ww3pl

Steam - pomoc dla graczy czy ich zagłada?

14796 postów w tym temacie

Czyli wyszło że maksymalna szybkość pobierania to 40 kb/s a wysyłania 13 kb/s
I jeszcze do tego ping w wysokości 217 , super internet , co to jest radiówka ?
Nie dziw się że tak wolno ci ściąga

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 28.09.2008 o 19:05, Red Shoehart napisał:

Chodzi mi o te Steam-Updating i procent postępu. Takie cuś włącza się przy uruchomieniu
Steam (oczywiście nie za każdym razem).

U mnie pojawia się tylko coś w stylu "checking for game updates", dokładnie nie pamiętam, ale to jest to o czym pisałem. Nie wiem co jeszcze może u ciebie się update''ować.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 28.09.2008 o 19:50, Crew 900 napisał:

Czyli wyszło że maksymalna szybkość pobierania to 40 kb/s a wysyłania 13 kb/s
I jeszcze do tego ping w wysokości 217 , super internet , co to jest radiówka ?
Nie dziw się że tak wolno ci ściąga

Nie no 400kb/s to 400kb/s a nie 40kb/s. Co prawda to i tak słabo, ale nie jest to na poziomie starych modemów.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Steam zdecydowanie pomaga. Jak dla mnie największymi plusami jest to, że jak jestem nie na swoim piecyku to mogę zainstalować grę bez płytki oraz drugim plusem jest, że komunikator ze znajomymi - nie muszę mieć włączonego gg podczas gry żeby kontaktować się z kumplami.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Musimy rozróżnić kilobity od kilobajtów. Dostawcy netu podają wartości w kilobitach/s, czyli kbps to jest kilobit/s, żeby przeliczyć na kilobajty, należy podzielić kilobity przez 8 i wyjdzie wartość w kilobajtach. Kilobajty/s mają oznaczenie kB/s, a kilobity/s kb/s. To nie wielka różnica, dlatego ludzie się chwalą, że maja neo 1 megabajt... lol...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 28.09.2008 o 20:53, Crew 900 napisał:

OMg co ty za bzdury gadasz . U mnie teraz pokazuje 4000 kb/s czyli ściąga u mnie 400
kb/s

Piszesz kb i kb, znaczy to samo. Pewnie masz na myśli coś innego (domyślam się że bity (małe b) i bajty (wielkie B)), ale my tu nie jesteśmy od robienia za czytaczy myśli, jak na razie bzdury to sam wypisujesz. Poza tym 1 bajt to 8 bitów a nie 10 jak próbujesz zasugerować.

Edit: M3rc3n0r już ci wytłumaczył, ale jak mi ktoś wypomina bzdury sam nie wiedząc co mówi to nie bardzo zauważam takie szczegóły.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 28.09.2008 o 20:26, Corvin 0451 napisał:

> Chodzi mi o te Steam-Updating i procent postępu. Takie cuś włącza się przy uruchomieniu

> Steam (oczywiście nie za każdym razem).
U mnie pojawia się tylko coś w stylu "checking for game updates", dokładnie nie pamiętam,
ale to jest to o czym pisałem. Nie wiem co jeszcze może u ciebie się update''ować.


Omg, jak włączasz Steam (dwuklik na ikonę;) to za którymś razem NA PEWNO miałeś STEAM-UPDATING --%.
Takie coś pojawia się też przy pierwszym uruchomieniu Stima. I tu pytanie: jak przyspieszyć to gumno lub całkowicie wyłączyć?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 30.09.2008 o 16:18, Red Shoehart napisał:

Omg, jak włączasz Steam (dwuklik na ikonę;) to za którymś razem NA PEWNO miałeś STEAM-UPDATING
--%.
Takie coś pojawia się też przy pierwszym uruchomieniu Stima. I tu pytanie: jak przyspieszyć
to gumno lub całkowicie wyłączyć?

To możliwe :) Ponieważ czas uruchamiania Steama mnie drażni, to zazwyczaj puszczam go i idę AFK albo czytam fora, dlatego mogłem nie zwrócić uwagi. Jeśli Steam faktycznie sprawdza update''y własnego kodu to opcji wyłączenia tego nigdzie nie widziałem. Czyba musisz przeżyć.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Mam nadzieję, że to tutaj.
Otóż chciałem ponownie zagrać sobie w H-F2 i CS, który jest niestety wraz ze steamem.
Jako, że nie pamiętam swojego loginu ani hasła postanowiłem zrobić tak, aby mi je wysłali.
I teraz się pojawia problem:
Czekam od wczoraj i nic (do tego nie wiem nawet na który e-mail mi przyjdzie, ale sprawdzam je wszystkie).
Czy e-mail powinien nadejść od razu?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Jeżeli masz pocztę np. w serwisie onet, może to trochę potrwać - na tę pocztę emaile przychodzą zazwyczaj w żółwim tempie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 02.10.2008 o 15:03, WorldWar3PL napisał:

Jeżeli masz pocztę np. w serwisie onet, może to trochę potrwać - na tę pocztę emaile
przychodzą zazwyczaj w żółwim tempie.


Jeżeli jest tak jak pisze kolega WorldWar3PL to z góry radziłbym Ci zmienić maila, gdy tylko uda Ci się otrzymać wiadomość zwrotną. Kumpel miał adres z Interii i mało co nie stracił konta. Dobrze że szybko zareagował i zwrócił się z problemem logowania na Support Steam`u. Tak przywrócili mu konto a jako radę na przyszłość polecili zmiane skrzynki internetowej na gmail lub yahoo.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Z tego co widzę posiadasz połączenie bezprzewodowe, czyli łączysz się przez router.
Oto lista routerów, z którymi mogą być problemy :
"Actiontec DSL Modems

* Internal PCI Home DSL Modem (Model # PCI0839-01 )
* External USB Home DSL Modem (Model # UD800TP)
* USB/Ethernet Home DSL Modem (Model # ED800T)
* USB/Ethernet Home DSL Modem (With Routing Capabilities) (Model # R4500U)

Actiontec ADSL Gateways

* Wireless-Ready DSL Gateway (Model # R1520SU)
* Wireless-Ready DSL Gateway (Model # R1524SU)
* Wireless-Ready DSL Gateway (Model # R1520SU)

Actiontec Broadband Routers: Cable/DSL Routers

* 54 Mbps Wireless Cable/DSL Router (Model # GT704-WR)
* Wireless Cable/DSL Router (Model # R3010SUW)
* Wireless Cable/DSL Router (Model # R3010UW)
* Wireless-Ready Cable/DSL Router (Model # R1020S(U))
* Wireless-Ready Cable/DSL Router (Model # R1020S)
* Dual Mode Wireless-Ready Cable/DSL Router (Model # R3020QU)
* Dual WAN
Others

* Creative Labs BroadXent 8120 modem (5.0.0.16 17 November 2003)
* Netgear CG814WG
"

Spróbuj zamknąć steam, podłącz komputer bezpośrednio do internetu, omijając router i uruchom ponownie steam. Powinno pomóc ;>
Nie wiem czy coś Ci to pomoże, ale steam nie działa na maszynach w sieci DMZ.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Witam, szukam pomocy :)

Mógłby mi ktoś krok po kroku wytłumaczyć jak wykonaź procedurę przerejestrowania gry z jednego konta na drugie? Mam dwa konta STEAM, z tego na tym drugim tylko jedną grę, dla wygody chciałbym je wszystkie razem mieć na jednym koncie. Wiem, że jest to możliwe, tylko czy darmowe?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się