ww3pl

Steam - pomoc dla graczy czy ich zagłada?

14796 postów w tym temacie

Hm... raczej rzadko zdarzają się kradzieże kont - jak już to w taki sposób, że oszuści przysyłają Ci na maila prośbę o wysłanie im loginu i hasła, więc nie bój nic :)

Dnia 11.01.2008 o 18:47, Carl92 napisał:

Chodziło mi w kwestiach bezpieczeństwa, gdy ktoś w pechowy sposób zwinie mi konto to obrazu
wszystkie gry pójdą. Tym bardziej, że po instalacji Cs''a Anthlogy będzie jakieś 15gier na
stemie. Ale racja po co sobie utrudniać życie wieloma kontami.

EEEE, ja też mam wiele gier, i nie boje się że ktoś mi zwinie ;P.

PS. Kupiłem świetnego Gisha za 4,99$ :)

Gra Race zainstalowałem na swoim koncie steam nie podoba mi sie i dałem koledze w prezencie niestety nie może zainstalować z powodu klucza który ja już podałem mogę jakoś to wywalić ze swojego konta ? czy kupując grę pod steam masz ja na wieczność??

Dnia 19.01.2008 o 12:02, IRASS71 napisał:

Gra Race zainstalowałem na swoim koncie steam nie podoba mi sie i dałem koledze w prezencie
niestety nie może zainstalować z powodu klucza który ja już podałem mogę jakoś to wywalić ze
swojego konta ? czy kupując grę pod steam masz ja na wieczność??

Jak masz jakąś gre na swoim koncie steam to jedyny sposób by się jej pozbyć i dać komuś to oddać razem z kontem a co za tym idzie to ze wszystkimi grami jakie na nim są. Innej opcji nie ma.

Dnia 05.02.2008 o 00:03, Emillo2 napisał:

pojawiają się już na polskim rynku oferty sprzedaży samych kluczy do steama:
na play.pl http://www.play.pl/szukaj.html?szukaj=KLUCZ&gdzie=1
allegro wystawia CGO Europe http://www.allegro.pl/show_user_auctions.php?uid=9682568

O lol OB za 60 zł :D Ja i tak wole pudełkowe wersje a nie same klucze. Taki jakiś jestem. Pozostaje mi kupić jeszcze CS:S i HL Antology do pełnej kolekcji.

Dnia 05.02.2008 o 11:04, Kerigun napisał:

O lol OB za 60 zł :D Ja i tak wole pudełkowe wersje a nie same klucze. Taki jakiś jestem.
Pozostaje mi kupić jeszcze CS:S i HL Antology do pełnej kolekcji.

70zł OB a masz h-l czy zależy Ci tylko na najnowszym pudełku z DVD

Patrząc na nazwę tematu nie jestem pewien, czy umieszczam tego posta w odpowiednim miejscu, ale niech stracę - czy raczej zyskam.
Więc mam problem ze Steamem. Albo inaczej - nie wiem, co zrobić, bo to chyba nie tyle problem, co typowa steamowa sprawa. Co mam zrobić, gdy aktualizuje mi się gra? Właściwie rozchodzi mi się o to, że NIE MOGĘ w czasie aktualizacji grać w daną grę, a samego upgrade''owania przerwać nie mogę (zatrzymać to co innego, ale i tak nic nie daje). W trybie offline też nie działa - jak na ironię prosi o przełączenie się na online. Cóż począć?

Dnia 15.02.2008 o 16:28, DJ Szlafrok napisał:

Patrząc na nazwę tematu nie jestem pewien, czy umieszczam tego posta w odpowiednim miejscu,
ale niech stracę - czy raczej zyskam.
Więc mam problem ze Steamem. Albo inaczej - nie wiem, co zrobić, bo to chyba nie tyle
problem, co typowa steamowa sprawa. Co mam zrobić, gdy aktualizuje mi się gra? Właściwie
rozchodzi mi się o to, że NIE MOGĘ w czasie aktualizacji grać w daną grę, a samego upgrade''owania
przerwać nie mogę (zatrzymać to co innego, ale i tak nic nie daje). W trybie offline
też nie działa - jak na ironię prosi o przełączenie się na online. Cóż począć?

Z tego co pamiętam, to trzeba kliknąć prawym przyciskiem myszy na daną grę, wybrać właściwości i w którejś zakładce powinny być opcje aktualizacji. Można tam wybrać, aby się nie aktualizowała w ogóle (czego nie radzę, bo łatki do gier są przydatne - naprawiają błędy w grach, których jest wiele), ale chyba można wybrać, aby Steam wybrał, czy chcesz zaaktulizować grę.

Dnia 05.02.2008 o 11:04, Kerigun napisał:

> pojawiają się już na polskim rynku oferty sprzedaży samych kluczy do steama:
> na play.pl http://www.play.pl/szukaj.html?szukaj=KLUCZ&gdzie=1
> allegro wystawia CGO Europe http://www.allegro.pl/show_user_auctions.php?uid=9682568

>

O lol OB za 60 zł :D Ja i tak wole pudełkowe wersje a nie same klucze. Taki jakiś jestem.
Pozostaje mi kupić jeszcze CS:S i HL Antology do pełnej kolekcji.

No właśnie - na co ci pudełko DVD z wkładką z klawiszami sterowania? a poza tmy, to można kupić przez Steam za (w przeliczeniu na złotówki) jakieś, chyba... około 200 zł - zestaw wszystkich gier Stema. Wszystkie Half-Life''y, CS-y, Portale, Team Fortress''y i inne.

Dnia 15.02.2008 o 16:46, Kamil950 napisał:

No właśnie - na co ci pudełko DVD z wkładką z klawiszami sterowania? a poza tmy, to można
kupić przez Steam za (w przeliczeniu na złotówki) jakieś, chyba... około 200 zł - zestaw
wszystkich gier Stema. Wszystkie Half-Life''y, CS-y, Portale, Team Fortress''y i inne.

99$+tax to jakieś 300 PLN

Dnia 15.02.2008 o 18:00, 13AciD37 napisał:

> No właśnie - na co ci pudełko DVD z wkładką z klawiszami sterowania? a poza tmy,
to można
> kupić przez Steam za (w przeliczeniu na złotówki) jakieś, chyba... około 200 zł
- zestaw
> wszystkich gier Stema. Wszystkie Half-Life''y, CS-y, Portale, Team Fortress''y i
inne.

99$+tax to jakieś 300 PLN

99.00 USD=241.292 PLN Przeliczyłem to na stronie http://www.globaltravelusa.com/converterpl.html, dnia 15 lutego 2008 roku. Ale w Święta Bożego Narodzenia była zniżka, to może na Wielkanoc też zrobią.

Dnia 15.02.2008 o 16:44, Kamil950 napisał:

Z tego co pamiętam, to trzeba kliknąć prawym przyciskiem myszy na daną grę, wybrać właściwości
i w którejś zakładce powinny być opcje aktualizacji. Można tam wybrać, aby się nie aktualizowała
w ogóle (czego nie radzę, bo łatki do gier są przydatne - naprawiają błędy w grach, których
jest wiele), ale chyba można wybrać, aby Steam wybrał, czy chcesz zaaktulizować grę.

Dzięki wielkie. W sumie wielkim problemem dla mnie nie byłoby kliknięcie na grę, ale musi przyjść to coś... ten... impuls. ;-)

Czesc ! Kiedys kupilem Cs source i zainstalowalem i chodzil normalnie. Przestalem grac przez jakies 3 mies. i potem zaijnstalowalem ponownie i pojawil mi sie taki blad jak na obrazku. Po pewnym czasie zmieniłem kompa i jest ten sam bład. Jak kikam na Csa to sie nie sciaga/wlacza nic, poprostu nic sie nie dzieje. Moze mi ktos pomoc ? Z gory thx

20080216212300

Dnia 16.02.2008 o 21:24, PompedjuSZ napisał:

Czesc ! Kiedys kupilem Cs source i zainstalowalem i chodzil normalnie. Przestalem grac
przez jakies 3 mies. i potem zaijnstalowalem ponownie i pojawil mi sie taki blad jak
na obrazku. Po pewnym czasie zmieniłem kompa i jest ten sam bład. Jak kikam na Csa to
sie nie sciaga/wlacza nic, poprostu nic sie nie dzieje. Moze mi ktos pomoc ? Z gory thx

Logujesz się na tym samym koncie na którym poraz pierwszy instalowałeś gry?

Dnia 16.02.2008 o 21:24, PompedjuSZ napisał:

Czesc ! Kiedys kupilem Cs source i zainstalowalem i chodzil normalnie. Przestalem grac
przez jakies 3 mies. i potem zaijnstalowalem ponownie i pojawil mi sie taki blad jak
na obrazku. Po pewnym czasie zmieniłem kompa i jest ten sam bład. Jak kikam na Csa to
sie nie sciaga/wlacza nic, poprostu nic sie nie dzieje. Moze mi ktos pomoc ? Z gory thx

Może uaktualnij do najnowszej wersji.

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.

Zaloguj się