ww3pl

Steam - pomoc dla graczy czy ich zagłada?

14796 postów w tym temacie

Może trochę nie na ten temat no, ale niech będzie ;). Podczas dodawania gier do swojej kolekcji na ESL zauważyłem pozycję, która mnie zaskoczyła. Chodzi o L4D 3. Może jestem nie w temacie, ale z tego co mi wiadomo gra nie została zapowiedziana.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 16.07.2011 o 18:46, SamFiniszer napisał:

Może trochę nie na ten temat no, ale niech będzie ;). Podczas dodawania gier do swojej
kolekcji na ESL zauważyłem pozycję, która mnie zaskoczyła. Chodzi o L4D 3. Może jestem
nie w temacie, ale z tego co mi wiadomo gra nie została zapowiedziana.

http://www.leftfordead3.com/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Za przeproszeniem, tylko jacyś nałogowcy graliby w to samo gwno tylko, że z nowymi skinami ...
Cholera to potrafią wydać ale nowego Half-Life`a nie mogą ....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 16.07.2011 o 20:04, prf napisał:

> nie w temacie, ale z tego co mi wiadomo gra nie została zapowiedziana.
http://www.leftfordead3.com/

Dawno temu powstała ta strona? O.o Podali jakiś planowany termin wydania?
Edit: Dobra nieważne, dopiero przeczytałem, że jest jeszcze nieznany.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Patrząc na zawartość strony prędzej określiłbym ją jako fanowską, a nie wykupioną do sprzedania z zyskiem. To określenie zostawmy dla domen-duchów, które nawet nie są powiązane z żadną stroną, tylko czekają aż ktoś będzie chciał je zarejestrować i nie będzie mógł.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 18.07.2011 o 18:40, Mercuror napisał:

Patrząc na zawartość strony prędzej określiłbym ją jako fanowską, a nie wykupioną do
sprzedania z zyskiem. To określenie zostawmy dla domen-duchów, które nawet nie są powiązane
z żadną stroną, tylko czekają aż ktoś będzie chciał je zarejestrować i nie będzie mógł.

Według mnie jest to domena wykupiona dla późniejszej sprzedaży, a wszelkie newsy itp. są pisane po to, aby mieć zyski z reklam, których jest duuużo.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Nie myślałem, że to kiedyś powiem, ale kurczę - polubiłem steama. Udowodnił mi, że nie daję rady przejść "prostej" logicznej platformówki, która wygląda jak gierka dla małych dzieci. Masakra. Poziom easy w Toki Tori wygląda jak by był dla osób <5, ale Hard to wg mnie poezja. Pół godziny myślenia, żeby zebrać kilka jajek. Gra za 4 złote w promocji, a wymiata. Chcę więcej takich.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Czy może mi ktoś wytłumaczyć dlaczego, by móc korzystać z trybu offline, oprócz nie zaznaczenia odpowiedniej opcji w ustawieniach ("Nie zapisuj informacji o koncie na tym komputerze") trzeba jeszcze pozwolić Steamowi na zapamiętanie hasła do konta? Co ma piernik do wiatraka (że nie powiem o "bezpieczeństwie" zapamiętywania haseł w jakichkolwiek programach)?

BTW, na GOG jest Ground Control z dodatkiem za $2.39. Dla fana gier taktycznych (RTW, jak sądzę, bo nic tu się nie produkuje/wydobywa, możliwości uzupełnień w trakcie misji są też ograniczone, właściwie sprowadzają się do możliwości wezwania transportowca z rezerwą przygotowaną przed misją) jest to prawdziwy must-have :). I tak, wiem, że "podstawka" jest dostępna za free (choćby na FilePlanet), ale dodatek już nie :).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Zrobiłem sobie bilans i wyszło mi, że do dzisiaj na samych promocjach steam`a wydałem 383,38 zł xD

Poza tym sporo steam kluczy, ale tych to nie liczyłem .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 20.07.2011 o 18:46, Blackhand napisał:

Czy może mi ktoś wytłumaczyć dlaczego, by móc korzystać z trybu offline, oprócz nie zaznaczenia
odpowiedniej opcji w ustawieniach ("Nie zapisuj informacji o koncie na tym komputerze")
trzeba jeszcze pozwolić Steamowi na zapamiętanie hasła do konta? Co ma piernik do wiatraka
(że nie powiem o "bezpieczeństwie" zapamiętywania haseł w jakichkolwiek programach)?

BTW, na GOG jest Ground Control z dodatkiem za $2.39. Dla fana gier taktycznych (RTW,
jak sądzę, bo nic tu się nie produkuje/wydobywa, możliwości uzupełnień w trakcie misji
są też ograniczone, właściwie sprowadzają się do możliwości wezwania transportowca z
rezerwą przygotowaną przed misją) jest to prawdziwy must-have :). I tak, wiem, że "podstawka"
jest dostępna za free (choćby na FilePlanet), ale dodatek już nie :).

W żadnym wypadku jak załączysz steam ofline bez dostępu do neta to steam się włączy o hasło nie prosząc

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Nie pisałbym tak, jakbym tego nie sprawdził na własnej skórze :). Opcję zapamiętywania hasła miałem wyłączoną, w opcjach "Nie zapisuj informacji o koncie na tym komputerze" nie było zaznaczone i jak któregoś pięknego dnia coś padło u mojego ISP (poznaję to po tym, że neta nie ma i nikt u nich nie odbiera telefonu), to przy próbie włączenia wyskoczył komunikat, że "nie można połączyć z siecią Steam blablabla" i nie było możliwości uruchomienia Steam w trybie offline. Kilka dni później pozwoliłem Steamowi zapisać hasło, wyłączyłem go normalnie, odpiąłem neta i przy próbie uruchomienia Steam sam zaproponował mi uruchomienie w trybie offline, co więcej, jak wybrałem tę opcję, to faktycznie uruchomił się w trybie offline.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

No to w sumie nawet logiczne się wydaje z tym hasłem bo niby jak ma się połączyć z bazą i sprawdzić czy hasło jest dobre skoro nie masz dostępu do neta?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Problemy też ja miałem jak pierwszy raz się z tym spotkałem . Cs Anthology zainstalowane niby z płyty a ściągało mi go, nie było 1 % (wcześniej tego nie wiedziałem, że coś ściąga) więc uruchamiałem klika razy i nie działało. Więc wysłałem do reklamacji xD I tak aż do czasu gdy się ściągnął w całości i działał xD

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Pewnie masz rację, ale jakoś nie jest to specjalnie oczywiste (tzn. że jest to konieczne do uruchomienia trybu offline) i w jaskrawy sposób kłóci się z bezpieczeństwem. Choć alternatywa - automatyczne uruchamianie trybu offline w razie braku połączenia z siecią - też w sumie najbezpieczniejsza nie jest. Wygląda na to, że tu nie ma bezpiecznego wyjścia i twórcy Steama najwyraźniej postanowili zrzucić odpowiedzialność na użytkownika :D ("po co włączałeś zapamiętywanie hasła").

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 24.07.2011 o 17:30, Crew_900 napisał:

Problemy też ja miałem jak pierwszy raz się z tym spotkałem . Cs Anthology zainstalowane
niby z płyty a ściągało mi go, nie było 1 % (wcześniej tego nie wiedziałem, że coś ściąga)
więc uruchamiałem klika razy i nie działało. Więc wysłałem do reklamacji xD I tak aż
do czasu gdy się ściągnął w całości i działał xD

U mnie były pierwsze problemy założeniem konta xD bo nie znałem dobrze angielskiego więc musiałem poprosić kumpla o pomoc a tak ogl steam dobra rzecz ;p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się