ww3pl

Steam - pomoc dla graczy czy ich zagłada?

14796 postów w tym temacie

Dnia 25.03.2011 o 15:26, Hartus napisał:



bardzo rzadko tak się zdarza, no ale jednak się niestety zdarza, wydaje mi się że jest to spowodowane jakimiś pracami na serwerach bądź wprowadzaniem różnych usprawniających zmian do steama. Po za taką sytuacją sprzed dwóch dni, dawno się z tym nie spotkałem. Być może w twoim wypadku jest to spowodowane innymi czynnikami.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 25.03.2011 o 15:28, SongoX napisał:

Tylko w grze ze Steama masz taki problem? Skan kompa też by się przydał dla pewności.

Tak, ale zdarza się to tylko w Multi Black Opsa. Inne gry działają bez tego problemu.

Alehor - Problem polega na tym, że u mnie zdarza się to często, kilka razy w tygodniu. Tak jak mówiłem dotyczy to tylko Black Opsa, chociaż z tym też jest różnie bo czasem multi włącza się bez problemu, a czasem po wybraniu serwera ładuje się on w nieskończoność, ja naciskam esc i wracam do menu głównego, a tam napis "play" jest na szaro co oznacza brak połączenia. Wtedy wyłączam grę, i tak jak wcześniej mówiłem, na dole okienka jest napisane "brak połączenia" i po kilku sekundach Steam znów "widzi" internet. Po tym uruchamiam grę ponownie i działa, a czasami muszę powtórzyć całą czynność dwa, trzy lub nawet cztery razy...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 25.03.2011 o 21:26, Hartus napisał:



To może zrób kopie zapasowe gier ze steama, następnie samego steama odinstaluje, wyczyśc po nim rejestr i wszystko co po nim zostanie następnie znowu go przeinstaluj i wrzuć gry do steammaps czy po prostu w przypadku kopi kompresowanych przez steama - zainstaluj.
Jak nie pomoże to nie wiem co Ci poradzić.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Jak to jest ze sprzedażą używanych gier na steamie? Chciałbym sprzedać Black Opsa,lecz mam go zarejestrowanego na steam,nie mogę sprzedać konta(mam tam inne gry) i mógłbym sprzedać pudełko z płytą i cd-keyem,to właściciel mógłby grać tylko w singla czy w ogóle nie mógłby grać? A może mógłby w to i w to? (zaznaczam,że to wszystko by się działo,gdybym ja już w ogóle tej gry nei uruchamiał)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 29.03.2011 o 18:09, bobobo napisał:

Jak to jest ze sprzedażą używanych gier na steamie? Chciałbym sprzedać Black Opsa,lecz
mam go zarejestrowanego na steam,nie mogę sprzedać konta(mam tam inne gry) i mógłbym
sprzedać pudełko z płytą i cd-keyem,to właściciel mógłby grać tylko w singla czy w ogóle
nie mógłby grać? A może mógłby w to i w to? (zaznaczam,że to wszystko by się działo,gdybym
ja już w ogóle tej gry nei uruchamiał)

Nie da się.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Gry sa na stale przypisane do konta. Mozesz sprzedac gre, ale wtedy kupujacy na swoim koncie nie bedzie mogl grac, bo cd-key bedzie zajety, CHYBA ZE zalatwi ta sprawe z valve (karteczka z cd-keyem, ale wtedy ty ryzykujesz banem na konto i utrate wszystkich gier, ktore tam masz).

Podsumowujac: albo pozbywasz sie samego pudelka i plyty bez instrukcji z nadrukowanym CD-keyem, albo calego konta z gra (i innymi ew. grami, ktore tam masz).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 01.04.2011 o 17:40, Pepe_Pan_Dziobak napisał:

Czy do korzystania z nowej opcji zrzutów ekranu poprzez Steam wymagany jest DirectX 10?
Bo mam DirectX 9, wszystko ustawione jak trzeba, gram w Team Fortress 2 i za nic nie
mogę zrobić screenshota :/


Rozbawiłeś mnie głupotą.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 01.04.2011 o 17:47, Salwatorowiec napisał:

Rozbawiłeś mnie głupotą.


W Team Fortress 2 do działania niektórych efektów (np: farby zmieniającej kolor) potrzeba DirectX 10, więc pomyślałem, że również przy opcji screenshotów przez Steam ważna jest jego obecność.

Kilka razy sprawdziłem odpowiednie ustawienia w grze i kliencie Steam jednak wciąż nie udaje mi się zrobić ani jednego zrzutu...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 01.04.2011 o 17:47, Salwatorowiec napisał:

Rozbawiłeś mnie głupotą.


Degrad -1 za obrażanie innych osób. Jeśli masz zamiar obrażać kogoś to proszę liczyć się z odpowiednimi konsekwencjami. Przypominam również, że obiecałeś poprawę, coś długo nie wytrzymałeś...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 02.04.2011 o 00:25, Pepe_Pan_Dziobak napisał:

> Rozbawiłeś mnie głupotą.

W Team Fortress 2 do działania niektórych efektów (np: farby zmieniającej kolor) potrzeba
DirectX 10, więc pomyślałem, że również przy opcji screenshotów przez Steam ważna jest
jego obecność.

Kilka razy sprawdziłem odpowiednie ustawienia w grze i kliencie Steam jednak wciąż nie
udaje mi się zrobić ani jednego zrzutu...


Nic nie potrzeba.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 02.04.2011 o 00:25, Pepe_Pan_Dziobak napisał:

> Rozbawiłeś mnie głupotą.

W Team Fortress 2 do działania niektórych efektów (np: farby zmieniającej kolor) potrzeba
DirectX 10, więc pomyślałem, że również przy opcji screenshotów przez Steam ważna jest
jego obecność.

Kilka razy sprawdziłem odpowiednie ustawienia w grze i kliencie Steam jednak wciąż nie
udaje mi się zrobić ani jednego zrzutu...

Spróbuj zmienić klawisz screenshota. Mi pomogło.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Chciałbym się dowiedzieć, czy gry przypisane do Steama a kupione w wersji pudełkowej, np. nowy Shogun, mają możliwość kolekcjonowania acheievementów na tej platformie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się