienie, ponieważ chciałbym troche potradować, a takie coś mi to uniemożliwia .( Miał już ktoś coś takiego? Wiecie co z tym zrobić?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Witam. Mam problem z Steam Cloud. Otóż po ograniu kilku gier wspierających Steam Cloud, save z gry faktycznie zachował się tylko z Skyrim i (niedawno nabytej gierki) Life is Strange, a z takich gier jak Hitman, Metro 2033 Redux (na hdd save sie zachował), Civilization V (a mógłbym sobie ręke dać uciąć że te savy były), Bioshock Infinit itd. nie mam tych zapisów!
We właściwościach gry, w zakładce gdzie mogę włączyć/wyłączyć usługę Cloud (jest ona oczywiście włączona), miejsce które można przeznaczyć na owe zapisy (w ww tytułach) rozgrywki wynoszą np. 0/100 mb.
Nie mam pojęcia od czego to zależy, bo nie raz widziałem jak po skończonej sesji pisało "synchronizacja". Czy to jakiś błąd? Coś źle ustawiłem, np pozwolenie na pobieranie innej gry w tle? Bardzo proszę o pomoc!

ps.: Na początku października przesiadłem się na zupełnie nowego PC''ta. I na tej maszynie synchronizacja Metro 2033 Redux trwa ułamek sekundy, oczywiście nie zapisując nic w chmurze (dalej zajęte 0/100mb)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Gaben mnie nie kocha. : <
Otwierałem dziś 2 mocne boostery (Nekopara 0, Grisaia) i farmiłem jedną bundlową gierkę. Zgadnijcie z czego wypadła folia. xD

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Chcę kupić wszystkie 3 DLC do skyrima bo mam podstawkę. ale kupienie paczki wraz z podstawką wychodzi taniej, jednak w koszyku mam informację jak na screenie.
jak to zrobić żeby nie stracić dodatkowego klucza na podstawkę? Da się przypisać na moje konto tylko DLC a podstawkę przekazać komuś innemu?

20151127164330218

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 27.11.2015 o 16:43, Maurycy_69 napisał:

Chcę kupić wszystkie 3 DLC do skyrima bo mam podstawkę. ale kupienie paczki wraz z podstawką
wychodzi taniej, jednak w koszyku mam informację jak na screenie.
jak to zrobić żeby nie stracić dodatkowego klucza na podstawkę? Da się przypisać na moje
konto tylko DLC a podstawkę przekazać komuś innemu?


Nie da się niestety.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dzisiaj pierwszy raz użyłem funkcji zwrot środków i nie jestem do końca pewny czy działa to jak myślę.

Czy odpowiedź"Dokonaliśmy zwrotu pieniędzy do twojego Portfela Steam. Fundusze będą teraz widoczne jako oczekujące i staną się dostępne do wydania w ciągu 7 dni." znaczy, że będę miał 20 euro na koncie steam przez cały czas czy oznacza,że musze w ciągu 7 dni na coś wydać bo przepadną?

Prawdopodobnie to pierwsze ale wolałbym aby ktoś potwierdził bo jest to trochę pieniążków. Swoją drogą co za chamstwo, że na konto można zwrócić tylko sumę zakupu a nie poszczególne elementy :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się