ww3pl

Steam - pomoc dla graczy czy ich zagłada?

14796 postów w tym temacie

Dnia 14.11.2007 o 20:53, mesiu59 napisał:

> ja zarejestrowałem:
> Prey wyd. Cenega
> cd-key z Gunman Chronicles daje H-L i jeszcze parę pochodnych
>
> sprawdzałem cdkeye z Dooma 3 i dodatku oraz Quaki ale nie wchodzą a i jeszcze Devil May
Cry
> 3, i RTCW i nic
No właśnie, ja też Preya zarejestrowałem na Steamie i byłbym wdzięczny gdyby każdy powiedział
jaką inną niestandardową gre można jeszcze na steamie zarejestrować ;).

Np. STALKERa da się, bo jest dostępny na steamie????


tylko te gry, które podają:
http://support.steampowered.com/cgi-bin/steampowered.cfg/php/enduser/std_adp.php?p_faqid=68

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Czy tylko ja od paru dni mam tak, ze mi ten ''gupi'' steam caly czas szuka update''ow do gier i nie moge w nic pograc? Przyznam, ze jest to szalenie irytujace kiedy w jedyny czas kiedy moge sobie popykac w EP2 z komentarzami tworcow (czyt. weekend) to wszystko szaleje :/...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 17.11.2007 o 15:00, mesiu59 napisał:

> tylko te gry, które podają:
> http://support.steampowered.com/cgi-bin/steampowered.cfg/php/enduser/std_adp.php?p_faqid=68

>
Aha, i na 100% żadnych innych gier nie da się zarejestrować?



sprawdzałem wiele gier i nie da rady nic innego zarejestrować, wiele gier, które są na steamie a wydawane w tradycyjny sposób nie ma kluczy lub nie pasują do wzorów w tym systemie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Możliwe, że sprzedawane w Polsce egzemplarze Rag Doll Kung Fu nie posiadają specjalnego klucza umożliwiającego rejestrację w Steam. Sam jakiś czas temu nabyłem gazetę "Click" z tą grą - żadnego cd-keya nie uświadczyłem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 22.11.2007 o 14:32, WorldWar3PL napisał:

Możliwe, że sprzedawane w Polsce egzemplarze Rag Doll Kung Fu nie posiadają specjalnego klucza
umożliwiającego rejestrację w Steam. Sam jakiś czas temu nabyłem gazetę "Click" z tą grą -
żadnego cd-keya nie uświadczyłem.

No w gazecie, to wiadome było, że nie było CD-Keya, ale ja kupiłem wersje pudełkową i byłem przekonany, że będzie. A tam nie dość, żę nie ma CD-Keya, to nawet instrukcji dystrybutor nie zrobił ;/. Wydał gre niekompletną, bo bez multiplayera ;/.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 17.11.2007 o 15:00, mesiu59 napisał:

> tylko te gry, które podają:
> http://support.steampowered.com/cgi-bin/steampowered.cfg/php/enduser/std_adp.php?p_faqid=68

>
Aha, i na 100% żadnych innych gier nie da się zarejestrować?


ale właściwie po co chcesz rejestrować inne gry na Steamie ?
Na mój gust - instalujesz grę, odpalasz, grasz.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 22.11.2007 o 14:38, lothar-mb napisał:

ale właściwie po co chcesz rejestrować inne gry na Steamie ?

Po to, że STEAM rządzi :). Jest świetny ;].

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 22.11.2007 o 14:38, mesiu59 napisał:

Po to, że STEAM rządzi :). Jest świetny ;].


świetny ? W czym - żeby cokolwiek odpalić musisz połączyć sie z platforma Steam, zalogowac sie
i dopiero wtedy grasz ;].
Nawet żeby zwykłe demko do HL2 instalnac tez trzeba logować sie na Steamie ...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 22.11.2007 o 14:42, lothar-mb napisał:

świetny ? W czym - żeby cokolwiek odpalić musisz połączyć sie z platforma Steam, zalogowac
sie
i dopiero wtedy grasz ;].
Nawet żeby zwykłe demko do HL2 instalnac tez trzeba logować sie na Steamie ...

No i super, mi to się bardzo podoba. Podoba mi się też, że nie trzeba mieć żadnych płyt do by grać w gry ze steama.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 22.11.2007 o 14:44, mesiu59 napisał:

No i super, mi to się bardzo podoba. Podoba mi się też, że nie trzeba mieć żadnych płyt do
by grać w gry ze steama.


chyba ze serwer Steama padnie - to wtedy już nie pograsz ;)).
Jedna rzecz jest fajna - uproszczone ściąganie update''ów (ale sporo innych gier też ma autoupdate''y)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

A ja wyszukałem na STEAMIE:

$69.95id Super Pack
Zawiera: Quake III Arena, Wolfenstein 3D, Ultimate DOOM, Final DOOM, DOOM II, QUAKE, QUAKE II, QUAKE II Mission Pack: The Reckoning, QUAKE II Mission Pack: Ground Zero, QUAKE III: Team Arena, HeXen, HeXen: Deathkings of the Dark Citadel, Heretic: Shadow of the Serpent Riders, Spear of Destiny, Return to Castle Wolfenstein, QUAKE Mission Pack 2: Dissolution of Eternity, QUAKE Mission Pack 1: Scourge of Armagon, DOOM 3, HeXen II, DOOM 3 Resurrection of Evil, Master Levels for Doom II, Commander Keen

Kurcze, 69 dolców, to się opłaca... ;] Tyle gierek xD.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 23.11.2007 o 13:55, mesiu59 napisał:

Kurcze, 69 dolców, to się opłaca... ;] Tyle gierek xD.


Niby się opłaca...ale dla mnie Steam to syf :P. Przez niego komp mi wolniej chodzi :P.Jakbym miał choć o trochę gorszy procesor to CS zapewne by się ostro ścinał :P.Dla najlepiej byłyby gdyby pozbyli się steama ;).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 23.11.2007 o 14:23, Nertis napisał:

> Kurcze, 69 dolców, to się opłaca... ;] Tyle gierek xD.

Niby się opłaca...ale dla mnie Steam to syf :P. Przez niego komp mi wolniej chodzi :P.Jakbym
miał choć o trochę gorszy procesor to CS zapewne by się ostro ścinał :P.Dla najlepiej byłyby
gdyby pozbyli się steama ;).

NIEEEE! Steam jest świetny!!! A dla tych co mają konto STEAM i zarejestrowanych pare gierek jest UWAGA! Pełna wersja 4 Epizodu Sam&Max ZA DARMO! do pobrania ;). Mi już się ściąga ;].

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 23.11.2007 o 14:23, Nertis napisał:

> Kurcze, 69 dolców, to się opłaca... ;] Tyle gierek xD.

Niby się opłaca...ale dla mnie Steam to syf :P. Przez niego komp mi wolniej chodzi :P.Jakbym
miał choć o trochę gorszy procesor to CS zapewne by się ostro ścinał :P.Dla najlepiej byłyby
gdyby pozbyli się steama ;).


A wedlug mnie steam teraz zrobil sie taki mini chat jesli chodzi o friends ;) Mozna zadzwonic pogadac,po pisac nawet grajac w chocby Counter-Strike 1.6

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 23.11.2007 o 16:31, Infes napisał:

A wedlug mnie steam teraz zrobil sie taki mini chat jesli chodzi o friends ;) Mozna zadzwonic
pogadac,po pisac nawet grajac w chocby Counter-Strike 1.6

Nom ;). Bardzo fajna opcja ;]. Możesz grać z kolegą na serwerze, i gadać z nim, gdy nikt was nie słyszy ;). Duże uproszczenie, bo wcześniej musiałem instalować programy odpowiednie ;).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 23.11.2007 o 16:31, Infes napisał:

A wedlug mnie steam teraz zrobil sie taki mini chat jesli chodzi o friends ;) Mozna zadzwonic
pogadac,po pisac nawet grajac w chocby Counter-Strike 1.6


Fajna opcja ,ale i tak to nie zmienia faktu ,że wolałbym aby steama nie było ;). Wszystko jest uzależnione od sprzętu :P...wy możecie mieć dość dobre PeCety i wam to nie robi różnicy :P.
I tak używam innych programów do komunikacji xD...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Mam problem ze Steam''em. W każdej grze, która wykorzystuje ten program nie mogę wyszukac serwerów. W samych opcjach steama również nie mogę. Podczas gdy naciskam szukanie serwerów gra mi się zacina i nie można nic robić ...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 23.11.2007 o 17:37, Nertis napisał:

Fajna opcja ,ale i tak to nie zmienia faktu ,że wolałbym aby steama nie było ;). Wszystko jest
uzależnione od sprzętu :P...wy możecie mieć dość dobre PeCety i wam to nie robi różnicy :P.
I tak używam innych programów do komunikacji xD...


Ja takze ;) Nie korzystam z gg,skype czy steam zeby pogadac,to chyba nonsens wole i polecam klana : Ventirllo - malo skomplikowany i kazdy sie polapie lub TeamSpeak 2 - takze bardzo prosty w obsludze

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się