ww3pl

Steam - pomoc dla graczy czy ich zagłada?

14796 postów w tym temacie

Dnia 24.08.2011 o 01:06, bobobo napisał:

Czy aby steam pokazał na naszym profilu,że "mamy" daną grę,można ją tylko zainstalować,czy
trzeba też ją włączyć? (żeby było pokazane "grał 0.1 h")


0.1h pokaże się, gdy choć raz włączysz grę.
Gdy nie zostanie ona ani razu odpalona, po prostu będzie widnieć w naszym profilu (w zakładce wszystkie gry, a nie "ostatnio grane").

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Daily Deal - Lego Batman 50% off!
Okazja chyba niezła. Chciałem zobaczyć cenę i może kupić grę a tu ładny napis:
Przykro nam!
An error was encountered while processing your request:

Produkt jest obecnie niedostępny w Twoim regionie

Fajnie mają w bani. Dawać coś, co nie każdy może kupić.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 24.08.2011 o 22:27, Kirabaxior napisał:

Właśnie patrzę, że u mnie na steamie nie ma WCALE nawet okienka z daily dealem 0o
Edit. Ogólnie patrzę to nawet nie ma w katalogu Lego Batmana :P

Ale w wiadomościach jest. Daily Deal Lego Batman 50% off

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 24.08.2011 o 22:27, Kirabaxior napisał:

Właśnie patrzę, że u mnie na steamie nie ma WCALE nawet okienka z daily dealem 0o
Edit. Ogólnie patrzę to nawet nie ma w katalogu Lego Batmana :P


W naszym kraju jest niedostępny więc pewnie dlatego -,-

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Na forum CDProjekt zamieściłem o 11.30 taki post:
W sklepie gram.pl kupiłem sobie grę Deux Ex - human rewolution. Owszem, wszystko pięknie, kurier dostarczył grę dzisiaj, jakieś dwie godziny temu. Oczywiście przeczytałem instrukcję, spróbowałem zainstalować grę i, jak dotąd, jestem na tym samym etapie co dwie godziny temu. Bo najpierw musiałem wyrazić zgodę na postanowienia licencji, potem drugi raz na postanowienia licencji po angielsku i utworzyć konto steam. Pomijam trudności w wyborze nazwy konta, czy też zaakceptowania hasła (tylko litery występujące w języku angielskim i cyfry, nic innego), ale mam od półtorej godziny napis "Steam-Pracuje
Tworzenie konta..." i to wszystko. Nawet nie widzę, żeby komputer jakoś intensywnie pracował, ot, tak błyska czasem ta zielona dioda oznaczająca pracę dysku. Sprawdziełm, co mam na dysku: mam folder Steam - 129 MB. Gry ani śladu. No i trwa to tworzenie konta...
Całe szczęście, że komputer się nie zawiesił. Dlatego też proszę osobę bieglejszą w meandrach Steamu, żeby mi napisał, czy to normalka? Prawdopodobnie zrezygnuję z gier wymagających konta w Steam - bo to, co wyczytałem w polskiej wersji licencji wcale mi się nie podoba. A co w angielskiej, tego zgoła nie wiem. No, ale zapłaciłem, to chcę sobie pograć. Tylko jak?!

Teraz jest godzina 18.40 "Steam- Pracuje Tworzenie konta".
Nie, już nie proszę o pomoc. To tylko w celu informacjio, jaki wspaniały jest Steam.
Następnej gry, która wymaga konta w Steam po prostu nie kupię.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 25.08.2011 o 18:44, KrzysztofMarek napisał:

Na forum CDProjekt zamieściłem o 11.30 taki post:
W sklepie gram.pl kupiłem sobie grę Deux Ex - human rewolution. Owszem, wszystko pięknie,
kurier dostarczył grę dzisiaj, jakieś dwie godziny temu. Oczywiście przeczytałem instrukcję,
spróbowałem zainstalować grę i, jak dotąd, jestem na tym samym etapie co dwie godziny
temu. Bo najpierw musiałem wyrazić zgodę na postanowienia licencji, potem drugi raz na
postanowienia licencji po angielsku i utworzyć konto steam. Pomijam trudności w wyborze
nazwy konta, czy też zaakceptowania hasła (tylko litery występujące w języku angielskim
i cyfry, nic innego), ale mam od półtorej godziny napis "Steam-Pracuje
Tworzenie konta..." i to wszystko. Nawet nie widzę, żeby komputer jakoś intensywnie pracował,
ot, tak błyska czasem ta zielona dioda oznaczająca pracę dysku. Sprawdziełm, co mam na
dysku: mam folder Steam - 129 MB. Gry ani śladu. No i trwa to tworzenie konta...
Całe szczęście, że komputer się nie zawiesił. Dlatego też proszę osobę bieglejszą w meandrach
Steamu, żeby mi napisał, czy to normalka? Prawdopodobnie zrezygnuję z gier wymagających
konta w Steam - bo to, co wyczytałem w polskiej wersji licencji wcale mi się nie podoba.
A co w angielskiej, tego zgoła nie wiem. No, ale zapłaciłem, to chcę sobie pograć. Tylko
jak?!

Teraz jest godzina 18.40 "Steam- Pracuje Tworzenie konta".
Nie, już nie proszę o pomoc. To tylko w celu informacjio, jaki wspaniały jest Steam.
Następnej gry, która wymaga konta w Steam po prostu nie kupię.


Ja nie mam takich problemów i mam bardzo dobre zdanie o steam bo dba o użytkowników. A moze spróbuj stworzyć konto np. dla samego tfa i potem wstukaj kod?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Taki doświadczony użytkownik, a podejście małego dziecka. Zamiast załapać, że coś jest nie tak z tworzeniem konta i zresetować proces, czeka cały dzień (!). Nie mam słów.

Pomijam trudności w wyborze nazwy konta, czy też zaakceptowania hasła (tylko litery występujące w języku angielskim i cyfry, nic innego)
Ojej, tylko Steam ma takie straszne ograniczenia, nigdzie indziej ich nie ma, skandal.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Czy u was jest dostępne demo Warhammera Space Marine? Ja nie mogę znaleźć, a po przejściu do strony pobierania przez link wyskakuje, że jest niedostępne w moim regionie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 25.08.2011 o 19:12, gogiell napisał:

Inna sprawa, to fakt, iż Deus Ex będzie dostępny dopiero za ok. 7 godzin.
Spróbuj stworzyć konto osobno.

"Steam-Pracuje Tworzenie konta". Tak mam od mniej więcej godziny 11.00. Steam musi się napracować, żeby mi to konto utworzyć. Nic to! Ja jeszcze poczekam...
Ale nie lubię, jak jakaś firma chce za dużo o mnie wiedzieć. I bardzo nie lubię licencji w innym języku, niż polski. Mam zgadzać się na ślepo?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 25.08.2011 o 19:44, Crew_900 napisał:

Promocja na wszystko co związane z Borderlands ;p -75 %

Ten Borderlands jest jak Just Cause 2, promocja gdzieś co drugi dzień ;).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 25.08.2011 o 20:25, Dared00 napisał:

Borderlandy za półdarmo... 3/4darmo http://store.steampowered.com/app/8980/

Znowu, cholera jasnam znowu.
Znowu jakaś promocja i znowu na grę, której nie mam, a w którą chciałbym zagrać a nie mogę na to na razie kasy przeznaczyć :/
Od jednej promocji się zaczyna, a potem....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 25.08.2011 o 19:13, Mercuror napisał:

Taki doświadczony użytkownik, a podejście małego dziecka. Zamiast załapać, że coś jest
nie tak z tworzeniem konta i zresetować proces, czeka cały dzień (!). Nie mam słów.
/.../

Ja jestem użytkownikiem i oczekuję porzyjaznego interfejsu. Owszem, dzisiaj mam już konto, nazwa i hasło takie, jak wczoraj wybrałem, ale ... i tutaj jest pewne "ale".
Nie podoba mi się to, że musiałem zgodzić się na ściągnięcie programu ( marne 129 MB) na swój komputer, musiałem zgodzić się na nadzorowanie mojego komputera (szczegóły możesz sam sobie znaleźć) i to wszystko dla "mojego dobra"? No, w końcu niedługo kupuję nowy komputer, a aktualny przeformatuje i już Steam straci kontrolę nad moim komputerem, ale niesmak pozostał.
Kupiłem grę, dostarczono mi ją za opłatą do domu, ale grać nie mogłem wtedy, kiedy chciałem, tylko wtedy, kiedy Steam ogłosi premierę. No cóż, moja wina, było obejrzeć pudełko przed kupnem, ewentualnie po zakupie odesłać nierozpieczętowane. A ja tak nie chcę. Nie chcę podawać adresu meilowego, nie chcę godzić się na ograniczenie prywatności, nie chcę być pilnowany, bo "mogę mieć pirata". I to mnie boli. Jeśli Ty chcesz godzić się na wszystko - proszę bardzo. Ja płacę i jak płacę, to wymagam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Męczysz swoimi wypocinami, po pierwsze "Ja płacę, ja wymagam" a nawet nie czytasz tego co jest napisane na opakowaniu. A na opakowaniu od gry napisane drukowanymi literami "Uwaga! Produkt podlega obowiązkowi zaakcentowania Umowy użytkownika steam("SSA"). Uruchomienie gry wymaga jej wcześniejszej aktywacji internetowej poprzez rejestracje na koncie steam i zaakceptowaniu SSA. Z umową można się zapoznać przed dokonaniem zakupu pod adresem

Spoiler

www.steampowered.com./agreement

. Jeżeli nie zgaszasz się z warunkami SSA, zwróć nierozpakowaną grę do dystrybutora zgodnie z obowiązującymi warunkami zwrotu towaru."

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się