ww3pl

Steam - pomoc dla graczy czy ich zagłada?

14796 postów w tym temacie

Hmmm. Ale po co ci ten Garry Mod ? To głupie jest ....
A jeśli chcesz to zainstalować to musisz mieć zainstalowanego chociaż Half-Life 2 , bo Garry Mod korzysta z gry ,m wiesz dla elementów , przedmiotów , postaci itp...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Gmod to moim zdaniem doskonała zabawa, ale o gustach się nie dyskutuje.

Doprawdy, nie wiem, co zrobić z tym Steamem. Próbowałem zainstalować Half Life 2 - jest to samo: dochodzi do końca ten pasek postępu i nic, nic i nic. Chyba będzie konieczna zmiana konta - choć do tego poprzedniego mam sentyment, bo tam ściągnąłem Garry''s Moda. Oj, niedobrze...Nigdy wcześniej nie miałem żadnych problemów z moim kontem. A teraz wyraźnie coś mu chyba odwaliło...Próbowałem reinstalować Half Life 2, ale coś się pie... - w Steamie gra ta figuruje jako niezainstalowana, ale gdy wrzucam płytę, to jest tylko możliwość odpalenia jej...

Dzięki za pomoc w problemach, Virus.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Zmiana konta nic nie pomoże , przecież to tylko login i hasło :/ Problem tkwi w steam , weź go odinstaluj , usuń wszystkie klucze w rejestrze i na nowo zainstaluj . Na 100% pomoże

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Już raz tak zrobiłem, Virus.

Odinstalowałem grę, potem usunąłem wszystkie klucze o nazwie VALVE. Po ponownej instalacji owszem, nie było "updatów", ale pojawił się problem z właśnie tymi instalacjami gier, o którym już pisałem.

Może nie usunąłem wszystkich kluczy Valve?
Ja robiłem to tak: wchodzę w Start, Uruchom - i wpisuję "regedit". W tym oknie klikam Ctrl i F (wyszukiwanie), i wpisuje tamże "VALVE". Gdy wyszuka, na wszystkie po kolei klikam PPM i usuń.

Czy to dobry sposób? Czy w ogóle robię to OK?

Proszę o pomoc i o lepszy (jeśli jest) sposób na te klucze!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Pojawia się kolejny problem (który już to?)/

Po odinstalowaniu, przy próbie instalacji Half Life 2 (lub jakiejkolwiek gry Valve) wychodzi błąd (Steam instaluje się bez problemów) - cośtam o Steam i o ''library.dll''.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

O Kurde ! Widać chłopie że Steam cię nie lubi xD , nie fart co ?

Weź zrób defragmentację dysków , Scan Disc , zainstaluj jakiś dobry program do czyszczenia komputera , np. jv16 powertools ......

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Próbowałem połączyć się z jakimkolwiek serwerem Red Orchestra, ale nie mogę - wyskakuje błąd że "Wystąpił nieznany błąd Steam". Próbowałem połączyć się z jakimś serwerem CS 1.6 - taki sam błąd. Wie ktoś co zrobić? :/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ze Steamem pojawił mi się problem. A wszystko (jak się okazało) przez włączonego Firewalla.

P.S. Steam nie chciał się zaktualizować.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Mam do was pytanie drodzy steamowcy, chciałbym pograć trochę w gry na steama ale kompletnie nie wiem jakie zakupić i które warto dlatego też proszę was o rady co do mojego pytania. Dziękuję i pozdrawiam !

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 10.05.2008 o 18:55, Chlorofil napisał:

Mam do was pytanie drodzy steamowcy, chciałbym pograć trochę w gry na steama ale kompletnie
nie wiem jakie zakupić i które warto dlatego też proszę was o rady co do mojego pytania.
Dziękuję i pozdrawiam !

Idzies do empiku i kupujesz ;];];]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

W grach od Steama przeważnie jest znaczek Valve, i często Source Engine (większość ze Steamowych gier na tym silniku) :)

EDIT----> Ewentualnie możesz w Sklepie STEAM jeżeli masz konto w banku.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

LOL, nie zrozumieliście mojego pytania. Chodziło mi o to abyście podali mi konkretne tytuły gier w jakie waszym zdaniem trzeba mieć i w jakie trzeba zagrać !!! Np. CS itp.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

opłaca mi sie kupić konto Steam jeżeli: rzadko gram w CSa, taki pro to ja nie jestem xDD ??
jeszcez pytanko: czy kupując steama mam jakiegoś serwa gratis ? bo coś tak czytałem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 15.05.2008 o 17:45, Valentino S.A. napisał:

powie mi ktoś gdzie są zapisane stany gry na kompie z HL2 ? (mam mod spolszczający jak
coś )



Sory , ale tego nie da się znaleźć , to się gdzieś w tych plikach .gcf zapisuje

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się