ww3pl

Steam - pomoc dla graczy czy ich zagłada?

14796 postów w tym temacie

Mam problem. Gdy zainstaluję steama, przy następnym włączeniu kompa pokazuję się error związany ze steamem, ten się psuję i pozostaje reinstalacja. Co z tym zrobić? ;/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Zapomniałem hasła do steama, a dzisiaj po aktualizacji kazał się zalogować ręcznie. No więc potem pierwsze co po próbach przypomnienia sobie, to do Steam Support. do tego konta TEŻ zapomniałem hasła. świetnie. odzyskane hasło powędrowało na starego maila, do którego...a jak, też zapomniałem hasła. Czy mogę po prostu założyć nowe konto steam support i się z nimi tak skontaktować?

Dodam że na tym które już jest raz się z nimi kontaktowałem w sprawie odzyskania hasła, dlatego pytam czy czasem nie będzie tak że "nie i koniec".


Spoiler

Tak, wiem że to śmieszne zgubić tyle haseł na raz.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dnia 22.09.2010 o 19:19, rtyrtyrty napisał:


Spoiler

Tak, wiem że to śmieszne zgubić tyle haseł na raz.


To nie śmieszne tylko smutne. Zapisuje się na kartce i trzyma w domu takie rzeczy
Zakładaj nowego mejla inaczej nie założysz innego konta na supporcie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Jak przywrócić możliwość otwierania się stron w wyszukiwarce po ówczesnym kliknięciu na link w steamie do jakiejś strony czy instrukcji do pobrania z netu z okienka jak na screenie? Mam tak, że po kliknięciu nic się nie dzieje.

20100923151827

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 22.09.2010 o 21:25, Witcher1990 napisał:

To nie śmieszne tylko smutne. Zapisuje się na kartce i trzyma w domu takie rzeczy


To nie jest zbyt mądre. Już chyba lepiej, żeby nikt nie znał hasła, niż znał je jakiś podejrzany kolega.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 23.09.2010 o 17:45, Feallan napisał:

To nie jest zbyt mądre. Już chyba lepiej, żeby nikt nie znał hasła, niż znał je jakiś
podejrzany kolega.

Pozwalasz komukolwiek (a tym bardziej podejrzanym kolegom - zastanawiałbym się tez co podejrzani koledzy robią u ciebie w domu, ale to inna kwestia ;p) grzebać ci po szafkach? o_O

Przecież taka kartka nie musi leżeć na wierzchu, z podpisem ''hasła''.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 23.09.2010 o 18:20, Kadaj napisał:

Pozwalasz komukolwiek grzebać ci po szafkach?
o_O


Wyjdziesz do kibla, a w tym czasie on sobie pogrzebie. o.O

Dnia 23.09.2010 o 18:20, Kadaj napisał:

(a tym bardziej podejrzanym kolegom - zastanawiałbym się tez co
podejrzani koledzy robią u ciebie w domu, ale to inna kwestia ;p)


Ofc, jak człowiekowi dobrze z oczu patrzy, to na 100% jest uczciwy.

Nigdy się nie przejechałeś na nadmiarze zaufania?

Dnia 23.09.2010 o 18:20, Kadaj napisał:

Przecież taka kartka nie musi leżeć na wierzchu, z podpisem ''hasła''.


Ale jak będzie leżała w szufladzie i będzie zawierała kilka dziwacznych ciągów znaków - chyba każdy się domyśli, co to.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

chyba trochę przesadzasz :) dziwne masz podejście bo zwyczaj zapisywania haseł jest szeroko rozpowszechniony i jakoś większość ludzi nie ma z nim problemu. zresztą ryzyko że kolega będzie mi szperał po mieszkaniu w poszukiwaniu kartki, zeszytu czy czego tam jeszcze aby włamać się na jedno w wielu kont jest znacznie mniejsze niż to że zapomnę długiego i skomplikowanego hasła.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 23.09.2010 o 18:35, Feallan napisał:

Wyjdziesz do kibla, a w tym czasie on sobie pogrzebie. o.O >

Ryzykując że zostanie przyłapany, albo że źle odłoży to w czym grzebał. Więc skoro już grzebie - dlaczego nie tokeny do konta internetowego, biżuteria, jakieś drobiazgi? Tu wracamy do punktu wyjścia - kogo zapraszasz?

Dnia 23.09.2010 o 18:35, Feallan napisał:

Ofc, jak człowiekowi dobrze z oczu patrzy, to na 100% jest uczciwy.

I jak dobrze mu patrzy, to od razu się zaprasza do domu?

Dnia 23.09.2010 o 18:35, Feallan napisał:

Nigdy się nie przejechałeś na nadmiarze zaufania?

Nigdy go nie miałem. : )

Dnia 23.09.2010 o 18:35, Feallan napisał:

Ale jak będzie leżała w szufladzie i będzie zawierała kilka dziwacznych ciągów znaków
- chyba każdy się domyśli, co to.

Jestem tego pewien - prędzej będzie mi grzebał w szufladzie włamywacz, niż ktoś, kto dostaje ode mnie zaproszenie do domu. Kwestia tego jak organizujesz sobie znajomych.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Nie lepiej trzymac po prostu Wazny Stuff w Bardzo Sekretnym Miejscu, O Ktorym Nikt Nie Wie? Moze to byc notes schowany w zakamarkach rupieci na strychu albo zaszyfrowany plik w AES 256 bit, spakowany zabezpieczony haslem, wrzucony do czesci pamieci flash jakiegos urzadzenia, gdzie trzymany jest firmware (np. flash0 w PSP) albo po prostu zwykly zeszyt w szufladzie z logina i passami odpowiednio zaszyfrowanymi (np. z wykorzystaniem znajomosci systemow binarnych, oktalnych, ternarnych), itd., zapis maksymalnie skomplikowac, mozna tez np. zapisac ciag kilkuset znakow i zapamietac, ze kazdy znak hasla jest zapisane naprzemiennie w systemie binarnym i zwyklym, gdzie liczba odpowiada za nr. litery/znaku alfabetu od tylu, a znaki nalezy czytac wsrod calej listy znakow kolejno co 3,8,14,7,19,6 (przyklad), aby ulozyc haslo, i wtedy nalezy tylko zapamietac te szesc (w podanym przykladzie) liczb, ktore posluza nam do odszyfrowania loginow i pwd.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 16.09.2010 o 18:40, Viitrik napisał:

Mam problem. Gdy zainstaluję steama, przy następnym włączeniu kompa pokazuję się error
związany ze steamem, ten się psuję i pozostaje reinstalacja. Co z tym zrobić? ;/

Sciągnij instalke steama i zainstaluj w miejscu z aktualnym steamem i naprawi ^^
Nie jestem pewien ale chyba usuwałem plik steam.txt ale nie jestem pewien.
Tak apropos, możecie połączyć się ze steamem???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 23.09.2010 o 22:19, donard napisał:

Tak apropos, możecie połączyć się ze steamem???


Ze Steamem tak. Ale friendlista, cloud i serwery multi nie działają.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Pytanie posiadam: Da się wymusić na steamie instalację gry z płytki? Bo właśnie wróciłem z Serious Samem i chcę to zainstalować jak najszybciej, bo od jutra nie mam internetu. Więc włożyłem krążek, wcisnąłem instaluj, steam kazał wpisać kod, wpisałem i... zaczął ciągnąć 2GB gry... Wkurzające to jest. Po coś chyba te płyty dają. Z góry dzięki za pomoc.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 24.09.2010 o 16:49, Markush napisał:

Pytanie posiadam: Da się wymusić na steamie instalację gry z płytki? Bo właśnie wróciłem
z Serious Samem i chcę to zainstalować jak najszybciej, bo od jutra nie mam internetu.
Więc włożyłem krążek, wcisnąłem instaluj, steam kazał wpisać kod, wpisałem i... zaczął
ciągnąć 2GB gry... Wkurzające to jest. Po coś chyba te płyty dają. Z góry dzięki za pomoc.

Z tego co pamiętam po włożeniu płytki do napędu i wpisaniu kodu do systemu, gra powinna się instalować z płyty.
Jeżeli program chce ją ściągnąć, to przerwij pobieranie, i spróbuj wymusić instalację ręcznie, z płyty.

Nie przejmuj się, mi raz Steam jakimś cudem nie wykrył MW2 (które jak najbardziej było zainstalowane) i zaczął na nowo pobierać 8 GB... ten system po prostu chrzani się od czasu do czasu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się