ww3pl

Steam - pomoc dla graczy czy ich zagłada?

14796 postów w tym temacie

Mam pytanie...
Dostalem od kumpla dzis uzywke Counter Strike Source (oryginal oczywiscie) jednak wynikl jeden problem. w srodku jest jedynie plytka nic wiecej i kiedy odpalilem to wyskoczyl komunikat ktory wstawiam do posta. Czy da sie z tym cos zrobic by sobie zagrac? nie znam sie na tym kompletnie wiec prosze o pomoc z gory dzieki!

20071207230710

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 07.12.2007 o 23:07, Samildanach napisał:

Mam pytanie...
Dostalem od kumpla dzis uzywke Counter Strike Source (oryginal oczywiscie) jednak wynikl jeden
problem. w srodku jest jedynie plytka nic wiecej i kiedy odpalilem to wyskoczyl komunikat ktory
wstawiam do posta. Czy da sie z tym cos zrobic by sobie zagrac? nie znam sie na tym kompletnie
wiec prosze o pomoc z gory dzieki!



Normalne, w pudełku razem z grą powinna być karteczka z podstawowymi instrukcjami oraz z kodem rejestracyjnym. Jeżeli go nie posiadasz, to sobie w CS:S''a legalnie nie pograsz. To ta sama zasada, jak z innymi grami. I nie pytaj się, jak ominąć tego CD-Keya, bo tutaj na tym forum piractwa nie propagujemy ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 07.12.2007 o 23:07, Samildanach napisał:

Mam pytanie...
Dostalem od kumpla dzis uzywke Counter Strike Source (oryginal oczywiscie) jednak wynikl jeden
problem. w srodku jest jedynie plytka nic wiecej i kiedy odpalilem to wyskoczyl komunikat ktory
wstawiam do posta. Czy da sie z tym cos zrobic by sobie zagrac? nie znam sie na tym kompletnie
wiec prosze o pomoc z gory dzieki!


Musisz poprosić kolegę o login i hasło do konta na steamie :] bez tego ani rusz i sama płytka z grą na nic Ci się nie przyda.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 07.12.2007 o 23:10, arekskate napisał:

Normalne, w pudełku razem z grą powinna być karteczka z podstawowymi instrukcjami oraz z kodem
rejestracyjnym. Jeżeli go nie posiadasz, to sobie w CS:S''a legalnie nie pograsz. To ta sama
zasada, jak z innymi grami. I nie pytaj się, jak ominąć tego CD-Keya, bo tutaj na tym forum
piractwa nie propagujemy ;)

widze ze sie nie zrozumielismy. nie pragne ominac tylko cos z tym zrobic. powinna byc jakas ewentualnosc na wypadek zagubienia i wlasnie o ta ewentualnosc pytam....
@88Bonzo
kolega wlasnie to zgubil dlatego pytam;/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

>Czy da sie z tym cos zrobic by sobie zagrac? nie znam sie na tym kompletnie

Dnia 07.12.2007 o 23:07, Samildanach napisał:

wiec prosze o pomoc z gory dzieki!

Nie, bo CD-Key został już wykorzystany i jest przypisany do innego konta. Pozostaje ci tylko zakup nowego egzemplarza.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 07.12.2007 o 23:11, Samildanach napisał:

kolega wlasnie to zgubil dlatego pytam;/


Trzeba było od razu tak napisać :) Niestety obawiam się, że jedynym wyjściem jest zakup nowego egzemplarza ... taka już polityka Valve, CD-Keya trzeba pilnować jak oka w głowie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dnia 07.12.2007 o 23:13, arekskate napisał:

Trzeba było od razu tak napisać :) Niestety obawiam się, że jedynym wyjściem jest zakup nowego
egzemplarza ... taka już polityka Valve, CD-Keya trzeba pilnować jak oka w głowie.

to co nie zostawili furtki bocznej na taka ewentualnosc? toz to niemozliwe skoro sam produkt tyle kosztuje... kazdy moze zgubic i co wtedy? wydac kolejne kilkadziesiat zlotych??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 07.12.2007 o 23:15, Samildanach napisał:

> egzemplarza ... taka już polityka Valve, CD-Keya trzeba pilnować jak oka w głowie.
to co nie zostawili furtki bocznej na taka ewentualnosc? toz to niemozliwe skoro sam produkt
tyle kosztuje... kazdy moze zgubic i co wtedy? wydac kolejne kilkadziesiat zlotych??


Jedynym wyjściem jest próbowanie przypomnienie hasła na email lub coś w tym stylu albo napisanie maila do ludzi z Valve. Innego rozwiązania raczej nie znajdziesz, niestety.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dnia 07.12.2007 o 23:42, 88Bonzo napisał:

Jedynym wyjściem jest próbowanie przypomnienie hasła na email lub coś w tym stylu albo napisanie
maila do ludzi z Valve. Innego rozwiązania raczej nie znajdziesz, niestety.

a znasz moze maila do valve? najlepiej do polskiego zespolu (jesli takowy istnieje). bo ja nie moge nigdzie tego maila znalezc a nie mam zamiaru wyrzucac gry bede czepial sie kazdej szansy:)... z gory dziex

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

http://support.steampowered.com/cgi-bin/steampowered.cfg/php/enduser/std_adp.php?p_faqid=582
Tutaj masz procedure postępowania w przypadku zgubienia hasła (po angielsku, jest też wersja polska, ale jest niekompletna).
Jeźeli twój kolega pamięta na jaki adres mailowy rejestrował konto:
1. W oknie logowania Steama wybierz "Retrieve a lost account"
2. Następnie: "I don''t know my account name".
3. Wybierz adres mailowy i wpisz go.
4. Na ten adres zostanie wysłana nazwa konta.

Jak już poznasz login, to powtarzasz 1 powyżej, a następnie:
2. Wybierasz "I know my account name."
3. Wpisujesz nazwę konta w "Account name"
4. Dostaniesz na mail przypisany do konta kod Verification Code i "sekretne pytanie", które ustawił twój kolega.
5. Wpisujesz kod w polu "Verification Code", a odpowiedź na sekretne pytanie w "Secret answer"
6. Teraz możesz już zmienić hasło.

Jeżeli kolega nie ma pojęcia jak odpowiedzieć na pytanie, to dupa :) Jeżeli masz w pudełku cd-key, to możesz spróbować skontaktować się z pomocą techniczną, szczegóły na tej stronie (już po polsku):
http://supportwiki.steampowered.com/pl/Resetting_a_Lost_Password
Będzie ci do tego potrzebny ktoś znający przyzwoicie angielski.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 08.12.2007 o 00:37, Vic napisał:


/ciach/
dzieki za wyczerpujaca wypowiedz jednak mnie nie zrozumiales. nie chodzi mi o login i password tylko o odzyskanie zgubionego cd keya lub uzyskanie nowego jakos od pomocy technicznej tworcow gry czy jakos tak...;/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 08.12.2007 o 01:35, Samildanach napisał:

>
/ciach/
dzieki za wyczerpujaca wypowiedz jednak mnie nie zrozumiales. nie chodzi mi o login i password
tylko o odzyskanie zgubionego cd keya lub uzyskanie nowego jakos od pomocy technicznej tworcow
gry czy jakos tak...;/


A czy kolega zarejestrował ten CS:S na swoim koncie (czyli czy w niego grał)? Bo jak tak, to jak już jest napisane wyżej, cd-key jest przypisany do jego konta i tylko na nim można pograć. A jeżeli zgubił cd-key od gry w którą nie grał... to dupa, ale możesz spróbować zgłosić się do dystrybutora gry (nie wiem kto jest nim w Polsce dla CS:S... może CDP?)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Jest aktualizacja Steama, min. pisze coś takiego:

"Added an in-game third-party CD key display for games without automatic Steam key integration"

Niech ktoś to rozwikła, bo ja nie wiem o ocb :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Siema i z gory sorry za gornego posta...ale tera znow nowy problem...mialem zainstalowanego steam''a i anthology CS na pierwszym kompie i na drugim.....i dzis usunelem steam i cs''a z pierwszego kompa...gdy chce sie zalogowac na drugim pc wyskakuje blad Could not to Steam network.... co mam zrobic?? moze jeszcze cos musze zrobic na pierwszym kompie?! please o odp!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Nie możesz mieć swoje cs anthalogy zainstalowane nawet na 1000 kompów ale tylko na jednym grac w danej chwili.
Prawdopodobnie problem z połączeniem Steama z internetem. Zobacz firewalla.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 14.12.2007 o 21:10, 13AciD37 napisał:

Nie możesz mieć swoje cs anthalogy zainstalowane nawet na 1000 kompów ale tylko na jednym grac
w danej chwili.
Prawdopodobnie problem z połączeniem Steama z internetem. Zobacz firewalla.


Wiem...mam włączone na jednym (tym drugim :P na którym chce grac) ale cos mi sie zdaje ze ten counter jest uruchomiony jakos... i to wyglada tak jakbym byl zalogowany...nie wiem pomozcie :P
a co mam w firewallu zobaczyc? jak go wylacze to i tak nie dziala ;S

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 15.12.2007 o 00:13, 13AciD37 napisał:

"COŚ" blokuje połączenie z serwerami steama. Zaloguj sie na drugim i graj... Zobacz czy steam
exe ma dostęp do połączeń sieciowych.


No ale ja chcę na tym grać...jak mogę sprawdzić czy steam exe ma dostęp do połączeń sieciowych??
PS.używam routera na dwa kompy moze to przez niego??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

W sklepiku Valve pojawiły się super gadżety z Portala. Niestety z tego co mi wiadomo, można je zamówić tylko na terenie USA, zna ktoś jakiś sposób inny??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się