ww3pl

Steam - pomoc dla graczy czy ich zagłada?

14796 postów w tym temacie

Dnia 10.06.2011 o 17:51, Tomoya-kun napisał:

> No nie wiem czy tak lubią. Ja kupuję tylko gry w promocji bo inne są po prostu nieopłacalne

> przez te pieprzone €
Ja jeśli kupuje to tylko przez $ bo wole zapłaci x2,8 niż 3,9


A jak to robisz? Czytałem, że jak to wykryją to ma się bana na konto za oszustwa...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 10.06.2011 o 17:02, Growin napisał:

Jakim cudem niektórzy
Polacy wolą kupić tam grę za 197zł, jak w Polsce jest czasami ze 2x taniej?

Mogę odpowiedzieć za siebie. Bo nie chcę pudełkowych śmieci, które później zajmują miejsce na półce, gram tylko w oryginalne wersje językowe i lubię mieć wszystkie patche/dlc w tym samym momencie co reszta cywilizowanego świata. ;p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 12.06.2011 o 12:19, Salwatorowiec napisał:

A wiesz jak to się nazywa Frajerstwo płacić za coś co można dostać 3-4 razy taniej.

Nie kupuję gorszego towaru tylko dlatego, że jest tańszy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dziś "Daily Deal" na Foreign Legion: Buckets of Blood (2,49€), może ktoś powiedzieć coś konkretnego o tej grze (tzn. interesowałyby mnie opinie tych, co już grali)? Jak zobaczyłem screeny i filmik na Steamie, to moje pierwsze skojarzenie było... Commando (trochę się w to pograło u kuzynów na C64 :)). Nie powiem, że przez to poczułem pewne zainteresowanie FL :).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 12.06.2011 o 20:27, Blackhand napisał:

Dziś "Daily Deal" na Foreign Legion: Buckets of Blood (2,49€), może ktoś powiedzieć
coś konkretnego o tej grze (tzn. interesowałyby mnie opinie tych, co już grali)? Jak
zobaczyłem screeny i filmik na Steamie, to moje pierwsze skojarzenie było... Commando
(trochę się w to pograło u kuzynów na C64 :)). Nie powiem, że przez to poczułem pewne
zainteresowanie FL :).


Grałem w to na steam ponad 3h gra jest średnia jak by tak jej dać ocenę to bym dał 4/10

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 13.06.2011 o 18:45, Growin napisał:

Gdzie mogę sprawdzić, czy dana gra posiada co-op przez sieć?

Wydaje mi się, że jeżeli musisz aż szukać czy dana gra ma, czy też nie co op to go oczywiście nie ma. Taką zaletę się reklamuje, a skoro na steam przy danej grze nie ma o tym słowa to odp. wyda się oczywista :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 13.06.2011 o 18:45, Growin napisał:

Gdzie mogę sprawdzić, czy dana gra posiada co-op przez sieć?

Na stronie sklepu w danej grze gdzieś po prawej stronie są podane

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 13.06.2011 o 18:22, Jedimax napisał:

Ktoś wie kiedy zaczęły się w poprzednim roku promocje wakacyjne na steamie?

24 czerwca, trwały do 4 lipca.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 13.06.2011 o 20:05, Kadaj napisał:

> Ktoś wie kiedy zaczęły się w poprzednim roku promocje wakacyjne na steamie?
24 czerwca, trwały do 4 lipca.


Czyli jeszcze jest nadzieja , dzięki bo już zamierzałem kupić nfs''a :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Witam, jest taka dziwna sprawa, nie widzę na Steam''ie żeby kumpel był online, widać że np. był 3 h temu czy 30 min temu, inni też go online nie widzą a całymi dniami na steam przesiadują, ustawilem sobie nawet zeby dzwiek sie pojawił i powiadomienie jak bedzie, ale nic sie nie dzieje, patrze byl 2 h temu, no dobra gram gram, patrze był 10 min temu i grał w jakąś grę z 1 h i go online nie widziałem. Może ktoś z was się spotkał z takim czymś ? :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 13.06.2011 o 21:01, LukaszR50 napisał:

Witam, jest taka dziwna sprawa, nie widzę na Steam''ie żeby kumpel był online, widać
że np. był 3 h temu czy 30 min temu, inni też go online nie widzą a całymi dniami na
steam przesiadują, ustawilem sobie nawet zeby dzwiek sie pojawił i powiadomienie jak
bedzie, ale nic sie nie dzieje, patrze byl 2 h temu, no dobra gram gram, patrze był 10
min temu i grał w jakąś grę z 1 h i go online nie widziałem. Może ktoś z was się spotkał
z takim czymś ? :P

Może na niewidocznym był.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 14.06.2011 o 13:32, Crew_900 napisał:

Tego statusu na steamie jeszcze nie ma.

Offline dla znajomych (nie to samo co tryb offline całego Steama) to coś w stylu znanego z komunikatorów statusu ''niewidoczny''.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się