ww3pl

Steam - pomoc dla graczy czy ich zagłada?

14796 postów w tym temacie

Dnia 02.01.2011 o 22:28, kuba9876543210 napisał:

Tez bym zakladal dla kazdej gry nowe konto, gdybym mial ochote na zonglowanie kilkudziesiecioma
kontami naraz ^^
Zreszta w przyszlosci co bedzie latwiej sprzedac 40 kont czy jedno konto z 40 grami za
jakas zachecajaca cene?
Mam poki co dwa: na jednej ok. 30, na drugiej jakies 2x mniej i wiecej by mi bylo niewygodnie

spokojna twoja rozczochrana :), akurat gier nie kupuje na steamie tylko pudelkowe w sklepie wiec malo mam gier ktore wymagaja steama: z 5-6 narazie, zreszta i tak przewaznie gram w jedna gre w danym czasie i jak koncze z nia to raczej nie wracam do niej wiec nawet jakbym mial tam duzo gier to nie byloby problemu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Da się gdzieś zobaczyć ile ludzi gra w jakąś grę, albo ile ludzi już jakąś grę kupiło?
Czy raczej to takie moje skryte marzenia?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Mam o to problem z uruchomieniem gry Zombie Driver - ma ktoś może tak samo ze gre uruchamia lecz po sekundzie "in-game" zmienia się na "online" i gra sie nie uruchamia?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 08.01.2011 o 21:17, astradamus napisał:

Mam o to problem z uruchomieniem gry Zombie Driver - ma ktoś może tak samo ze gre uruchamia
lecz po sekundzie "in-game" zmienia się na "online" i gra sie nie uruchamia?



Mi działa bez problemu, tylko coś długo się ładuję i wyłącza ;/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 08.01.2011 o 21:45, matis9988 napisał:

Nie wie ktoś dlaczego jak pobrałem 300 MB Alien Swarm, zatrzymałem pobieranie i po chwili
wznowiłem to pisze, że pobrało się 150 MB?


Z tego co wiem podają oni czasem zawyżone liczby, więc sam rozumiesz.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Jeśli masz którąś z tych gier na nośniku to wkładasz go do napędu i na początku instaluje Ci Steam. A jeśli nie masz gier na dvd/cd to zajrzyj na stronę Steama i zobacz tam, czy jest do pobrania instalka.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach


Ok dzięki. Jutro się za to zabiorę, bo na ten moment to nie ma sensu, bo mi się wiesza komp na grach. Oby to nie była jednak grafika, jutro wentylator i procek dojdzie. Wentylator to jest najpewniej ;]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się