ww3pl

Steam - pomoc dla graczy czy ich zagłada?

14796 postów w tym temacie

To już od dawna takie cwaniaczki są . A ci co to kupują można nazwać debilami. Bo kupują i nie czytają co koleś sprzedaje. Myślą, że konta z cs 1.6, a są to czyste konta steam które można za darmo sobie założyć.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Umiejętność czytania to w dzisiejszych czasach trudna sztuka. Ja jakoś nie widzę problemu - jeśli ktoś jest gotów zapłacić za dostanie gotowego konta steam (być może nie potrafi go założyć), to czemu ma tego nie zrobić?
W opisie aukcji co prawda cały czas padają dwuznaczne określenia "konto czyste, niebanowane", jednak w większości jest napisane - aby grać należy użyć własnego cd-keya.
Jakoś nie żal mi tych "ofiar", lepiej żeby naciągnęli się na te kilka złotych i otrząsnęli się, niż potem ktoś oszukał ich na większą sumę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 12.02.2011 o 18:57, Soniaczek87 napisał:

Ja rozumiem ktoś nie potrafi obsłużyć programu nowe pojęcie steam itp.

kolejna aukcja:

http://allegro.pl/konta-steam-eadm-battle-net-counter-strike-i1437802764.html

Tu przynajmniej gość jasno i wyraźnie napisał co otrzymujemy za wylicytowany "towar"

Zastanawiam się kim są ci ludzie co tak się dają nabrać.Ciekawe czy allegro by zareagowało jakby ktoś sprzedawał ich konta.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 12.02.2011 o 20:48, prf napisał:

Zastanawiam się kim są ci ludzie co tak się dają nabrać.Ciekawe czy allegro by zareagowało
jakby ktoś sprzedawał ich konta.



Przecież kont steam nie wolno odsprzedawać ? Przynajmniej tak mi się wydaje.

http://allegro.pl/konto-steam-do-call-of-duty-black-ops-czyste-i1455536530.html

Kolejny liczy na frajera. No cóż pozostaje kwestia, że dana osoba nie wie iż takiego konto można samemu za darmo założyć i dlatego płaci.

Kiedy gram w CS 1.6 na serwerach steam/nsteam i rozmawiam z ludźmi którzy steam''a nie posiadają to myślą, że kupują konto steam, a nie CD-Key który później trzeba użyć w programie i aktywować grę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 12.02.2011 o 23:42, Witcher1990 napisał:

On akurat sprzedaje konto z wpisanym kluczem do Coda a nie puste.


Akurat sprzedaje puste konta, a nie z kluczem do CoDa co sugeruje chocby to zdanie "Wpisując własny klucz można grać w takie gry jak CALL OF DUTY BLACK OPS"... Czyli po prostu zwykle oszustwo i... nie powiem co.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 12.02.2011 o 22:43, Soniaczek87 napisał:

Kiedy gram w CS 1.6 na serwerach steam/nsteam i rozmawiam z ludźmi którzy steam''a nie
posiadają to myślą, że kupują konto steam, a nie CD-Key który później trzeba użyć w programie
i aktywować grę.

Tak nie można sprzedawać kont Steam .Widocznie ci co kupują są ''''prawie'''' inteligentni.Jestem tylko ciekawy dlaczego allegro nic z tym nie robi .Nie ma żadnej kontroli nad tym jakie ogłoszenia ludzie umieszczają?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 13.02.2011 o 00:23, prf napisał:

Tak nie można sprzedawać kont Steam .Widocznie ci co kupują są ''''prawie'''' inteligentni.Jestem
tylko ciekawy dlaczego allegro nic z tym nie robi .Nie ma żadnej kontroli nad tym jakie
ogłoszenia ludzie umieszczają?


Znalezienie formularza kontaktowego na Alledrogo jest klopotliwe. Mi sie w koncu udalo i wyslalem zapytanie w tej sprawie + linki do nielegalnych aukcji. Zobaczymy co odpowiedza.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 13.02.2011 o 00:23, prf napisał:

Tak nie można sprzedawać kont Steam .Widocznie ci co kupują są ''''prawie'''' inteligentni.Jestem
tylko ciekawy dlaczego allegro nic z tym nie robi .Nie ma żadnej kontroli nad tym jakie
ogłoszenia ludzie umieszczają?


To nie wcale wina Allegro, że ludzie to tacy debile. Widziałem kilka takich ofert i sprzedający wyraźnie pisze, że przedmiotem aukcji jest konto Steam. Ludzie kupują go, ale sprzedający nie zawarł nigdzie informacji, które wprowadzały by w błąd kupującego.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 13.02.2011 o 00:28, Wojman napisał:

Znalezienie formularza kontaktowego na Alledrogo jest klopotliwe. Mi sie w koncu udalo
i wyslalem zapytanie w tej sprawie + linki do nielegalnych aukcji. Zobaczymy co odpowiedza.

Ale sami z nie prowadzą żadnego nadzoru nad treścią zamieszczanych ogłoszeń ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 13.02.2011 o 00:30, SongoX napisał:

To nie wcale wina Allegro, że ludzie to tacy debile. Widziałem kilka takich ofert i sprzedający
wyraźnie pisze, że przedmiotem aukcji jest konto Steam. Ludzie kupują go, ale sprzedający
nie zawarł nigdzie informacji, które wprowadzały by w błąd kupującego.


Juz sama sprzedaz konta Steam jest wprowadzaniem kupujacego w blad, bo wedlug EULA, ktore zakladajacy konto akceptowal, nie mozna tego konta sprzedawac. Jeszcze jestem w stanie przymknac oko jak ktos sprzedaje konto, na ktorym ma kilka gier. Ale, zeby puste i po 60 PLN to jest po prostu zdzierstwo i zerowanie na niewiedzy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Zapomniałem kompletnie o tym, że sprzedaż konta Steam nie jest legalna. Zwracam honor koledze. Całkowicie wypadło mi to z głowy ;]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Małe pytanko: czy jeżeli zmienię hasło na Steamie, wpisując kod potwierdzający, to zostanie on wysłany również na adres e-mail na którym zarejestrowane jest konto?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Eeee, sorry, musiałem na chwilę odejść od kompa i trochę mi tamten post się pofajtał... Chodzi o to, czy jeżeli zmienię hasło na Steamie, to czy zostanie ono również wysłane na adres e-mial przypisany do konta?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się