ww3pl

Steam - pomoc dla graczy czy ich zagłada?

14796 postów w tym temacie

Teraz to chyba w damach "Daily Deal" nastał czas na indie games - najpierw Samorost 2, teraz NightSky... Tego drugiego to nawet bym łyknął, bo mi wygląda na coś pokroju World of Goo, ale na pewno nie za 4,99€...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Potrzebuje natychmiastowej odpowiedzi. Czy jeśli kupie używane gry Left 4 Dead i Left 4 Dead 2 to będę je mógł swobodnie zainstalować i grać w Single i Multi? Da się je zainstalować na innym koncie Steam?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 05.06.2011 o 20:57, Hartus napisał:

Potrzebuje natychmiastowej odpowiedzi. Czy jeśli kupie używane gry Left 4 Dead i Left
4 Dead 2 to będę je mógł swobodnie zainstalować i grać w Single i Multi? Da się je zainstalować
na innym koncie Steam?

NIE Gra przypisuje się do konta ktoś cie robi w balona jeśli twierdzi inaczej lub sprzeda ze swoim kontem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 05.06.2011 o 20:57, Hartus napisał:

Czy jeśli kupie używane gry Left 4 Dead i Left > 4 Dead 2 to będę je mógł swobodnie zainstalować i grać w Single i Multi?

Tylko pod warunkiem, że sprzedający odda ci konto z grami.

Dnia 05.06.2011 o 20:57, Hartus napisał:

Da się je zainstalować na innym koncie Steam?

https://support.steampowered.com/kb_article.php?ref=1673-IDGK-4694 ale do tego sposobu potrzeby jest dowód zakupu mający mniej niż 90 dni (wg instrukcji w linku).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Chodzi o to, że chciałem zalicytować na tej aukcji:
http://cgi.ebay.co.uk/ws/eBayISAPI.dll?ViewItem&item=180674055633&ssPageName=STRK:MEWAX:IT
ale wiem, że można te gry kupić na Steam-ie więc pewnie wymagają rejestracji w tym programie. Nie chciałem aby się okazało, że kupiłem same płyty, a gry nie mógł bym aktywować. Sprzedawca nie wspomniał nic o koncie więc lepiej nie ryzykować. Dzięki za odpowiedź.

Lex - również dzięki za odpowiedź. Jest może jakaś lista, która pokazuje, które wersje pudełkowe gier wymagają aktywacji na Steamie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

>Jest może jakaś lista, która pokazuje, które wersje

Dnia 05.06.2011 o 21:07, Hartus napisał:

pudełkowe gier wymagają aktywacji na Steamie?

https://support.steampowered.com/kb_article.php?ref=7480-wusf-3601

Tak generalnie, to przydałoby się tego linka przypiąć. Odpowiedzi na najczęściej zadawane pytania również. ;p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 05.06.2011 o 21:49, Kadaj napisał:

>Jest może jakaś lista, która pokazuje, które wersje
> pudełkowe gier wymagają aktywacji na Steamie?
https://support.steampowered.com/kb_article.php?ref=7480-wusf-3601

Tak generalnie, to przydałoby się tego linka przypiąć. Odpowiedzi na najczęściej zadawane
pytania również. ;p

Wszystko na tej liście, niezależnie gdzie i w jakiej formie kupione (pudełko, cyfrowo) wymagają rejestracji na Steamie? Jeśli tak to niepotrzebnie spanikowałem przy L4D bo z tego co widzę to go nie ma na liście :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 05.06.2011 o 22:22, Hartus napisał:

Wszystko na tej liście, niezależnie gdzie i w jakiej formie kupione (pudełko, cyfrowo)
wymagają rejestracji na Steamie? Jeśli tak to niepotrzebnie spanikowałem przy L4D bo
z tego co widzę to go nie ma na liście :P


W przypadku gier od Valve to chyba akurat oczywiste że wymagają rejestracji na Steamie, zresztą masz na tej liście napisane:

All retail Valve games and a number of third-party games can be registered to your Steam account. All of the following games can be registered through Steam:

Valve CD Keys in this format: ####-#####-####
Valve CD Keys in this format: 1AB2C-D3FGH-456I7-JK8LM-NOP9Q
Valve CD Keys in this format: 1AB2C-D3FGH-456I7

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

A nawet gdyby te gry nie były przypisane przez sprzedawcę to przez kogoś innego... Kod od L4D2 można przeczytać nie bawiąc się zdjeciem w photoshopie.

BTW Red Faction Guerilla wymaga steama? Tzn. niektóre gry jak np Batman z tego co pamiętam dało się uruchamiać z .exe bez steama. Z tym jest tak samo?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Byłby ktoś z Was tak miły i kupił dla mnie Red Faction Guerilla na Steamie, a ja wysłałbym mu pieniądze na konto? Nie mam PayPala, a konto bankowe zapisane jest na moich rodziców. Byłbym bardzo wdzięczny, ponadto mógłbym dołożyć jeszcze kilka złotych do transakcji, żeby osobie kupującej się to opłaciło.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Steam
Call of Duty 4: Modern Warfare 50zł
Call of Duty®: Modern Warfare 2 Resurgence Pack 28zł
Call of Duty®: Modern Warfare 2 Stimulus Package 28zł
Frozenbyte Collection 18zł
Wings of Prey 25zł

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 07.06.2011 o 21:17, FPSProjekt napisał:

Steam
Call of Duty 4: Modern Warfare 50zł
Call of Duty®: Modern Warfare 2 Resurgence Pack 28zł
Call of Duty®: Modern Warfare 2 Stimulus Package 28zł
Frozenbyte Collection 18zł
Wings of Prey 25zł

Oni dopiero teraz obniżają cenę DLC do MW2, a ja naiwny miałem nadzieję, że w najbliższych miesiącach będzie przecena DLC do Black Opsa...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Niedawno założyłem konto na steam i zdziwiły mnie ceny premierówek. Jakim cudem niektórzy Polacy wolą kupić tam grę za 197zł, jak w Polsce jest czasami ze 2x taniej?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 10.06.2011 o 17:02, Growin napisał:

Niedawno założyłem konto na steam i zdziwiły mnie ceny premierówek. Jakim cudem niektórzy
Polacy wolą kupić tam grę za 197zł, jak w Polsce jest czasami ze 2x taniej?


Polacy raczej kupują tam częściej, kiedy jest jakaś dobra oferta promocji, a czasami promocje są na Steam bardzo opłacalne.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 10.06.2011 o 17:02, Growin napisał:

Niedawno założyłem konto na steam i zdziwiły mnie ceny premierówek. Jakim cudem niektórzy
Polacy wolą kupić tam grę za 197zł, jak w Polsce jest czasami ze 2x taniej?


Niektórzy Polacy są widać dziwni i wolą kolekcjonować gry na steam i zapłacić za nie kilka razy więcej, sam kilku takich znam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 10.06.2011 o 17:02, Growin napisał:

Niedawno założyłem konto na steam i zdziwiły mnie ceny premierówek. Jakim cudem niektórzy
Polacy wolą kupić tam grę za 197zł, jak w Polsce jest czasami ze 2x taniej?

Taki urok cyfrowej dystrybucji. Wiesz brak pudełka, płyty, dodatków i przesyłki tak wieć logicznie powinno być ..... drożej. Niestety ceny są dopasowane do zachodu, bo w polce i na wsch. gry ogólnie są tańsze.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 10.06.2011 o 17:12, Crew_900 napisał:

No nie wiem czy tak lubią. Ja kupuję tylko gry w promocji bo inne są po prostu nieopłacalne
przez te pieprzone €

Ja jeśli kupuje to tylko przez $ bo wole zapłaci x2,8 niż 3,9

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się