ww3pl

Steam - pomoc dla graczy czy ich zagłada?

14796 postów w tym temacie

Dnia 17.05.2008 o 16:59, Reaper65 napisał:

Ja nie mam połączenia ze Steam'' em i nawet nie wiem dlaczego.(ale net działa dobrze)



Weź konkretniej .... może jesteś w trybie offline ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Steam to kompletna porażka --> Wypowiedź na poziomie dziecka wieku lat 10...
Jakoże forum jest to miejsce w którym wymieniamy swoje opinie, może waćpan uargumentuje swoją wypowiedź ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Steam jest to dobra rzecz bardzo fajne jest to ze patche same się instalują .
Tylko teraz cos mi sie popsuło mam ustawiony na Polski język i połowa steam po polsku połowa po angielsku ^^

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 21.05.2008 o 16:49, Pablo Querte napisał:

Coś im chyba na serwerach nawaliło, bo połączyć nie chce:/ Macie ten sam problem?


Witaj w klubie. :)
U mnie ten sam problem. :(
Miejmy nadzieję, że szybko coś z tym zrobią.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

No kurna... Nie miałem dotąd problemów ze steamem. W ustawieniach, w beta-testach był Candidate, a jak to zawsze, sprawdzam go. No to biorę udział w testach, restartuje mi się steam i pokazuje mi się ciągły update. Ciągle jest na 0%, ponowne włączenie nic nie daje, co mam zrobić?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Witam. Mam nadzieję że wybrałem dobry temat a jak nie to zgóry przepraszam. Dzisiaj zakupiłem sibię Lost Planet. Zainstalowałem sobie steama zgodnie z instalacją płyty. Automatycznie się zaktualizował, ale gdy chcę zainstalować grę nie moge, ponieważ po wpisaniu kluczu i nacisnięci przycisku dalej nie może aktywować klucza.
Proszę o pomoc bo w steamie jestem zupełnie nowy i zielony. Jeśli możecie to bym prosił o porade o co chodzi z tym Lost Planet. Z góry dziękuję i pozdrawiam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 23.05.2008 o 19:19, Virus 500 napisał:

Wkładasz płytkę do napędu , w steamie aktywujesz klucz jaki masz na opakowaniu z grą
i powinno być git


No właśnie w tym problem że jak wpisuje klucz i dalej wtedy cały czas klucz pracuje. Mam napisane na pasku napisane working a potem wiadomość Steam server is Unavailable.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Nie martw się , mam jedną dobrą wiadomość , Cd_key który masz jest oryginalny i nikt go nie używa , a druga smutniejsza wiadomość to musisz odłożyć grę na parę dni bo steam ma od chyba dwóch dni problemy ze swoimi serwerami głównymi

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dzięki. Tak mi sie wydawało że to steam ma problem z serverem. Nie wiesz może ile to może potrwać ? A tak propoz to nie wie ktoś gdzie jest jakaś strona z informacjami ze steamu zupełnie po polsku ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się