ww3pl

Steam - pomoc dla graczy czy ich zagłada?

14796 postów w tym temacie

Witam wszystkich ;]. Mam pewien problem ze Steamem . Wczoraj ok. 23:00 napisał do mnie koleś ze steam community ,że mają problem z moim kontem ,potrzebują mój login i hasło. Ja po większym namyśle dałem je typkowi. Wszedł na moje konto ,coś tam zeskanował ,po czym znowu wszedłem ja. Mówił że coś zeskanował i że najprawdopodobniej potrzebne mu będzie moje hasło do maila ,więc mu je dałem . Powiedział że muszę się wylogować ,co bez większego namysłu zrobiłem :< . Po 10minutach prób zalogowania się postanowiłem dać sobie spokój z myślą że dzisiaj uda mi się zalogować . Niestety dzisiaj pojawia się ten sam problem "podane konto nie istnieje lub hasło było niepoprawne" :/// . Próbuje opcją "odzyskaj konto" coś wskórać ,ale kiedy wysyłają mi maila z kodem weryfikacyjnym i tajnym pytaniem ,to nie przychodzi . Czy dałem się oszukać jakiemuś złodziejowi :<< ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 22.02.2011 o 09:41, Lara_Dorren napisał:

Czy dałem się oszukać jakiemuś złodziejowi :<<
?


Tak. NIKT Z STEAM SUPPORTU NIGDY NIE POPROSI CIĘ O TWOJE HASŁA! Ten tekst jest nawet małym drukiem w okienku czatu napisany! Ludzie troche pomyślunku...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dnia 22.02.2011 o 09:46, Alehor napisał:


Tak. NIKT Z STEAM SUPPORTU NIGDY NIE POPROSI CIĘ O TWOJE HASŁA! Ten tekst jest nawet
małym drukiem w okienku czatu napisany!
Ludzie troche pomyślunku...


Dlatego się zastanawiałem ... da rade jakoś odzyskać konto ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

tak na przyszłość nigdzie i nikomu nie podawaj loginu i hasła do swoich kont. obojętnie czy od nk, fb, steama, konta bankowego itd. bo żaden administrator nie musi go znać aby coś sprawdzić czy załatwić. jednak muszę przyznać że z podaniem hasła do własnego maila to byłeś świetny :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 22.02.2011 o 09:41, Lara_Dorren napisał:

Witam wszystkich ;]. Mam pewien problem ze Steamem . Wczoraj ok. 23:00 napisał do mnie
koleś ze steam community ,że mają problem z moim kontem ,potrzebują mój login i hasło.
Ja po większym namyśle dałem je typkowi. Wszedł na moje konto ,coś tam zeskanował ,po
czym znowu wszedłem ja. Mówił że coś zeskanował i że najprawdopodobniej potrzebne mu
będzie moje hasło do maila ,więc mu je dałem . Powiedział że muszę się wylogować ,co
bez większego namysłu zrobiłem :< . Po 10minutach prób zalogowania się postanowiłem
dać sobie spokój z myślą że dzisiaj uda mi się zalogować . Niestety dzisiaj pojawia się
ten sam problem "podane konto nie istnieje lub hasło było niepoprawne" :/// . Próbuje
opcją "odzyskaj konto" coś wskórać ,ale kiedy wysyłają mi maila z kodem weryfikacyjnym
i tajnym pytaniem ,to nie przychodzi . Czy dałem się oszukać jakiemuś złodziejowi :<<
?

HaHaHahAhAhahahAAa(...) Dobre ! :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Męski odpowiednik blondynki, omg o_O

Wątpię czy da się cokolwiek odzyskać, nie po to Steam umieszcza w każdym okienku rozmowy tekst, żeby nie podawać nikomu swojego hasła. O mailu też możesz zapomnieć, chyba że masz ustawiony dodatkowy i odzyskasz na nie hasło.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Chłopcze... na miłość boską, jak można być tak naiwnym. Nigdy, przenigdy nie podawaj komukolwiek swoich haseł (e-mail, kont bankowych), adresu zamieszkania, itd.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Mniejsza z tym, czy to prowokacja, czy nie - rozbawiłeś mnie do łez :D

Pisz do supportu, czasem bywają dość wyrozumiali.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 22.02.2011 o 10:12, prf napisał:


Popatrzyłem na ten filmik, ale zastanawia mnie co zrobić jeśli nie ma się CD-Key''a?
Ja posiadam gry zakupione bezpośrednio przez Steam, nie mam żadnych płyt i w ten sposób nie potwierdzę swojej wiarygodności gdybym padł ofiarą kradzieży konta.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 22.02.2011 o 17:58, Pepe_Pan_Dziobak napisał:

Popatrzyłem na ten filmik, ale zastanawia mnie co zrobić jeśli nie ma się CD-Key''a?
Ja posiadam gry zakupione bezpośrednio przez Steam, nie mam żadnych płyt i w ten sposób
nie potwierdzę swojej wiarygodności gdybym padł ofiarą kradzieży konta.

Jeżeli kupiłeś bezpośrednio przez Steam, to oni o tym wiedzą. Napisz o tym i wystarczy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dnia 22.02.2011 o 17:58, Pepe_Pan_Dziobak napisał:

Popatrzyłem na ten filmik, ale zastanawia mnie co zrobić jeśli nie ma się CD-Key''a?
Ja posiadam gry zakupione bezpośrednio przez Steam, nie mam żadnych płyt i w ten sposób
nie potwierdzę swojej wiarygodności gdybym padł ofiarą kradzieży konta.

Musisz mieć maila potwierdzającego zakup .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Nie wiem, czemu tak się stało, ale zmienił się interfejs na steamie oO Dotychczas po kliknięciu na górną zakładkę "Biblioteka", pod nią pojawiało się kilka innych, "Gry", "Elementy pobierane" itp. Teraz zaś na pojawiła się jakaś wysuwana lista, która zmusza mnie do miliona kliknięć za każdym razem, gdy chcę wejść w powyższe opcje. Da się jakoś wrócić do starego widoku?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 26.02.2011 o 21:33, Jave napisał:

Nie wiem, czemu tak się stało, ale zmienił się interfejs na steamie oO Dotychczas po
kliknięciu na górną zakładkę "Biblioteka", pod nią pojawiało się kilka innych, "Gry",
"Elementy pobierane" itp. Teraz zaś na pojawiła się jakaś wysuwana lista, która zmusza
mnie do miliona kliknięć za każdym razem, gdy chcę wejść w powyższe opcje. Da się jakoś
wrócić do starego widoku?


Nie da się chyba, że ściągniesz nową skórkę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Mam problem, a mianowicie przy instalacji Steama pojawia mi się ostrzeżenie, że znaleziono wirusa. Sformatowałem dysk na którym Steam był wcześniej zainstalowany ale to nic nie dało. Wie ktoś co to może być?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Może wirusa masz akurat na innym dysku. Dobrze byłoby gdybyś przejechał system jakimś dobrym antywirem. W ostateczności możesz sformatować cały dysk, a nie poszczególne partycje. Będzie to się wiązało z utratą wszystkich danych i ponowną instalacją systemu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 27.02.2011 o 18:52, SongoX napisał:

Może wirusa masz akurat na innym dysku. Dobrze byłoby gdybyś przejechał system jakimś
dobrym antywirem. W ostateczności możesz sformatować cały dysk, a nie poszczególne partycje.
Będzie to się wiązało z utratą wszystkich danych i ponowną instalacją systemu.

Właśnie nie, komunikat o wirusie wyskakuje tylko przy instalacji Steama, w momencie kiedy się on aktualizuje. Po raz pierwszy wyskoczył, kiedy Steam był jeszcze zainstalowany i próbowałem go włączyć. Wygląda to tak jakby to Steam ściągał tego wirusa.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 27.02.2011 o 18:59, fighting_falcon napisał:

Właśnie nie, komunikat o wirusie wyskakuje tylko przy instalacji Steama, w momencie kiedy
się on aktualizuje. Po raz pierwszy wyskoczył, kiedy Steam był jeszcze zainstalowany
i próbowałem go włączyć. Wygląda to tak jakby to Steam ściągał tego wirusa.


A skad dostales wersje instalacyjna Steama? Z oficjalnej strony? Tak sie zastanawiam czy nie sciagnales instalki z jakiejs dziwnej strony wraz z "dodatkiem", ktory teraz chce sie zainstalowac. Jesli to nie to to wpisz w Google Steam oraz nazwe programu antywirusowego - moze to dosc popularny blad rozpoznawania Steama jako wirusa przez antywira.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się