ww3pl

Steam - pomoc dla graczy czy ich zagłada?

14796 postów w tym temacie

z GÓRY sorry za laickie pytania ale nigdy wcześniej nie korzystałem z promocji na steamie a dziś zamierzam zacząć.

Czy żeby wykonać poszczególne tzw. "achievmenty" np. "The Golden Gift! - Ukończ wszystkie poziomy rozdziału w Super Meat World W CIĄGU JEDNEJ SESJI GRY." - "Potrzebujesz gry Super Meat Boy, aby wypełnić to zadanie"

Czy to znaczy, że żebym mógł wypelnic to zadanie i otrzymać prezent muszę najpierw kupić tą grę za 3,5 euro?

Czy dobrze rozumiem, że tak jest prawie ze wszystkimi zadaniami?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Poszukuje gier takich jak:
Portal 2
Killing Floor
Garry Mod
Counter Strike Condition Zero
Call of Duty (obojętnie jaka część)
Poza tym dużo innych gierek, które możecie mi zaproponować.
Za gry daję węgielki, ilość uzgadniamy indywidualnie na steamie.
Steam: me3ix (doda mnie pod nazwa mIcHeO) a jak nie dzieła to
http://steamcommunity.com/profiles/76561198005082967

Pisać śmiało, nie gryzę ani nie podaje śmiesznych ofert.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 30.12.2011 o 22:24, KERMIz napisał:

z GÓRY sorry za laickie pytania ale nigdy wcześniej nie korzystałem z promocji na steamie
a dziś zamierzam zacząć.

Czy żeby wykonać poszczególne tzw. "achievmenty" np. "The Golden Gift! - Ukończ wszystkie
poziomy rozdziału w Super Meat World W CIĄGU JEDNEJ SESJI GRY." - "Potrzebujesz gry Super
Meat Boy, aby wypełnić to zadanie"

Czy to znaczy, że żebym mógł wypelnic to zadanie i otrzymać prezent muszę najpierw kupić
tą grę za 3,5 euro?

Czy dobrze rozumiem, że tak jest prawie ze wszystkimi zadaniami?

Tak.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

A takie pytanie teraz mi się nasunęło. Czemu dzisiaj nie ma do zdobycia żadnego darmowego aczivka? Nie powinno być dzisiaj Champions Online? I co ogólnie z tymi aczivkami których już nie będzie, skąd ludzie tworzący strone z aczivkami wiedzieli/myśleli że będą?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

A na czym polega Steam Guard? Na tym,że nie można zalogować się na swoim koncie na innym komputerze? Jeżeli tak,to dziękuje za takiego achieva,phi...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 30.12.2011 o 22:34, bobobo napisał:

A na czym polega Steam Guard?

Jeśli masz go włączonego to przy próbie wejścia na konto z innego komputera najpierw zostanie wysłany specjalny kod na twój e-mail. Musisz go wpisać przy logowaniu. Można go wyłączać i włączać w każdej chwili więc nie widzę problemu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 30.12.2011 o 21:43, ChrisBgnr napisał:

> F:NV zainstalowany, polska wersja jest! :)
A dlc jakieś też kupiłeś? Bo one podobno już są tylko po ang;/


Nie kupowałem żadnego DLC, nawet na podstawkę myślę, że nie będę mieć zbyt wiele czasu. Mam zamiar przejść wszystkie nieskończone gry w pół roku, a będzie tego z 10 sztuk, a cały czas dochodzą nowe :D
musisz popytać o te DLC w temacie o F:NV :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dam 5 wegli i -33%velve-50%braid-50%AtomZombieSmasher za jakas gre multiplayerowa najechetniej dota 2:)ale moga byz inne pisac w postach lub trade na steamie nick Cziterrr

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 30.12.2011 o 22:46, Heartbreaker napisał:

Jak wyliczyłem, zostało im 11 aczików growych plus ten z guardem. Akurat na sobotę i
niedzielę po 6.

Nie wyliczyłeś tylko, że jutro ostatni dzień z achievementami. W niedzielę już żadnych nowych nie będzie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

WIELKA WYPRZ ZA WĘGIEL

Sengoku 8
Holiday Sale 2011 Gift: Shadowgrounds Survivor and Shadowgrounds 6
Puzzle Chronicles 5
Bunch of Heroes 6
Crazy Machines 5
Zombie Driver 5
Swords and Soldiers HD 6

Uwaga Uwaga !
paczki 5. dowolnych wybranych kuponów po 1 węgiel


steam: sauron9209
http://steamcommunity.com/profiles/76561198032592550/inventory/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 30.12.2011 o 22:34, bobobo napisał:

Jeżeli tak,to dziękuje za takiego achieva,phi...

Włączony Steam Guard to podstawa. Jeżeli ktoś ma go wyłączonego... Wstyd to mało powiedziane.

@Cziterrr
Jutro jest ostatni dzień nowych obniżek/osiągnieć. W niedzielę (pierwszego) zapewne będzie "podsumowanie" promocji - powtórka z rozrywki. Zazwyczaj kilka najlepiej się sprzedających tytułów pojawia się z taką samą obniżką co poprzednio.
W poniedziałek (drugiego) o 19 kończy się promocja. Nie będzie można już robić achievementów, a węglę znikną z ekwipunków (jako, że biorą udział w losowaniu o główną nagrodę).

Wszystkie prezenty/kupony zostają w ekwipunku, i nadal można nimi handlować. To tak gwoli ścisłości.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się