ww3pl

Steam - pomoc dla graczy czy ich zagłada?

14796 postów w tym temacie

Warto brać za 20 Eoro TES Online? Jak to się obecnie prezentuje graficznie i czy brak polskiej wersji językowej jest uciążliwy? Rozumiem, że wystarczy kupić grę, rozgrywka to F2P?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Przeca wiadomo było już od bodajże Winter Sale, że Valve rezygnuje z krótkookresowych promocji i jeśli coś ma obniżkę, to ma ją przez cały okres wyprzedażowy. Siłą rzeczy przez to nie mogą być zbyt duże, ale jak twierdzą słupki po ostatnim sejlu, Gabenowi taki system o wiele bardziej się opłaca, bo ludzie nie czekają na jeszcze lepszą okazję na zakup danej gry, bo wiedzą iż lepszej nie będzie. Tak więc zyski>gracze, takie jest życie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Pierwszy raz biorę udział w Summer Sale. Nie wiem do końca, co daje wyrabianie tych odznak Summer Picnic. Na razie mam poziom drugi. Jak dojdę do najwyższego poziomu, to coś dostanę prócz tych emotikon?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 27.06.2016 o 18:24, Pawciu45 napisał:

Pierwszy raz biorę udział w Summer Sale. Nie wiem do końca, co daje wyrabianie tych odznak
Summer Picnic. Na razie mam poziom drugi. Jak dojdę do najwyższego poziomu, to coś dostanę
prócz tych emotikon?

Nie ma z tego tytułu żadnej nagrody.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Kupilem dwie paysafecard po 100 zl (200zl) doladowalem konto kupilem 25euro kwota ponad 100zl . Teraz moje pytanie co z reszta kasy bo powinienem miec jeszcze okolo 80zl tak zwanych srodkow wolnych i moglbym kupic karte za 10 euro. Prosze o pomoc

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Witam. Czy jest jakiś sposób natychmiastowego otworzenia dostępu do rynku społeczności np. doładowanie konta lub uwierzytelnienie karty płatniczej? Nie było żadnej kary tylko dawno nic nie kupowałem tam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 04.07.2016 o 17:03, Opal_P napisał:

Witam. Czy jest jakiś sposób natychmiastowego otworzenia dostępu do rynku społeczności
np. doładowanie konta lub uwierzytelnienie karty płatniczej? Nie było żadnej kary tylko
dawno nic nie kupowałem tam.


Musisz zainstalować token na telefon z androidem bądź z iOS. Ja przykładowo by coś sprzedać muszę czekać 15 dni bez tokena...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 28.06.2016 o 11:41, piotrek26111 napisał:

Kupilem dwie paysafecard po 100 zl (200zl) doladowalem konto kupilem 25euro kwota ponad
100zl . Teraz moje pytanie co z reszta kasy bo powinienem miec jeszcze okolo 80zl tak
zwanych srodkow wolnych i moglbym kupic karte za 10 euro. Prosze o pomoc


To wykorzystaj kody raz jeszcze z tych kart, powinno doładować jeśli takie kwoty na tych kartach miałeś :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 04.07.2016 o 18:10, Isildur napisał:

Musisz zainstalować token na telefon z androidem bądź z iOS. Ja przykładowo by coś sprzedać
muszę czekać 15 dni bez tokena...


Sa też aplikacje zastepcze, ktore dzialaja na komputerze np. winauth

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 05.07.2016 o 17:11, Sarinew napisał:

> Musisz zainstalować token na telefon z androidem bądź z iOS. Ja przykładowo by coś
sprzedać
> muszę czekać 15 dni bez tokena...

Sa też aplikacje zastepcze, ktore dzialaja na komputerze np. winauth


Dzięki wielkie za informacje, o tym nie wiedziałem :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Więc tak:
Na Steam jest darmowy klient gry "The Lord of the Rings Online'' a ja posiadam pudełkowe wydanie podstawki i pierwszego dodatku ("Mines of Moria"), których jeszcze nie instalowałem na PC - czy mogę to dodać na Steam, lub chociaż sam dodatek po pobraniu klienta podstawki?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 07.07.2016 o 16:44, lis_23 napisał:

wydanie podstawki i pierwszego dodatku ("Mines of Moria"), których jeszcze nie instalowałem
na PC - czy mogę to dodać na Steam, lub chociaż sam dodatek po pobraniu klienta podstawki?


Chyba ten http://forum.gram.pl/forum_post.asp?tid=7116&u=1863 temat byłby lepszy do zadania tego pytania( w teorii),
czy polskie forum z linka w tamtejszym przypietym poscie.
A dawno temu pudełko kupiles?

---------ponizej sa tylko puszczenia, ktos kto siedzi w tym glebiej powinnien znac 100% odpowiedz--
TYLKO przypuszczam, ze jezeli masz na pudelku logo codemasters to raczej nic z tego.
http://steamcommunity.com/app/212500/discussions/0/610575007221817950/
i tam podaja tez inny link raczej potwierdzajacy to.
A tu jeszcze inny http://support.turbine.com/link/portal/24001/24047/Article/5057/Closure-of-Codemasters-Migration-Services-for-LOTRO-and-DDO
Jakbys wtedy zarejestrowal kod/klucz w czasie przenosin to cos tam bys mial obecnie.

A jezeli pudelko jest bez loga Codemasters to moze jakies szanse sa.
Z tego co czytam steam to taka nakładka i wszelkie klucze sa aktywowane w grze czy na koncie gry/(firmy turbine?), ktore trzeba zalozyc osobno.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Czy coś jest nie tak ze Steam?
Nie mogę wejść w tryb online, lub program wiesza się na logowaniu, a gdy w końcu udało mi się go uruchomić w trybie online zaczął się samoistnie zamykać i nie dało go się już uruchomić. Teraz znowu nie może się połączyć z moim kontem w trybie online.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dwa razy uruchomiłem ponownie PC a raz go wyłączyłem i ponownie włączyłem i nic. Obecnie Steam odpala się na ułamek sekundy i od razu się zamyka, nieraz nie zdąży się nawet pokazać okno. Wcześniej podczas logowania zwiesił się na tak długo, że wyłączyłem proces w menadżerze zadań, może to przez to? Nie wiem już, co zrobić.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 17.07.2016 o 14:35, lis_23 napisał:

Czy coś jest nie tak ze Steam?

U mnie wszystko działa bez problemu. Przed chwilą testowo się zalogowałem i nic złego się nie działo.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dnia 17.07.2016 o 15:56, KubooPL napisał:

U mnie wszystko działa bez problemu. Przed chwilą testowo się zalogowałem i nic złego
się nie działo.


Też spróbowałem i najpierw kazało mi wpisać hasło a potem to, co wcześniej, czyli okno Steam uruchomiło się na ułamek sekundy i znikło. Mam tak od ok. dwóch godzin a na necie znalazłem to:

http://downdetector.pl/status/steam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Za którymś razem wyskoczył mi taki oto komunikat (fotka) i odesłało do tej strony:

https://support.steampowered.com/kb_article.php?ref=8787-WYIL-1543

problem w tym, że Steam NIE JEST widoczny w Menadżerze zadań w zakładce Procesy - tzn. jest przez ułamek sekundy, zanim nie zniknie, podobnie jak okna Steam. Nie wiem już co zrobić ... czy mogłem coś popsuć, zamykając proces w menadżerze zadań? Od tamtej pory trzy razy zrestartowałem kompa a raz go zamknąłem i nic.

20160717184925921

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się