ww3pl

Steam - pomoc dla graczy czy ich zagłada?

14796 postów w tym temacie

Dnia 29.09.2010 o 17:28, SpecShadow napisał:

Dołączam się do pytania @noobiego. Mam na oku Dawn of War 2 i FEAR 2 z nowej XK i doszły
mnie słuchy, jakoby DoW2 miał "niezgodne pliki" i Steam wymuszał ściąganie gry od nowa
(6,7 GB a co dopiero mówić o - niestety wymuszonych - update''ach o wadze 3GB). Ma ktoś
na to radę?

Podobnie było w wersji CD Red Orchestra, ale pierwsza instalacja przebiegała prawidłowo. Najlepiej zrobić sobie backup instalki z patchami na DVD-R.

Dnia 29.09.2010 o 17:28, SpecShadow napisał:


@Markush: a sama gra waży też tyle więc to raczej nie updaty :] niestety ale za to Steam
ma minusa jak stąd do Czelabina.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

UWAGA !!!!!!

Jakiś Haker włamuje się na konta steam i rozsyła takie wiadomości :
NVIDIA and STEAMPOWERED gives you 3 FREE games to add to your account just visit:

I podaje stronę z końcówką tk. Nie podam jej byście przypadkiem na nią nie weszli .
Bo jeżeli wejdziecie papa konto steam.
uważajcie !

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 29.09.2010 o 21:35, Crew_900 napisał:

Bo jeżeli wejdziecie papa konto steam.

Bullshit.
A takie wiadomości to nic nowego, od uruchomienia Przyjaciół Steam jest to rozsyłane na okrągło. Ludzie powinni się już dawno przyzwyczaić :E

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Samo wejście tu nic nie da, trzeba się zalogować z kontem steam ;)
Fakt faktem to jest złodziejstwo, ale takich linków mnóstwo dostawałem. Zwłaszcza trzeba uważać na nieznajomych z grup, w których jesteśmy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Cholerka kupilem dzisiaj Modern Warfare 2 zainstalowem z CD 1 i teraz akualizuje,pisze ze konczy za ok 20 h!
CO JEST? TO raczej nie jest normalne? Moje łącze 1 mb.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 01.10.2010 o 22:21, WIkitory napisał:

Cholerka kupilem dzisiaj Modern Warfare 2 zainstalowem z CD 1 i teraz akualizuje,pisze
ze konczy za ok 20 h!
CO JEST? TO raczej nie jest normalne? Moje łącze 1 mb.

Normalne. Ciągnie patche, żebyś ty nie musiał ich szukać we własnym zakresie. I tak byś bez nich nie pograł.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 06.10.2010 o 19:13, Tomek1120 napisał:

To że Beta MoH ściąga mi się z prędkością 100kb/s to jest wina Steama? Net mam 25Mb/s.
Wcześniej najwolniej było 1MB/s.


Tak. Wszyscy rzucili się na to nowe DLC do Left 4 Deadów i teraz wszystko kapie po kropelce.

Mi tego DLC ciągnie z prędkością 50 kb/s :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dokładnie, Steam muli mi od wczoraj, takich wolnych transferów od dawna nie miałem. Zwykle to max prędkość 3.0 mb/s no a teraz max z 1.4 mb/s lub mniej

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 06.10.2010 o 20:03, Crew_900 napisał:

Dokładnie, Steam muli mi od wczoraj, takich wolnych transferów od dawna nie miałem. Zwykle
to max prędkość 3.0 mb/s no a teraz max z 1.4 mb/s lub mniej

Zmień rejon pobierania, najlepiej na Tajwan.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Do wszystkich chcących pobierać Sacrifice do L4D2 - zapomnijcie. Albo będzie leciało jak krew z nosa, albo po prostu NIE BĘDZIE się ściągać.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 06.10.2010 o 21:30, Lisun napisał:

Do wszystkich chcących pobierać Sacrifice do L4D2 - zapomnijcie. Albo będzie leciało
jak krew z nosa, albo po prostu NIE BĘDZIE się ściągać.


Prawda - u mnie prędkość ściągania tego update-u oscyluje pomiędzy 80 a 100KB/s. Od godziny 12.43 kiedy to steam zaczął pobierać Sacrifice ściągnęło się 27%

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 08.10.2010 o 11:05, darkwind21 napisał:

Szybkie pytanko, gdy robie backup gry na steamie to zapisuję wszystko razem z aktualizacjami
czy tylko podstawowego klienta, a aktualizację i tak muszę potem zrobić?

Zapisuje się cała pobrana gra, czyli aktualizacje także. Jednak zrzuty ekranu, pobrane mapy, czy tam dźwięki musisz osobno przekopiować.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się