ww3pl

Steam - pomoc dla graczy czy ich zagłada?

14796 postów w tym temacie

Dnia 10.07.2011 o 22:07, necron1501 napisał:

Pytanie, teraźniejsza promocja trwa do 11 lipca. Czyli do której godziny dokładnie?


Jutro do 19. Ogólnie 19 to taka godzina zero, bo Steam używa innej strefy czasowej.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 10.07.2011 o 22:07, necron1501 napisał:

Pytanie, teraźniejsza promocja trwa do 11 lipca. Czyli do której godziny dokładnie?

Przecież jest odliczanie: "Today''s deals end in: ..." ;). O godzinie 19 kończy się.

Meh, muszę częściej odświeżać.

A co do promocji dzisiejszej - orientuje się ktoś, czy Two Worlds 2 ma polską wersję?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 10.07.2011 o 22:09, Mercuror napisał:

> Pytanie, teraźniejsza promocja trwa do 11 lipca. Czyli do której godziny dokładnie?


Jutro do 19. Ogólnie 19 to taka godzina zero, bo Steam używa innej strefy czasowej.


Dzięki, w takim razie jeszcze dziś muszę kupić swą wersję Battlefielda, chce poznać magię EA :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Co chwila pobieranie gry mi się przerywa (TF2), mimo że łącze mam stabilne (tak myślę skoro z niczym innym nie mam problemów). Jest na to jakaś rada?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 10.07.2011 o 22:28, Danio237 napisał:

Co chwila pobieranie gry mi się przerywa (TF2), mimo że łącze mam stabilne (tak myślę
skoro z niczym innym nie mam problemów). Jest na to jakaś rada?

Poczekać aż minie szał letniej wyprzedaży? Ewentualnie spróbować znaleźć inny serwer. ^^

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 10.07.2011 o 22:31, Kadaj napisał:

Poczekać aż minie szał letniej wyprzedaży? Ewentualnie spróbować znaleźć inny serwer. ^^

Ah, fakt, nie skojarzyłem że teraz mogą mieć po prostu przez to serwer przeciążony, fenks. :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 10.07.2011 o 22:28, Danio237 napisał:

Co chwila pobieranie gry mi się przerywa (TF2), mimo że łącze mam stabilne (tak myślę
skoro z niczym innym nie mam problemów). Jest na to jakaś rada?

Spokojnie, ja i wielu innych także to mają. Wg mnie Valve jakieś limity po prostu wprowadziło co by im się serwery nie spaliły ; )

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 10.07.2011 o 21:02, Growin napisał:

> Są jakieś cztery osoby chętne na rzutkę na Borderlands ?
Zwykły czy goty?

''
zwykły nawet :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Można powiedzieć, że dzisiaj obudziłem się z tymi losami :) Niestety większość osiągnięć jest na gry, których nie posiadam... Wyjątek to M&B Warband (może mi ktoś poradzić jak to wykonać? Kupiłem kilka mieczy dwuręcznych, jestem kobietą w grze, dałem bohaterom i nic...) i TF 2- muszę jeszcze wykonać.
Zrobiłem te wszystkie łatwe- komentarze itp., został zrzut ekranu i film (tego pewnie nie zrobię, bo nie umiem).
Pobrałem jeden zwiastun i zaliczyło mi jako demo i jako właśnie ten zwiastun :D
Mam 7 losów obecnie i zostawię sobie na te 10 gier- jakbym wygrał to rany... Nawet nie chcę o tym myśleć :)
A jak u Was? Kupowaliście specjalnie gry dla tych osiągnięć? Wymienialiście na mapy/bonusy?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 11.07.2011 o 01:38, 4ny4 napisał:

> > Są jakieś cztery osoby chętne na rzutkę na Borderlands ?
> Zwykły czy goty?
''
zwykły nawet :)

Sorry, ja odpadam. Kupiłem wczoraj sam. Ekipy na Borderlands zbierały się ostatnio, więc wątpię w to, żeby ktoś jeszcze chciał kupić. A 20 zł za "gołą" wersję to bardzo mało. Różnica jest niewielka między ceną 4x a zwykłą (chyba ok 5zł).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Mapki i inne małe deelceki za 3 kupony możesz kupować śmiało. I tak będziesz miał 7 w słoiku. Tak to działa. Inaczej nie miałoby sensu.
Ja specjalnie dla kuponów gier nie kupowałem. W ogóle mało kupiłem. Mam 10 kuponów, nie chce mi się robić tych achievementów (to z MNC jest masakryczne). Jakbym miał wygrać to wygrałbym to z jednym kuponem.
Ale za kupony kupiłem sobei mapkę do Magicki, zestawy do MNC (jeszcze nie obczaiłem nawet, ale pewnie i tak zastanę przy swoich z TFa ^^) i okulary do TFa.

A i bym zapomniał. I tak nie wygrasz. :>

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 11.07.2011 o 09:01, Markush napisał:

A i bym zapomniał. I tak nie wygrasz. :>


dokładnie ja już widziałem kilka osób co mieli ponad 50 kuponów a najlepsze jest to, że takie łomki kupują grę tylko dlatego aby zrobić to osiągnięcie a później już nie ruszają tej gry.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 11.07.2011 o 09:09, Salwatorowiec napisał:

> A i bym zapomniał. I tak nie wygrasz. :>

dokładnie ja już widziałem kilka osób co mieli ponad 50 kuponów a najlepsze jest to,
że takie łomki kupują grę tylko dlatego aby zrobić to osiągnięcie a później już nie ruszają
tej gry.



I co w tym złego? Mają kasę i mogą to robić ;) Valve zadowolone bo kasa leci i już. Ja mam 12 ticketów ale jakoś specjalnie nei chce mi się reszty robić a mógłbym jeszcze 3-4 dołożyć.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Czyli mogę kupić rzeczy, a i tak będzie te 7 losów? I tak tylko okulary się przydadzą, bo mam TF2, a reszta nie...

Dnia 11.07.2011 o 09:01, Markush napisał:

A i bym zapomniał. I tak nie wygrasz. :>


Wiem :) W całym życiu wygrałem dwa razy- raz krzyżówka w PLAY''u (sam nie wiem jakim cudem...) i raz konkurs na gram.pl (był taki wielki- 1000 nagród) dostałem pendrive i smycz do niego :) Ale pewnie tylko dlatego, że 1000 osób brało w nim udział :D Hehe

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Widzę, że przespałeś całą letnią wyprzedaż. W dniach od 30 czerwca do dzisiaj do godziny 19 można wykonywać specjalne letnie osiągnięcia. Niektóre były w grach, które można było tanio kupić, a niektóre wymagały jedynie napisania komentarza pod czyimś screenem itp. Za każde wykonanie otrzymuje się jeden kupon. Każde trzy kupony można wymienić na nagrody w postaci jakiś pierdółek do gier. A na koniec obozy będzie wielkie losowanie, w którym 100 osób wygra 10 pierwszych gier ze swojej listy życzeń. Każdy będzie brał udział w losowaniu tyle razy ile nagromadził kuponów. W twoim przypadku będą to dwa podejścia. Polecił bym szybkie przejrzenie wymaganych osiągnięć i zrobienie tych łatwych. Są w nich np dołączenie do oficjalnej grupy letniego obozu, skomentowanie screena/profilu znajomego, utworzenie listy życzeń z przynajmniej 10 tytułów, pobranie i obejrzenie trailera na steamie, polecenie gry znajomym, zagranie w wersję demo, upublikowanie własnego zrzutu ekranu czy powiązanie swojego konta z facebookiem. To są łatwe kupony nie wymagające grania.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

> Czyli mogę kupić rzeczy, a i tak będzie te 7 losów?

Dokładnie tak. Wiem, bo sprawdziłem - za 3 "tickety" wziąłem fulla Alien Breed 2, a i tak jak 7 losów brało udział w losowaniu tak bierze :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 11.07.2011 o 11:07, Hartus napisał:

Widzę, że przespałeś całą letnią wyprzedaż. W dniach od 30 czerwca do dzisiaj do godziny


Czyli jak mam teraz 7 osiągnięć to jak np. mogę to wymienić na jakąś pierdółkę ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się