ww3pl

Steam - pomoc dla graczy czy ich zagłada?

14796 postów w tym temacie

Dnia 22.07.2008 o 20:50, Crew 900 napisał:

Tia , ale od czasów wydania Half-LIfe 2 na DVD to gra nie była aktualizowana , więc jeżeli się to zainstaluje to trzeba koniecznie zaktualizować pliki gry


Orange Box. Słyszałeś o czymś takim? A tak nawiasem mówiąc - czytanie ze zrozumieniem się kłania.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 23.07.2008 o 09:26, Crew 900 napisał:

Nom pewnie , a czy tamten kolega coś wspomniał że ma Orange Box lub też zwykłego Half-Life 2 ?!


''Tamten kolega'' nawiązywał do mojej poprzedniej wypowiedzi, gdzie nie napisałem, jaką konkretnie edycję gry posiadam. Ty od razu narzuciłeś swoje widzimisię. Nieważne, nie odpisuj. Kończę temat ze swojej strony.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Och cholera , sory , zapomniałem że to ty zadałeś pytanie :|
To mówisz że masz Orange Box i ci się hl2 chce aktualizować ? a jak zainstalujesz to ile procent ma ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 23.07.2008 o 13:17, Crew 900 napisał:

To mówisz że masz Orange Box i ci się hl2 chce aktualizować ? a jak zainstalujesz to ile procent ma ?


Heh, wszystko już jest w porządku. Po prostu cholernie się nudziłem, więc zainstalowałem Half-Life''a z OB mając nadzieję na szybkie rozpoczęcie zabawy, a tu wyskakuje mi aktualizator. Cóż, przeczekałem, przeczekałem, ale nie napiszę, że był to najprzyjemniejszy okres w moim życiu. ;-) Zamiast się zrelaksować, straciłem godzinę (!) na pierwsze włączenie gry.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Więc tak. Ja też mam The Orange Box i przy każdej grze musicie w ustawieniach ustawić czy chcecie aktualizacje czy nie. STEAM -> My Games -> nazwa_gry -> properties -> "Do not automatically update this game"
Druga sprawa, jemu chyba chodzi o to, że Half-Life 2(episode two na pewno, reszta nie wiem) NIE DZIAŁA w trybie Offline. Nie wiem czemu. Po prostu sie nie da go odpalić. Updaty da się wyłączyć w kazdej grze. Wyłączyłem i Portal działa bez problemów, a HL wywala błąd, że gra nie może wystartować Offline.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Teraz coraz rzadziej da się grać w Offline , ale to dlatego że VALVE chce wiedzieć w jakie gry gramy , tzn. te co mamy na koncie steam , bo jeżeli wykryje że gra nie jest w koncie a w nią gramy to wiadomo co będzie ....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Osobiście nie mam nic przeciwko temu. Jeśli takie środki mają uratować rynek PC, to jestem za. Problem się zaczyna, jak nie mam neta :D.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 26.07.2008 o 16:18, Crew 900 napisał:

Teraz coraz rzadziej da się grać w Offline , ale to dlatego że VALVE chce wiedzieć w
jakie gry gramy , tzn. te co mamy na koncie steam , bo jeżeli wykryje że gra nie jest
w koncie a w nią gramy to wiadomo co będzie ....


ja gram jak moge offline mam oryginalne gry ale gram w nie przez steam buster, nie musza wiedziec w co i ile gram :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Mam pytanie ma ktoś może 2 takie same gry CSS Day of Defeat Source lub Half-life dedmatch i dał by jako podarunek na konto ogame prawie 3mil pk lub konto na bitefigt?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ja kupiłem kiedyś Orange Box''a ale dla mnie steam jest bezużyteczny ponieważ nie mam szybkiego internetu a ściąganie HL2, One i Two trwało by pewnie bardzo długo.

Po drugie wolę jakoś mieć grę "fizycznie" na nośniku a nie ściągać z neta. Ale to zależy jak kto lubi.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 26.07.2008 o 20:59, Seccolo napisał:

Po drugie wolę jakoś mieć grę "fizycznie" na nośniku a nie ściągać z neta. Ale to zależy jak kto lubi.


Gry w Steamie są znacznie tańsze, niż ich pudełkowe odpowiedniki, a ściągniętą grę można steamowo wrzucić na płytkę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 26.07.2008 o 21:02, DJ Szlafrok napisał:

> Po drugie wolę jakoś mieć grę "fizycznie" na nośniku a nie ściągać z neta. Ale to
zależy jak kto lubi.

Gry w Steamie są znacznie tańsze, niż ich pudełkowe odpowiedniki, a ściągniętą grę można
steamowo wrzucić na płytkę.


I działa normalnie? To znaczy nie trzeba już jej ściągać po raz drugi jeżeli chciałbym pograć nie mając neta np. po formacie windowsa?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Nom , ale steama byś musiał mieć . Można zgrać te ściągnięte pliki GCF i później skopiować z płytki do SteamApps i masz 100% o ile gra nie miała aktualizacji w tym czasie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Kupilem oryginalna gre mam kod seryjny ale zgubilem plyt i slyszalem ze jest mozliwość ściągnięcia gry jesli sie ma kod seryjny a wiec jak mam ściągnąć?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Musisz aktywować ten kod w Steamie ,
Zakładasz konto w nim , bierzesz zakładkę Moje Gry i na dole masz Aktywuj przy użyciu Klucza ....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się