ww3pl

Steam - pomoc dla graczy czy ich zagłada?

14796 postów w tym temacie

Dnia 29.12.2010 o 15:29, donard napisał:

120 Mb/s?!?! OMG mi max ściągało 3 Mb/s ;)


u mnie 120kb/s to norma, szybciej niż 142kb/s nie ściągało... weź mnie nie dobijaj

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Jak patrzysz na to, co podaje Steam w Widok -> Elementy pobierane, to radzę, nie sugeruj się tym zbytnio :). Czasami wartości tam wyświetlane są kompletnie z sufitu, jak kiedyś pobierałem Portala, to miałem tam kilka MB (przy łączu 6Mb :D). No ale teraz SSHD:TSE "leci" u mnie w granicach rozsądku, pomiędzy 250 a 400 kB/s (straszna huśtawka, tak na marginesie), do tego te dane te weryfikowałem sprawdzając to, co pokazuje firewall.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 29.12.2010 o 18:38, Blackhand napisał:

Jak patrzysz na to, co podaje Steam w Widok -> Elementy pobierane, to radzę, nie sugeruj
się tym zbytnio :). Czasami wartości tam wyświetlane są kompletnie z sufitu, jak kiedyś
pobierałem Portala, to miałem tam kilka MB (przy łączu 6Mb :D). No ale teraz SSHD:TSE
"leci" u mnie w granicach rozsądku, pomiędzy 250 a 400 kB/s (straszna huśtawka, tak na
marginesie), do tego te dane te weryfikowałem sprawdzając to, co pokazuje firewall.


No spoko rozumiem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

zakupiłem Kane & Lynch 2: Dog Days ale dziwna sprawa, przy instalacji pojawia się treść licencji w języku polskim i pytanie czy w samej grze jest opcja wyboru języka polskiego, bo we właściwościach gry nie ma takiej opcji jak i info na steamie, czy tylko klucz od Cenegii daje możliwość grania po polsku

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

W wielu grach język zależy od języka klienta Steama, po uruchomieniu gry powinieneś wiedzieć, jak jest akurat z K&L 2.

Przykładami takich gier są na przykład Modern Warfare 2 albo Team Fortress 2.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Panowie, problem - Kupiłem i wysłałem znajomemu 2 Gifty jednak nie może on ich odebrać bo nie wyskakuje mu zadna informacja o tym że coś otrzymał, ani nie ma tych gier w swojej bibliotece. Jakieś pomysły?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 29.12.2010 o 22:50, Mafioso_PL napisał:

Panowie, problem - Kupiłem i wysłałem znajomemu 2 Gifty jednak nie może on ich odebrać
bo nie wyskakuje mu zadna informacja o tym że coś otrzymał, ani nie ma tych gier w swojej
bibliotece. Jakieś pomysły?

https://support.steampowered.com/newticket.php

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Tak. Wystarczy, że skopiujesz odpowiednią zawartość folderu steamapps w miejscu, w którym zainstalowałeś Steama i przeniesiesz ją w to samo miejsce na swoim komputerze.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 30.12.2010 o 00:16, tuitam napisał:

Tak. Wystarczy, że skopiujesz odpowiednią zawartość folderu steamapps w miejscu,
w którym zainstalowałeś Steama i przeniesiesz ją w to samo miejsce na swoim komputerze.


Dzięki wielkie. Hmm i będę mógł to podzielić za pomocą winrara? Bo nie mam akurat dysku ani pena, więc na płytki będę musiał to kopiować ...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Jeśli tak to Steam oferuje również możliwość zrobienia backupu gier z poziomu aplikacji. Wystarczy wybrać pozycję z listy, lokalizację, w której zostaną utworzone pliki do nagrania i rozmiar każdej z części. Odpowiednią opcję znajdziesz ją w menu Steam w programie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Witajcie. Postanowiłem ponownie pograć sobie w Orange Boxa na moim koncie Steam więc się zalogowałem i chcę ściągnąć TF''a 2. Zawsze gdy obojętnie co ściągałem ze Steama prędkość miałem parę MB lub w skrajnych przypadkach 900 kb/s ale wczoraj i dzisiaj jak próbowałem prędkość jest 30 kb/s. Czemu ? Może ktoś mi pomoże ? Pozdrawiam !

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 30.12.2010 o 07:16, Chlorofil napisał:

/ciach/


Zmień serwer ściągania na jakiś mniej uczęszczany typu Korea Południowa.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 30.12.2010 o 00:26, tuitam napisał:

Jeśli tak to Steam oferuje również możliwość zrobienia backupu gier z poziomu aplikacji.
Wystarczy wybrać pozycję z listy, lokalizację, w której zostaną utworzone pliki do nagrania
i rozmiar każdej z części. Odpowiednią opcję znajdziesz ją w menu Steam w programie.


Dzięki :D W takim razie pozostaje mi wziąć ze sobą 2 DVD :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 30.12.2010 o 11:41, necron1501 napisał:

Dzięki :D W takim razie pozostaje mi wziąć ze sobą 2 DVD :D


Pliki z backupu są dodatkowo skompresowane. Np. z 25 GB GTA 4 zrobiło mi się 14 GB.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się