ww3pl

Steam - pomoc dla graczy czy ich zagłada?

14796 postów w tym temacie

Widząc co się dzieje ze stroną Steama(a to rosyjski język, a to się nie wczytuje), stwierdzam że lepiej będzie nie odpalać Steama na kompie :P

Mam nadzieję, że problemy szybko znikną.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

A ja kupiłem właśnie Magickę przez allegro i próbowałem kilkukrotnie otworzyć link który dostałem w mailu :P
Coś poważnego mi grozi teraz?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 25.12.2015 o 23:10, haderQ napisał:

Raczej nie, choć widzę zdjęcia i posty w których ludzie dostają furii bo wyczyściło im
paypal na przykład. Nie wiem czy to fake czy nie ale do myślenia daje na pewno.

https://www.reddit.com/r/Steam/comments/3y7uq1/my_paypal_got_emptied/
http://imgur.com/Q4YyNu4

Po otworzeniu sklepu Steam tak świruje, że zaczyna oprócz języków pokazywać również opisy jakbyśmy byli zalogowani jako inni użytkownicy :P Ale dałem radę podpatrzeć dzisiejsze Feature Products i nic za specjalnie ciekawego nie było, więc niewielka strata.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 25.12.2015 o 23:28, MisticGohan_MODED napisał:

Po otworzeniu sklepu Steam tak świruje, że zaczyna oprócz języków pokazywać również opisy
jakbyśmy byli zalogowani jako inni użytkownicy :P


I oto teraz jest wielka burza w necie. Jak patrzę na screeny z zasłoniętymi lub nie danymi to nerwowo jest.

Dnia 25.12.2015 o 23:28, MisticGohan_MODED napisał:

Ale dałem radę podpatrzeć dzisiejsze
Feature Products i nic za specjalnie ciekawego nie było, więc niewielka strata.


I juz nie zobaczysz wiekszych cyrefek przy %-procentach, bo flashy i daily promocji ma juz nie byc, znizkowy % ma byc stały na cały czas trwania. Ewentualnie cos przy grach ubisosftu jest/będzie, bo nie miały zniżek/%

Bezi_113
Bo albo cos zrobili, albo serwery padly, bo wczesniej ludzie patrzyli sobie do profili i kieszeni.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 25.12.2015 o 23:37, Sarinew napisał:

I juz nie zobaczysz wiekszych cyrefek przy %-procentach, bo flashy i daily promocji ma
juz nie byc, znizkowy % ma byc stały na cały czas trwania. Ewentualnie cos przy grach
ubisosftu jest/będzie, bo nie miały zniżek/%

Eeee to szkoda... jak coś to już sklep powinien normalnie działać.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Kupiłem bratu grę w pudełku z kluczem na steama. nie miał wcześniej konta więc założył nowe. polityka steama jest taka, że póki nie wyda w sklepie steam 5euro nie ma w pełni pełnoprawnego konta (klucze z zewnątrz się nie liczą..) i nie może nawet zapraszać do znajomych. ALE wydaje mi się, że ja powinienem móc go zaprosić, a jednak nie wynajduje mi jego profilu. coś jest nie tak, czy może to normalne, że jest on zablokowany w obie strony?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Pytanko do was mam, jak wygląda kwestia z dzieleniem się z rodziną DLCkami? Kwestia wygląda tak, ja mam na koncie XComa a teraz mój brat zakupił sobie w zestawie ze wszystkimi dodatkami i DLC, no i w sumie chciałbym obadać te DLCki, z tym ze nie za bardzo wiem gdzie sprawdzić czy jak zainstalowałem tego Xcoma to własnie z nimi czy tylko w waniliowej wersji, która już miałem.
Gra nie pokazuje się mi na liście jego tytułów ani w bibliotece nie mam tego okienka z DLCkami i stanem zainstalowania.Wie ktoś jak to wyglada?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Nadszedł nas na copółroczne powiększenie sobie e-penisa i pochwalenie się zakupami na zimowej wyprzedaży. ;p

Oto co ciekawego udało mi się wyrwać:
-Agarest: Generations of War
-100% Orange Juice
-HuniePop
-The Reject Demon: Toko Chapter 0 — Prelude
-The Sims 3 Ambitions
-Sakura Beach
-Morphopolis

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

https://support.steampowered.com/kb_article.php?ref=3784-QLBM-5731&l=polish
sprawdz
Kto jest właścicielem i może zyskać dostęp do DLC oraz zawartości dodatkowej związanej z udostępnianym tytułem?

w skrocie, poniewaz masz podstawowa wersje to nie masz dostepu do dlc do tej gry. A dlce wybiera sie z wspolnego menu-launchera, (sugeruje sie informacja z neta)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

O, Hunie! Moja dziewczyna grała w to jakiś czas temu, niecnie mnie wykorzystując jako notes.
Ja w sumie zagarnąłem tylko Darkest Dungeon, na który czaiłem się już dawno temu (potem ochota przeszła, ale - na szczęście - wróciła bo gra mi się wyśmienicie.).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 03.01.2016 o 20:56, Akwyx napisał:

O, Hunie! Moja dziewczyna grała w to jakiś czas temu,

Z cenzurą czy bez? : >

Dnia 03.01.2016 o 20:56, Akwyx napisał:

niecnie mnie wykorzystując jako
notes.

Sprawdźmy to! Ile waży Nikki? xD

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się