ww3pl

Steam - pomoc dla graczy czy ich zagłada?

14796 postów w tym temacie

Tak sobie patrzę na to, co się w tej chwili na stronie głównej Steama wyświetla i zastanowiła mnie jedna rzecz - czemu SS3:BFE jest taki tani (w porównaniu do typowej ceny nowości/preordera w €landzie)? Wiem, że to "tylko" run''n''gun, ale niby dlaczego ma być sprzedawany w niemalże 1/2 cenie typowej nowości? (w sumie to pytania retoryczne, w końcu twórcy mają prawo ustalić za swoje dzieło taką cenę, jak im się podoba, choć dziwi tak nietypowo niska cena :)).

BTW, zabawne, że Hard Reset został identycznie wyceniony :).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Na steam jest Far cry 2 za 5 euro. System zabezpieczeń, to Secu Rom 5 limitów aktywacji.
O co biega? Zainstaluję 5 razy i muszę kupić grę jeszcze raz?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

To Steam nie aktualizuje danych?
Tytuł: Far Cry® 2: Fortune''s Edition
Gatunek: Gry akcji
Producent: Ubisoft Montreal
Wydawca: Ubisoft
Data wydania: 22 Paź 2008
Wersje językowe: Angielski, Francuski, Włoski, Niemiecki, Hiszpański
System DRM innego producenta: SecuROM™
5 limit aktywacji

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 28.08.2011 o 09:39, Growin napisał:

A wiesz może jak by szła na 2,53 GHz C2D, GF9600, 2GB RAM, XP?


Post stary, chociaż niby 3 dniowy ale odpowiem. Metro 2033 na ten moment możesz zakupić na Allegro w cenie 15-20zł więc taniocha. U mnie gra na Athlon X2 4600+, 3GB Ram i 9600GT czyli podobna konfiguracja chodziła kiepsko, niedługo robię przesiadkę na Phenoma II X4 955 więc wtedy najwyżej dam znać jak chodzi na lepszym procku. Ogólnie gra posiada tragiczną optymalizację.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Witam, zamierzam sobie kupić pewną rzecz przez Steam poprzez funkcję PaySafeCard, ale oficjalna cena produktu jest w Euro. Czy jak kupię kod w złotych (już sobie przeliczyłem, ile to ok. będzie), to czy nie będzie żadnego problemu? Tj. czy Steam bez żadnych zbędnych komplikacji to sobie automatycznie przeliczy?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dzięki.
Śmiga elegancko. Nie najwyższe, ale jestem zadowolony.
Za dychę na steam to prawie darmo, a do 15 na allegro musiałbym doliczyć przesyłkę. Wolę wersje pudełkowe, ale bez przesady.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Może mi ktoś pomóc...mam windowsa 7 i nie ma mam antyvira jeszcze bo niedawno robiłem formata i steam mi się zatrzymuje na 46% i nie chce pójść dalej...czy ktoś może wie jak to naprawić?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

WTF!? Po kolei. Black Ops za darmo przez weekend. Jakiś czas temu była taka akcja, dziś znowu. Wtedy pograłem, weekend minął, odinstalowałem, teraz stwierdziłem, że nie pobieram, słaba gra. A tu nagle wyskakuje okno Steam''a: Zakończono pobieranie Call of Duty: Balck Ops. Co jest motyla noga?!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 02.09.2011 o 11:44, Stalker69 napisał:

WTF!? Po kolei. Black Ops za darmo przez weekend. Jakiś czas temu była taka akcja, dziś
znowu. Wtedy pograłem, weekend minął, odinstalowałem, teraz stwierdziłem, że nie pobieram,
słaba gra. A tu nagle wyskakuje okno Steam''a: Zakończono pobieranie Call of Duty: Balck
Ops. Co jest motyla noga?!


Widocznie ściągnęło ci singla. Gratuluję neta i sporego HDD, nie zauważyć ściągania prawie 9GB...
Też tak mam, nie wiem czemu ściąga mi singla skoro i tak nie odpali. A nawet jak odpali to w jeden dzień weekendu przejdzie.

Mi przy okazji ściągnęło DNF First Access Club, lulz.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 02.09.2011 o 12:39, Crew_900 napisał:

Widocznie źle usunąłeś xD

Dobrze usunąłem, sprawdzałem miejsce na twardzielu, po prostu teraz ściągnęło jeszcze raz.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 02.09.2011 o 13:40, SpecShadow napisał:

Widocznie ściągnęło ci singla.

Pobrało wszystko, bo free weekend jest na multi, ale bez singla nie działa.

Dnia 02.09.2011 o 13:40, SpecShadow napisał:

Też tak mam, nie wiem czemu ściąga mi singla skoro i tak nie odpali.

Jak wyżej.

Dnia 02.09.2011 o 13:40, SpecShadow napisał:

A nawet jak odpali to w jeden dzień weekendu przejdzie.

Znów jak wyżej, to free weekend multi, który trwa od piątku do poniedziałku wieczorem bodajże. Ostatnio tak było.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Wykrzaczył mi sie Steam. Tak permanentnie. Próbowałem wszystkiego, nic nie pomagało. Więc przeinstalowałem. Niestety dureń nie pomyślał o przekopiowaniu zapisów z gry w którą aktualnie grałem (Deus Ex konkretnie). Czy istnieje jakakolwiek szansa, że moje savy są zapisane na serwerze gdzieś, czy po prostu przepadły na zawsze...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się