ww3pl

Steam - pomoc dla graczy czy ich zagłada?

14796 postów w tym temacie

Dnia 09.01.2011 o 17:22, Antek100100 napisał:

Powiedział bym zagłada graczy ;p np. Arcania kosztuje 49.99 euro 0.O albo divinty II
jakaś tam saga 39.99 euro, a w sklepie gramu 80 zl :P jak tam mozna kupowac


Ja ze 2 tygodnie temu tam widziałem GTA 4 Complete za 35 zł, kolekcję gier Jedi Knight za 20, Flatouta Ultimate Carnage za 8 zł i takie tam.

Można.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 09.01.2011 o 17:22, Antek100100 napisał:

Powiedział bym zagłada graczy ;p np. Arcania kosztuje 49.99 euro 0.O albo divinty II jakaś tam saga 39.99 euro, a w sklepie gramu 80 zl :P jak tam mozna kupowac

Kogo stać temu bardziej niż odwiedziny w sklepie kalkuluje się ściąganie gry na dowolny komputer bez łażenia do sklepu, bez płyt, zabezpieczeń, ściągania patchy i innych cudów.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 09.01.2011 o 17:22, Antek100100 napisał:

Powiedział bym zagłada graczy ;p np. Arcania kosztuje 49.99 euro 0.O albo divinty II
jakaś tam saga 39.99 euro, a w sklepie gramu 80 zl :P jak tam mozna kupowac


Gry na steamie są sprzedawane za euro, Ci którzy zarabiają w euro pracują na taka grę 3-4 godziny, a nie 2-3 dni za polskie złote więc wiesz...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Kupiłem nie dawno Mafię 2 na steamie, mój kolega chce kupić klucz do Mafii 2 żeby mieć ją na własnym koncie. Jest jedynie jeden problem. Kolega ma słabego neta i ściągniecie tych 6 GB jest dla niego ciężkie. Czy mogę zrobić kopię zapasową gry i dać mu, żeby sobie zainstalował? Czy nie dostane za takie coś bana? Jakby nie było konto już ma trochę gier i baaardzo by mi go szkoda było...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Jeśli tylko zarejestruje grę na stimie razem z kluczem to pewnie, że możesz mu dać kopie zapasową i z niej może sobie zainstalować, po to się tworzy taką kopię.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 13.01.2011 o 18:12, Witcher1990 napisał:

Jeśli tylko zarejestruje grę na stimie razem z kluczem to pewnie, że możesz mu dać kopie
zapasową i z niej może sobie zainstalować, po to się tworzy taką kopię.


Czyli z kopią zapasową dostaje tak jakby samą instalkę? Bez moich sejwów i ustawień?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Tak wszystkie sejwy i configi są przypisane do konta lub zachowują się na kompie.
Ja tak robiłem jak był free weekend w TF2- instalowałem grę z kopii zapasowej kumpla

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 13.01.2011 o 18:21, Jedimax napisał:

Czyli z kopią zapasową dostaje tak jakby samą instalkę? Bez moich sejwów i ustawień?


Wydaje mi się, że to zależy od konkretnej gry. Steam robi kopie zapasowe plików znajdujących się w jego folderze. Niektóre tytuły natomiast przechowują konfigurację czy stany gry w innych miejscach, chociażby moich dokumentach (np Unreal Tournament 3, Batman:AA). Gry od Valve natomiast trzymają wszystko raczej u siebie, niektóre nowe tytuły też przetrzymują stany gry w steamcloud (np. Left 4 Dead 2).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Mój internet się sypie, czy tylko ja mam ostatnio problemy z transferem na Steamie dziś? Próbuję pobrać update do L4D2... który ma 2 gb[siakiś bug?] Oo
Obojętnie jaki serwer, transfer po 20 kb/s...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Steam dzień w dzień pobiera łatki do kilku gier (Empire TW, SupCom 2, Darksiders, Alien vs Predator), które ważą tyle samo (czyli mniemam że to ta sama łatka), i nie mogę uruchomić gry dopóki się ta łatka nie ściągnie. I tu moje pytanie: czy to jest normalne? Czy powodem może być to, że na moje konto na Steam''ie loguje się z różnych kont na komputerze? (na jedno konto Steam, ale z różnych użytkowników Windowsa? Bo raz łatka do gry ściąga się na koncie Windows mojego brata, raz u mnie). To dość męczące jak Steam dzień w dzień ściąga prawie 2 GB danych...

Z góry dzięki za wszelką pomoc :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Czy ktos moze pamieta kiedy zaczely sie normalne promocje na Steamie na poczatku 2010?
Moze zastosuja taki sam harmonogram promocji w tym roku

Pytam dlatego, że chcialbym kupic kilka gier, a przy normalnych cenach steamowych jest to
nieoplacalne

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 20.01.2011 o 13:30, Zebek napisał:

Czy ktos moze pamieta kiedy zaczely sie normalne promocje na Steamie na poczatku 2010?

Co masz na myśli pisząc ''normalne promocje''? Weekend Deal i Midweek Madness już się pojawiły i będą pewnie co tydzień.

Większe wyprzedaże? Rok temu na pewno była wakacyjna, halloweenowa i gwiazdkowa, do tego jeszcze tygodnie z określonym wydawcą.


Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Właśnie problem w tym, że łatka się ściąga za każdym razem do końca, a potem nawet gram w dany tytuł ;P ;) tylko że ta sytuacja ze ściąganiem łatek powtarza się praktycznie codziennie, i o to mi chodziło.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się