ww3pl

Steam - pomoc dla graczy czy ich zagłada?

14796 postów w tym temacie

Dwa pytania ,kupiłem wreszcie Orange Box (edycja pudełkowa,EA Classic) głównie dla Team Fortres 2 i teraz po zainstalowaniu pobiera mi bagatela 6 GB danych ,na moim łączu to będzie z tydzień.O co kaman ? Co prawda aktualizacje na Steamie to normalka ale tyle danych to jakaś pomyłka nie po to kupowałem wersję pudełkową ,chyba że to jest TAKA wielka aktualizacja .Niech ktoś mnie uświadomi .
Po drugie gry ze Steam mają u mnie dziwne ikonki a właściwie ich brak przykład na załączonym obrazku (FEAR 2 i Portal) problem niby błahy ale zawsze .

20110129131409

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 29.01.2011 o 13:14, Darnok_Rukia napisał:

Dwa pytania ,kupiłem wreszcie Orange Box (edycja pudełkowa,EA Classic) głównie dla Team
Fortres 2 i teraz po zainstalowaniu pobiera mi bagatela 6 GB danych ,na moim łączu to
będzie z tydzień.O co kaman ? Co prawda aktualizacje na Steamie to normalka ale tyle
danych to jakaś pomyłka nie po to kupowałem wersję pudełkową ,chyba że to jest TAKA wielka
aktualizacja .Niech ktoś mnie uświadomi .
Po drugie gry ze Steam mają u mnie dziwne ikonki a właściwie ich brak przykład na załączonym
obrazku (FEAR 2 i Portal) problem niby błahy ale zawsze .



Do TF2 często wydawane są dość duże paczki aktualizacji a podejrzewam iż wersja classic posiada taką samą zawartość jak wersja premierowa w związku z czym musisz liczyć się z tym że owa zawartość jest już raczej kilka lat po terminie - kiedy ja instaluje L4D wersje premierową muszę pobierać aktualizacje ważącą +/- 4GB więc wiesz... - powinieneś się cieszyć że nabyłeś produkt który cieszy się tak dużym wsparciem od twórców :D

co do ikonek to nie wiem wtf

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Niestety wersja pudełkowa do najnowszych nie należy, od momentu jej wydania Team Fortress miał już sporo update''ów.
Jak już wszystko ściągniesz zrób sobie kopię zapasową plików wtedy następnym razem będziesz miał już mniej do ściągania.

A mnie znów Steam wk...., najpierw się powiesił a potem wyskoczyła 3GB aktualizacja do L4D2 i coś koło tego to TF2

A co do ikonek to wejdź we właściwości ikony i poszukaj odpowiedniej ikonki w folderze steama(chyba steam/steam/games)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 29.01.2011 o 13:14, Darnok_Rukia napisał:

Dwa pytania ,kupiłem wreszcie Orange Box (edycja pudełkowa,EA Classic) głównie dla Team
Fortres 2 i teraz po zainstalowaniu pobiera mi bagatela 6 GB danych ,na moim łączu to
będzie z tydzień.O co kaman ? Co prawda aktualizacje na Steamie to normalka ale tyle
danych to jakaś pomyłka nie po to kupowałem wersję pudełkową ,chyba że to jest TAKA wielka
aktualizacja .Niech ktoś mnie uświadomi .
Po drugie gry ze Steam mają u mnie dziwne ikonki a właściwie ich brak przykład na załączonym
obrazku (FEAR 2 i Portal) problem niby błahy ale zawsze .

Wiele osób ma problem z ikonami. Ustaw je sam :ppm-właściwości- steam-steam-games i wybór ikony.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Update''ow do Oragne Boxa, a w szczegolnosci TF2, gdzie co jakis czas dochodzi nowy content, bylo baardzo duzo. Do samego TF2 ze 150 aktualizacji bylo :>
Ale nie patrz tez ile musisz sciagnac GB wg tego co steam pokazuje - w przypadku update''ow jest to wartosc czesto zawyzona - u mnie czesto nawet i o 40%.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 29.01.2011 o 13:14, Darnok_Rukia napisał:

Dwa pytania ,kupiłem wreszcie Orange Box (edycja pudełkowa,EA Classic) głównie dla Team
Fortres 2 i teraz po zainstalowaniu pobiera mi bagatela 6 GB danych ,na moim łączu to
będzie z tydzień.O co kaman ? Co prawda aktualizacje na Steamie to normalka ale tyle
danych to jakaś pomyłka nie po to kupowałem wersję pudełkową ,chyba że to jest TAKA wielka
aktualizacja .Niech ktoś mnie uświadomi .
Po drugie gry ze Steam mają u mnie dziwne ikonki a właściwie ich brak przykład na załączonym
obrazku (FEAR 2 i Portal) problem niby błahy ale zawsze .


No niestety widocznie nie ma na tym świecie dość pełnosprytnych ludzi, by zrobić DVD ze zaktualizowaną wersją. A gry steam najlepiej uruchamiać z poziomu menu steam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ctrl+C, Ctrl+V ;).
Do końca zapiątku (weekendu dla anglojęzycznych :)) "Penny Arcade Adventures: Precipice of Darkness Combo Pack" (czyli EP1+EP2) za 2,99€. 12 zł chyba można zaryzykować :).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Orientuję się ktoś może czy da się na steamie zarejestrować Company of Heroes (wydanie premierowe)- bo ja wklepałem cd-key to zarejestrowało mi company of heroes retail- beta.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 06.02.2011 o 23:13, JaN-J napisał:

Orientuję się ktoś może czy da się na steamie zarejestrować Company of Heroes (wydanie
premierowe)- bo ja wklepałem cd-key to zarejestrowało mi company of heroes retail- beta.

STEAM prawe Ci powie... widocznie uznał, że premierowa wersja to po prostu płatna beta ^_^ W sumie dużo w tym prawdy w wielu przypadkach :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 06.02.2011 o 23:13, JaN-J napisał:

Orientuję się ktoś może czy da się na steamie zarejestrować Company of Heroes (wydanie
premierowe)- bo ja wklepałem cd-key to zarejestrowało mi company of heroes retail- beta.


pisz do supportu i po problemie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Czy da się jakoś sprawdzić czy dana gra / key jest już zarejestrowany w bazie Steama? Jak bym chciał sprawdzić to muszę zainstalować ergo gra doda się [ lub nie ] do profilu na stałe - nie ma innego sposobu?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Mam podobne pytanie co poprzednik. Czy gdy zainstalowałem grę (wersja pudełkowa), która wymaga Steam, to jest już przyporządkowana do mojego konta i mogę ją ściągnąć gdziekolwiek na świecie? Pytam bo przy uruchamianiu wyskakuje mi okienko z CD-key''em i informacją jak dodać grę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Tak, możesz potem na innym komputerze na innym IP zainstalować Steam i zalogować się na swój profil, potem swobodnie możesz ściągać, lub nagrywać tytuły, które są przypisane do Twojego konta.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Nie wiem, jak ty to zrobiłeś, że zainstalowałeś grę wymagającą Steama BEZ wcześniejszej rejestracji. :O

Tyler_D ==> Nie ma innego sposobu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Widzieliście co "barany" wymyśliły na allegro ?

http://allegro.pl/listing.php/search?a_enum[53]=all&buy=0&category=45713&clear_cookie=0&distance=1&listing=0&listing_sel=2&listing_interval=7&postcode_enabled=0&state=0&order=bd&price_from=2&price_to=7&string=steam&view=gtext&change_view=1

Sprzedają czyste konta które są darmowe... a trafiają się ofiary i to kupują ;/
Steam jest Darmowy.... eh

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dziwne... Ale koleś nie sprzedaje jednego tylko pisze 100kont za 5zł. Swoją drogą jestem ciekawy jak to zrobił, zakładał 100mejli? I po co komuś 100kont? Czy może dostaje się tylko jedno?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się