ww3pl

Steam - pomoc dla graczy czy ich zagłada?

14796 postów w tym temacie

Dnia 03.01.2016 o 20:41, Sarinew napisał:

w skrocie, poniewaz masz podstawowa wersje to nie masz dostepu do dlc do tej gry. A dlce
wybiera sie z wspolnego menu-launchera, (sugeruje sie informacja z neta)



Eh, kicha straszna no nic, dzięki za przynajmniej rozwianie wątpliwości.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 03.01.2016 o 21:27, Xsaw napisał:

Eh, kicha straszna no nic, dzięki za przynajmniej rozwianie wątpliwości.


Zawsze mozesz zrobic kolejne konto steam i powiazac z family sharing. taki mam pomysl.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 03.01.2016 o 21:17, Kadaj napisał:

> O, Hunie! Moja dziewczyna grała w to jakiś czas temu,
Z cenzurą czy bez? : >

> niecnie mnie wykorzystując jako
> notes.
Sprawdźmy to! Ile waży Nikki? xD

Toć jasne, że bez! Inaczej ta gra nie ma sensu (w sumie i tak nie ma, ale co tam. Ważne, że luba miała rozrywkę).

Nikki... 100 nie może być bo prawie nie było takich łatwych liczb. Więc kilka (nie więcej niż 5) ponad. Daj znać czy pomogłem!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

W tym roku (a właściwie w poprzednim) na wyprzedaży to tylko same dlc do Batmana AK kupowałem... poza tym nic.
Było oczywiście kilka interesujących ofert, ale wolałem się wstrzymać i poczekać cierpliwie na wersje pełne np. goty lub większe przeceny.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 04.01.2016 o 15:22, Opal_P napisał:

Tak się zastanawiam czy lepiej brać po 0,04E (na czysto) za kartę z wyprzedaży czy wymieniać
na 18 klejnotów?

Tysiąc gemów kupisz za 0,62-0,63€, więc lepiej sprzedać kartę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 03.01.2016 o 20:06, Kadaj napisał:

Nadszedł nas na copółroczne powiększenie sobie e-penisa i pochwalenie się zakupami na
zimowej wyprzedaży. ;p


- Consortium
- Out There Somewhere
- Max: The Curse of Brotherhood
- TIS-100

Zastanawialem sie tez nad kupnem Wolfensteinow i Dishonored GOTY na Nuuvem, bo tansze niz na Steamie, ale chyba poczekam na kolejna wyprzedaz. Backlog sie zmiejsza, ale wciaz jest za duzy :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ja tam postanowiłem sobie zrekompensować zignorowanie letniej wyprzedaży i chyba mi się to wszystko "lekko" wyrwało się spod kontroli. Jak teraz patrzę na listę, a zwłaszcza ilość, to coś czuję, że The Secret World i ladder w Starcrafcie będzie trzeba odłożyć na półkę, bo przy tych 20-30 godzinach grania na 2 tygodni które podlicza Steam, to nie ma szans żebym nawet część zdążył ograć w stopniu zadowalającym.

Niby brak flashy i daily odbił się mniejszymi zniżkami, ale z drugiej strony już pierwszego dnia przejrzałem listę życzeń i zdecydowania za dużo razy kliknąłem dodaj. W starym systemie tak bym się zapomniał - czekałbym na okazję kilku gier na których na prawdę mi zależy, do niektórych dodałbym coś pod wpływem impulsu, ale koniec końców nie kupiłbym tylu gier bo ostatniego dnia stwierdziłbym, że i tak mam więcej niż jestem w stanie ograć do lata. A przecież jeszcze gry kupione na wyprzedaży rok (albo 3) temu czekają. A tak konto przeczyściło trochę za mocno.

- Age of Empires II HD
- Age of Empires III: Complete Collection
- Alone in the Dark
- Assassin''s Creed Black Flag Digital Deluxe
- Castlevania: Lords of Shadow - Mirror of Fate HD
- Castlevania: Lords of Shadow - Ultimate Edition
- DmC Devil May Cry: Vergil''s Downfall
- Dreamfall Chapters
- Elder Scrolls V: Skyrim Legendary
- Grim Fandango Remastered
- Heretic: Shadow of the Serpent Riders
- Hexen: Beyond Heretic
- Hexen: Deathkings of the Dark Citadel
- Hexen II
- Jedi Knight: Mysteries of the Sith
- King''s Quest - Chapter 1
- Life is Strange
- Lost Chronicles of Zerzura
- Metro 2033 Redux
- Metro Last Light Redux
- Middle-earth: Shadow of Mordor GotY
- Never Alone
- Poker Night 2
- Qbeh-1
- Resident Evil 5
- Return to Mysterious Island 1 & 2
- RollerCoaster Tycoon: Deluxe
- Runaway: A Road Adventure
- Runaway: The Dream of the Turtle
- Runaway: A Twist of Fate
- Skyshine''s Bedlam
- The Next BIG Thing
- The Park
- Transformers: War for Cybertron
- Transistor
- Wolfenstein: The New Order
- Woolfe - The Red Hood Diaries
- XCOM: Complete
- Yesterday

Za to pomysł na karty z kolejki uważam za słaby. Do tego Valve storpedowało mi poziom trochę Authenticatorem, bo wymiana kart wyprzedażowych przy 72h opóźnieniu była praktycznie niemożliwa. Z 400xp straciłem, bo już nie ciałem wydawać kolejnych złotówek, tylko po to żeby kupić brakujące karty na rynku. Jeśli Valve nie wymyśli czegoś ciekawszego na lato, to czeka mnie chyba pierwszy bojkot dużej wyprzedaży od 2011.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Gratulacje, zacnie powiększyła się Twoja kolekcja. Ja w tym roku bardzo spokojnie (może to przez postanowienie zbierania kasy na konsolę) AC IV Black Flag, Hero Siege, na które polowałem długo, Spelunky i to w sumie tyle. Dla odmiany przerzucałem kasę na oszczędnościówkę jak coś chciałem kupić i uzbierałem prawie 250 złotych na XONE.

Co do tych 72 godzin - dziwi mnie to właśnie, bo ja tą apkę steam oraz token mam, a kolega z którym się wymieniałem nie i czekałem "tylko" 24 godziny na transakcję.

Szkoda też, że Valve pięknie olało graczy w związku z atakiem DDOS jak im wszystko padło. Chyba, że ja o czymś nie wiem to przepraszam za wprowadzenie w błąd.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 05.01.2016 o 23:20, haderQ napisał:

Co do tych 72 godzin - dziwi mnie to właśnie, bo ja tą apkę steam oraz token mam, a kolega
z którym się wymieniałem nie i czekałem "tylko" 24 godziny na transakcję.

Jak masz kogoś w znajomych przez ponad rok, to wtedy czas oczekiwania skraca się do 24 godzin.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 05.01.2016 o 23:20, haderQ napisał:

...

Szkoda też, że Valve pięknie olało graczy w związku z atakiem DDOS jak im wszystko padło.
Chyba, że ja o czymś nie wiem to przepraszam za wprowadzenie w błąd.


[sarkazm mode]Przeprosili, tak jakby...[/sarkazm mode]

http://www.pcgamer.com/valve-apologizes-for-steams-troubled-christmas/

Normalnie za taki wyciek danych to ktoś powinien porządnie beknąć, no ale SSA nie pozwala na pozwanie Valve...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 10.01.2016 o 12:27, xksywa napisał:

Da się ominąć jakoś tą aplikacje steam?

Mobilną? Wystarczy ją wyłączyć w opcjach, będziesz dostawał potwierdzenia jak dawniej.

Ominąć 72-godzinnego oczekiwania się w tej chwili nie da.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Nowa wyprzedaż na Steamie. Niestety na pierwszy rzut oka ceny nie różnią od tych z Winter Sale, ale może są jakieś wyjątki. ;p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Czy jak kupiłem gre w Indie Store, i zażądam zwrotu pieniędzy to mi zwrócą kase nasteam?
I jak jest z grami kupionymi na promocji steam? Zwrócą kasę z "promocji" czy "za całą cene".

Pytam z ciekawości jak to działa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 06.02.2016 o 17:25, xksywa napisał:

Czy jak kupiłem gre w Indie Store, i zażądam zwrotu pieniędzy to mi zwrócą kase nasteam?

Zwrot obowiązuje tylko w przypadku gier zakupionych na Steamie.

Dnia 06.02.2016 o 17:25, xksywa napisał:

I jak jest z grami kupionymi na promocji steam? Zwrócą kasę z "promocji" czy "za całą
cene".

Zwrócą tyle, ile zapłaciłeś.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Strefa EU2 przeszla do historii i przez to kilka gierek podrozało, bo jesteśmy już w EU1 :D

Nikogo to nie obchodzi, ale przepustka do dlc do Fallouta 4 wraz ujawnieniem zawartosci dlc ma wkrotce podrozec do ~200 zł

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bethesda - już się ludzie rzucili żeby ''zaoszczędzić'' - robiąc dokładnie to na co panowie liczyli. Zresztą ceny gier na PC ostatnim czasie idą w PL strasznie do góry, w euro, przy ostatnich ''mocnych'' notowaniach złotego, już nikomu nie jest do śmiechu.

Mimo wszystko, kto poza nieczęstymi okazjami w wyprzedażach, kupuje bezpośrednio na steam, mają co wyboru setki sklepów?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się