ww3pl

Steam - pomoc dla graczy czy ich zagłada?

14796 postów w tym temacie

Dnia 14.09.2010 o 15:16, Soniaczek87 napisał:

Kupił ktoś już Star Wars: The Force Unleashed - Ultimate Sith Edition ? Albo kupuje
? 7,5 ojro...

A to dopiero początek promocji gier spod znaku Star Wars. Cały tydzień mają być obniżki :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 14.09.2010 o 15:18, Maykowiec napisał:

A to dopiero początek promocji gier spod znaku Star Wars. Cały tydzień mają być obniżki
:)

Gwoli ścisłości: Nie tylko Star Wars, a gry Lucas Artsu. Tak więc Monkey Island: Special Edition również wyczekuję :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 14.09.2010 o 15:38, Kirabaxior napisał:

Gwoli ścisłości: Nie tylko Star Wars, a gry Lucas Artsu. Tak więc Monkey Island: Special
Edition również wyczekuję :)

Ja Monkey Island kupiłem na PSN, trochę dziwnie się na PSie w to gra, ale to gra legenda. Ją mieć trzeba :).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 14.09.2010 o 20:49, Kirabaxior napisał:

KoTOR za 2.25 juros. Dobra oferta, acz ja czekam wciąż na coś mocniejszego. Ewentualnie
świąteczne promocje :D


Ja właśnie kupiłem.:P W porównaniu do ceny wersji pudełkowej w np. media jest to bardzo dobra oferta.^^

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 14.09.2010 o 21:41, barsum napisał:

> KoTOR za 2.25 juros. Dobra oferta, acz ja czekam wciąż na coś mocniejszego. Ewentualnie

> świąteczne promocje :D

Ja właśnie kupiłem.:P W porównaniu do ceny wersji pudełkowej w np. media jest to bardzo
dobra oferta.^^


Ma ktoś PayPala czy coś takiego? Kupiłby mi tego KoTORa? Oddam w PLN na konto.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 14.09.2010 o 20:49, Kirabaxior napisał:

KoTOR za 2.25 juros. Dobra oferta, acz ja czekam wciąż na coś mocniejszego. Ewentualnie
świąteczne promocje :D


Oferta miodzio :) Właśnie ściągam, nigdy nie grałem w KOTORa więc mam nadzieję że się nie zawiodę :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

to może byś założył sobie konto? w końcu to nie pierwsza i nie ostatnia ciekawa promocja na steamie :)

swoją drogą to ja kiedyś tyle dałem za kotora a teraz w takiej cenie można go dostać. gdzie tu sprawiedliwość :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 14.09.2010 o 23:51, Smooqu napisał:

Oferta miodzio :) Właśnie ściągam, nigdy nie grałem w KOTORa więc mam nadzieję że się
nie zawiodę :P

Gierka zarąbista nie będziesz żałował. Jest możliwość pobrania spolszczenia, przygotowanego przez fanów. Bo na Steamie jest wersja angielska.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Przeważnie kupuję gry na allegro, więc PayPal mi niepotrzebny. A nie sądze bym często korzystał z usług dystrybucji internetowej.

Więc po prostu szukam kogoś uczciwego, który kupiłby mi to, a ja po prostu oddałbym mu kasę przelewem na konto.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 15.09.2010 o 14:04, Maykowiec napisał:

Jest możliwość pobrania spolszczenia, przygotowanego
przez fanów.


Spolszczenie do KOTORa zostało przygotowane nie przez fanów, a przez LEMa. Fani stworzyli polonizację do części drugiej.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 15.09.2010 o 15:56, Ancient_Lord napisał:

Przeważnie kupuję gry na allegro, więc PayPal mi niepotrzebny.

tak właśnie widzę ;] ja nie korzystam z paypala często tylko raczej od święta ale mam na nim konto bo czasami się przydaje. poza tym nie lubię być od kogoś zależny, prosić obcych ludzi aby coś mi załatwili i robić z siebie Jarosława K. :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Już chyba za późno.

Dzisiaj dostępny Star Wars Empire At War: Gold Edition za 5jurosów.

Nie skusze się, aczkolwiek podobno dobra gra.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się