ww3pl

Steam - pomoc dla graczy czy ich zagłada?

14796 postów w tym temacie

Dnia 17.05.2008 o 18:58, Virus 500 napisał:

Weź konkretniej .... może jesteś w trybie offline ?


Nie, kiedy uruchamiam Steama to pojawia mi się komunikat: "Could not connect to Steam network."
Nie mogłem w to uwierzyć, więc otworzyłem przeglądarkę i zobaczyłem , że z internetem wszystko w porządku.

P. S. U was też tak jest?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Witojcie, bracia steamowcy.

To znów ja, z kolejnym problemem (buuu!!).

A mianowicie: wkładam płytę, pokazuje się strona tytułowa, no to ja click! na instaluj. Steam się instaluje, wszystko ładnie, pięknie. Po instalacji Steama powinien pojawić się instalator gier, no nie? A u mnie zonk - pojawia się błąd; coś o Steam.dll, coś tam o "Steam library", coś o "Steam main exception"(?). Co jest, do kur... jasnej? Kasuje "ClientRegistry", potem reinstalka Steama, usuwanie kluczy z rejestru. I nic, nic!!

Oczywista wszystkie gry i sam Steam mam full legalny, a gry, które próbowałem zainstalować, to "HL2: Episode One", "HL2 Game of the year". Zawsze po zainstalowaniu Steama ten sam błąd.


Proszę o pomoc, bo gotowym się zachować się jak "angry german kid" z Youtube.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Hej, odpiszcie coś!

Może bardziej sprecyzuję mój problem. Otóż po zainstalowaniu Steam instalator powinien przełączyć się na instalację gier Steam. I w dokładnie w tym momencie (po zakończeniu instalacji Steam) pojawia się błąd, mniej więcej taki: "Steam main exception. Unable to load library Steam.dll". Nie mam 100% pewności, że dokładnie tak brzmi błąd. Czytałem na Pomocy Technicznej na stronie Steam, nawet znalazłem błąd o identycznej treści, tyle że pojawiający się podczas aktualizacji Steama.

Bardzo proszę o SZYBKIE odpowiedzenie!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Hejka. Mam małe pytanie. Czy STEAM TEAM naprawił już "problem", który mieli czy jeszcze nie działa, bo nie wiem już czy ja mam coś zwalone i nie chce ni kiszki połączyć się czy dalej mają ten problem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Patrz po tym jak zainstalowałeś steam i zarejestrowałeś cd-keye to w zakładce My Games pojawiły ci się gry tak ?

Nic nie wkładasz płytki , nic po prostu klikasz na jakąś grę , i ściągasz z oficjalnych serwerów steam , jak będzie 100% to można grać

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Jak nie możesz się połączyć to znaczy że nie naprawili ...
Nie wiem ale u mnie cały czas działa od początku jak i do końca ....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 26.05.2008 o 22:47, Szkarłatny Wilk napisał:

Hejka. Mam małe pytanie. Czy STEAM TEAM naprawił już "problem", który mieli czy jeszcze
nie działa, bo nie wiem już czy ja mam coś zwalone i nie chce ni kiszki połączyć się
czy dalej mają ten problem.


Jeżeli internet Ci działa, a ze Steamem nie możesz się połączyć(tak też jest w moim przypadku), to oznacza, że jeszcze sobie poczekamy na naprawę tego problemu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Jesu, Jesu, zaraz dostanę zawału/padaczki/pierd...lca!!!

KOLEJNY CHOLE...NY PROBLEM. Nie wiem, który już to jest z kolei. Ale przechodzę do rzeczy: po zainstalowaniu Steam oraz Half Life 2 wchodzę w Steam. Przebrnełem przez błędy, ''updaty'' itp., wchodzę w zakładkę Moje Gry. Załączam ściąganie/uaktualnianie Half Life, dobra jest, jest 26%. I nic. Kufffaaaa, nic. Czekam jakiś czas - nic się nie dzieje, stoi dalej na 26%, Steam jakby nie rozpoczął w ogóle ściągania gry. No to się wkurzyłem, wziąłem jeszcze raz na Install Game. Jest ''preparing Half Life 2 game files", pasek się zapełnia i KURRRRWWWWW.... NIC!!!!!!!!!!!
WSZYSTKO STAJE! Steam jakby nie mógł ''dokończyć''!

PROSZę O JAKąKOLWIEK POMOC!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Jak ci Aktualizacja się zatrzymuje to wystarczy kliknąć na to prawym i wcisnąć Pause Update i po chwili resume update czy coś takiego i znów ci zacznie pobierać .
A jak pasek ci się zapełni i nic się nie dzieje to standard , nieraz też tak miałem , musiałem przez menadżer zadań zamknąć steama i jeszcze raz włączyć

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Pomocy! Kiedy włączam Steam, to pokazuje się okienko "Steam - Updating 0%", a potem pojawia się napis "Steam is temporarily unavailable, please try leater". Co mam zrobić, aby Steam się uruchomił? Proszę o pomoc.
P.S Nie wiem czy to ma jakieś znaczenie, ale od kilku miesięcy nie włączałem Steama.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 10.06.2008 o 20:52, Kamil950 napisał:

Pomocy! Kiedy włączam Steam, to pokazuje się okienko "Steam - Updating 0%", a potem pojawia
się napis "Steam is temporarily unavailable, please try leater". Co mam zrobić, aby Steam
się uruchomił? Proszę o pomoc.
P.S Nie wiem czy to ma jakieś znaczenie, ale od kilku miesięcy nie włączałem Steama.


Sądząc z treści napisu możliwe jest tymczasowe przeciążenie serwisu Steam, poczekaj kilka godzin (ewentualnie do jutra), wszystko powinno wrócić do normy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 10.06.2008 o 20:53, Meledictum napisał:

> Pomocy! Kiedy włączam Steam, to pokazuje się okienko "Steam - Updating 0%", a potem
pojawia
> się napis "Steam is temporarily unavailable, please try leater". Co mam zrobić,
aby Steam
> się uruchomił? Proszę o pomoc.
> P.S Nie wiem czy to ma jakieś znaczenie, ale od kilku miesięcy nie włączałem Steama.


Sądząc z treści napisu możliwe jest tymczasowe przeciążenie serwisu Steam, poczekaj kilka
godzin (ewentualnie do jutra), wszystko powinno wrócić do normy.

Czekam już kilka dni (u kogoś innego na jego komputerze Steam już działa).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 10.06.2008 o 20:52, Kamil950 napisał:

Pomocy! Kiedy włączam Steam, to pokazuje się okienko "Steam - Updating 0%", a potem pojawia
się napis "Steam is temporarily unavailable, please try leater". Co mam zrobić, aby Steam
się uruchomił? Proszę o pomoc.
P.S Nie wiem czy to ma jakieś znaczenie, ale od kilku miesięcy nie włączałem Steama.


Też miałem podobną sytuację i muszę stwierdzić, że doprowadza to do szewskiej pasji... Ja zrobiłem tak - pobrałem najnowszą instalację Steama ze Steampowered.com (przedtem usuwając oczywiście starego Steama), uruchomiłem ponownie komputer na wszelki wypadek i zainstalowałem naszą kochaną Parę z owego pliku instalacyjnego. O dziwo poszło... Sporo czytałem na ten temat komentarzy i jestem winien Ci ostrzeżenie, że nie zawsze to działa, niestety.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

A propo Steama (co mi nie działał), to próbowałem go włączyć wiele razy, aż pewnego razu klikam i... działa.
Może coś z serwerami Steama było nie tak albo nie wiem.
Dzięki wszystkim za pomoc.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Mój kumpel dostał taką o to wiadomośc na Steam:

Maciej Kamilowski - Adminstrator
Witaj, jestem polskim administratorem VALVE. 30 dni temu dostałem zlecenie od mojej firmy na przeskanowanie wszystkich steamów. Już 54563 osoby zostały przeskanowane w tym 1467 zbanowane. Podaj swój login i hasło do STEAM''a w celu uchronienia się od bana!
Maciej Kamilowski - Adminstrator

Nice próba wyłudzenia... ;]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 14.06.2008 o 10:45, edsonpele napisał:

Co zrobić żeby Steam był online? Bo przy złożeniu konta wyskakuje mi błąd, w którym jest
napisane, że Steam jest offline.


Wejdź w Steam > Przyjaciele > obok Twojego avatara masz strzałkę w dól, wciśnij ją i tam wybierz Online.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Kupiłem grę Portal. I mam pytania : Po pierwsze - czy trzeba ją aktywować na Steamie? Po drugie - czy steam ma prawo przeglądać nasze dane z komputera, system i oprogramowanie? Albo na przykład oglądać moje pliki z komputera?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się