ww3pl

Steam - pomoc dla graczy czy ich zagłada?

14796 postów w tym temacie

Kopiujesz w inne miejsce folder steamapps (jest w głównym katalogu Steam, domyślnie C:\Program Files\Steam), usuwasz i instalujesz Steam ponownie, przenosisz skopiowany wcześniej folder steamapps do nowej lokalizacji. Przy kolejnym starcie Steam powinien traktować wszystkie gry jako zainstalowane i gotowe do gry.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 08.10.2010 o 15:33, SongoX napisał:

Da się jakoś przeinstalować Steama tak, żeby nie usuwać gier? Wiem, może i głupie pytanie,
ale może jest jakiś sposób?


Zawsze możesz zrobić Backupa tych gier.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 08.10.2010 o 16:50, Crew_900 napisał:

Sposób podany przez Solostran jest lepszy i szybszy
Ale musi pamiętać, żeby pousuwać ręcznie wpisy w rejestrze po usunięciu steam`a


A gdzie je mam znaleźć?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Start-Uruchom, piszesz regedit i ENTER
Wchodzisz w HKEY_CURRENT_USER-Software i na dole masz Valve, prawym na to i usuwasz
Cofasz się i bierzesz HKEY_LOCAL_MACHINE-Software i tam następne VALVE usuwasz
Jak masz 64 bitowy system to tam wchodzisz w Wow64NODE i na Dole VALVE usuwasz

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Mam problem ...
podczas gry w " Mafię II " ( zakupiona wczoraj ) steam wywalił mnie z gry i przy próbie uruchomienia jego bądź gry wyświetla mi taki komunikat ( screen )
o co tutaj biega?

20101009023510

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Jak dla mnie STEAM jest super. Po reinstalce chciałem sobie pograć w COD MW 2. Instalacja przebiegała pomyślnie aż do momentu włożenia 2 płyty. Na szczęście STEAM zaczął pobierać z sieci i tak zamiast pobierania 11,5 GB to miałem do pobrania 3,5 GB :D, skończyło się pobierać i już 2 minuty później grałem po sieci :D Musiałem zagrać bo nie mogłem uwierzyć że to tako po prostu pobierze i będzie gotowe do grania. STEAM jest naprawdę dobry.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Witam, mam dwa PC w pokoju. Czy jeśli na jednym mam Steama i aktywnie w niego gram, to mogę zainstalowac go na drugim PC i:
a.) być zalogowanym równocześnie na dwóch kompach
b.) grać na jednym z nich, podczas gdy drugi jest offline.


Durne pytanie, ale jestem zielony w zabezpieczeniach, a nie chcę stracić konta.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 09.10.2010 o 13:53, Ancient_Lord napisał:

a.) być zalogowanym równocześnie na dwóch kompach
b.) grać na jednym z nich, podczas gdy drugi jest offline.


Tylko b. Gdy jesteś zalogowany na jednym kompie i zalogujesz się na drugim automatycznie pierwszego wyloguje.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Wiem że trwają konserwacje czy inne takie z serwerami steam jednak jedna rzecz mnie nurtuje, otóż na konto mojego brata loguje się bezproblemowo, co prawda nie mam dostępu do steam community bądź steamcloud ale jednak udaje mi się na nie zalogować, w przypadku mojego konta wyświetla się "twoje konto zostało wyłączone" tak jak w przypadku bana, czy ktoś spotkał się z podobną sytuacja? Czy mam się czego obawiać?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dziwne... No ja ci nie pomogę, możesz tylko poczekać aż uruchomią wszystko. Jak nie będzie pomagało to będziesz musiał to po prostu zgłosić... :/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 11.10.2010 o 18:24, Alehor napisał:

Wiem że trwają konserwacje czy inne takie z serwerami steam jednak jedna rzecz mnie nurtuje,
otóż na konto mojego brata loguje się bezproblemowo, co prawda nie mam dostępu do steam
community bądź steamcloud ale jednak udaje mi się na nie zalogować, w przypadku mojego
konta wyświetla się "twoje konto zostało wyłączone" tak jak w przypadku bana, czy ktoś
spotkał się z podobną sytuacja? Czy mam się czego obawiać?


No to masz problem... Zobacz swojego e maila powinna Ci przyjść prośba o przesłanie zdjęć z cd keyami gier czy coś takiego zresztą wpisz w google :D. Co do tej przerwy to przed chwilą na chwile (ohh masło maślane :D) zostały chyba włączone bo połączyłem się... Ciekawe ile tak po pracują jeszcze i czy dzisiaj pogramy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się