ww3pl

Steam - pomoc dla graczy czy ich zagłada?

14796 postów w tym temacie

Dnia 04.08.2011 o 19:47, Markush napisał:

Da sie kupować, ale jeżeli nie mieszkasz w Stanach możesz od razu pożegnać się z kontem.
Więc się nie opłaca.

a moge strone prosic? to bym sobie obczail ceny i moze znajde kogos ze stanow kto bedzie tak uprzejmy i mi gifta wysle a ja mu pieniadze na pay pal rzuce.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 04.08.2011 o 19:48, Jedimax napisał:

Na steamie Brink Free Weekend!

to oznacza że sciągam go teraz za darmo i mam na zawsze czy tylko na weekend a potem muszę kupić normalną wersję?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 04.08.2011 o 20:09, Kreeg napisał:

To chyba oczywiste, że tylko na weekend ;)

nigdy nie korzystałem z tego typu promocji to i oczywiste nie było :) A szkoda :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 04.08.2011 o 19:58, Feallan napisał:

> a moge strone prosic? to bym sobie obczail ceny i moze znajde kogos ze stanow kto
bedzie
> tak uprzejmy i mi gifta wysle a ja mu pieniadze na pay pal rzuce.

http://store.steampowered.com/?cc=us

Dzięki.

Jest ktoś z USA albo australii, albo skądś gdzie się płaci w dolcach i chce pomóc biednemu użytkownikowi steam skazanemu na euro i przepłacanie? :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Cholera co jest z tym Steam Guard ? Cały czas używam steama na jednym kompie i co jakiś czas jak włączam steama muszę wpisywać ten kod -.-

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 06.08.2011 o 19:24, Crew_900 napisał:

Cholera co jest z tym Steam Guard ? Cały czas używam steama na jednym kompie i co jakiś
czas jak włączam steama muszę wpisywać ten kod -.-


Najpewniej masz zmienne IP. Neostrada?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 06.08.2011 o 22:04, ZanVaelius napisał:

Najpewniej masz zmienne IP. Neostrada?

Ze swojego doświadczenia powiem, że nie powinno mu to przeszkadzać. Sam mam neośke, z czego resetuje router dość często i nigdy nie zdarzyło mi się relogować z tego powodu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Co ty nigdy w życiu! Internet kablowy mam + router`a.

To jest tak, że włączam steam`a jest ok, wyłączam go i minutę później mogę go znów włączyć i wyskoczy mi te okienko aktywacji na moim sprzęcie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Jakie polecacie gry na steama,ale takie "steamowe" raczej nie pudełkowe (chodzi mi o to,że nie np.CS,ale Worms Reloaded czy Anomaly już mogą być,bo to są gry steamowe,tylko włożone do pudełek).

I czy korzystanie z paysafecard jest bezpieczne,i rzeczywiście nie wymaga żadnych danych osobowych? I czy można kupić inny kod z inną kwotą niż 20 zł,50,100 i 300?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 08.08.2011 o 23:29, bobobo napisał:

Jakie polecacie gry na steama,ale takie "steamowe" raczej nie pudełkowe (chodzi mi o
to,że nie np.CS,ale Worms Reloaded czy Anomaly już mogą być,bo to są gry steamowe,tylko
włożone do pudełek).


Chodzi Ci o gry Indie/Niezależne? Jeśli tak to poszukaj na google Humble Indie Bundle - pięciopak takich gier, płacisz ile chcesz bo pieniądze z paczki idą na cele charytatywne (lub do developerów jeśli tak ustawisz)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 08.08.2011 o 23:29, bobobo napisał:

I czy korzystanie z paysafecard jest bezpieczne,i rzeczywiście nie wymaga żadnych danych
osobowych? I czy można kupić inny kod z inną kwotą niż 20 zł,50,100 i 300?


PSC jest w 100% bezpieczny płaciłem nim kilka razy i nigdy nie było problemów. Nie wymaga zadnych danych i nie możesz kupic innego niż masz podane wyżej :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 09.08.2011 o 00:04, Raj napisał:

Można wziaść również te z wcześniejszych akcji czy tylko z aktualnej?


jest coś takiego że jeżeli zapłacisz więcej niż średnia wszystkich wpłąt - dostaniesz poprzedniego packa - nie wiem jak to wygląda dokładnie, wszystko masz na głównej stronie Humble Indie Bundle

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 08.08.2011 o 23:55, Alehor napisał:

Chodzi Ci o gry Indie/Niezależne?


Dokładnie,właśnie tego mi słowa brakowało ;p

Dnia 08.08.2011 o 23:55, Alehor napisał:

Jeśli tak to poszukaj na google Humble Indie Bundle


Kupiłem go już dawno,ale szczerze mówiąc nei porwały mnie jakoś te gry,a zapłaciłem jakieś 30 zł za wszystko. Chodzi mi o bardzo dobre Indie i w miarę "sławne",że się tak wyrażę,na steamie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 09.08.2011 o 11:09, bobobo napisał:

Kupiłem go już dawno,ale szczerze mówiąc nei porwały mnie jakoś te gry (...)

Akurat moim zdaniem gry takie jak VVVVVV, Braid czy Machinarium należą do tych "sławnych" i solidnych tytułów indie. Jednak jeżeli chodzi o troszkę bardziej rozbudowane produkcje to z tych w które grałem mogę polecić: Anomaly, Amnesia, Monday Night Combat (chociaż ten tytuł akurat mi do gustu nie przypadł). Poza tym ostatnio sukcesy na Steamie odnoszą Frozen Synapse, Terraria i Limbo.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się