ww3pl

Steam - pomoc dla graczy czy ich zagłada?

14796 postów w tym temacie

Dnia 31.12.2011 o 21:07, Polkos92 napisał:

jakie itemy cie interesuja?


Metal, klucze (~8 kluczy) albo czapka Billa pomalowana na biało/czarno + kluczyk, bez koloru dwa kluczyki. W sumie można ponegocjować.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 31.12.2011 o 19:40, Blackhand napisał:

<ciach>
A miliony graczy wyją z rozpaczy (rym niezamierzony :)).

Nie sądzę, raczej miliony graczy pobrało trainera do Super Meat Boya.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Proszę o potwierdzenie/wyjaśnienie czy dobrze rozumiem promocje steam dotyczącą serii GTA, którą załączam na poniższym screenie.

Czy dobrze rozumiem, że gta 4 wraz z dodatkiem Episodes from liberty city mogę kupić za 8,74 EUR? a gta 4 wraz z tym samym dodatkiem plus gta vice city, san andreas, gta 3, gta 2 i GTA 1 mogę kupić za 7,49 EUR czyli taniej niż za pierwszy zestaw, który również zawiera się w drugim? Pzecież to jakiś absurd a nie promocja.

Chyba, że coś przeoczyłem. Proszę o info.

20111231212556

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 31.12.2011 o 21:35, Mordant napisał:

Absurdem tutaj jest cena GT4 packa, który jest wyższa od Complete ;). Bo promocja sama
w sobie, jest w porządku.



To miałem właśnie na myśli, być może napisałem niejasno ale w szoku byłem ;p.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ha, właśnie mi się Krampus pojawił w The Binding of Isaac (swoją drogą, bardzo fajna gierka). :D Szkoda tylko, że znowu węgiel wpadł za achievementa. :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 31.12.2011 o 21:39, matiz123 napisał:

Ha, właśnie mi się Krampus pojawił w The Binding of Isaac (swoją drogą, bardzo fajna
gierka). :D Szkoda tylko, że znowu węgiel wpadł za achievementa. :P


Chory achiv ja grałem 2h i nic ;p (ale znając moje szczęście to węgiel albo zniżkę bym dostał...) niestety odpuściłem sobie, bo siedzę na takim sprzęcie, że przy grubszych walkach mam lagi kilka s i z 10fps... Ale trzeba przyznać, że pomimo tego grało się wybornie. :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Pisałem w "odpowiednim" wątku, ale jednak tutaj zagląda więcej osób.

Znajomy ma na wymianę Counter-Strike: Source
Jakby ktoś był chętny, to kontakt na: http://steamcommunity.com/profiles/76561198056151537/

@Ustrojp
To raczej wina gry, niż sprzętu ;). Gdy zaczynała się jakakolwiek walka (nawet z jednym przeciwnikiem) to gra mi strasznie zwalniała - wszystko chodziło 4-5 razy wolniej.
A wymagania raczej spełniam, skoro taki Wiedźmin 2 chodzi płynnie na wysokich przy 1920x1080.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

No ja mam teraz na liczniku 7 godzin. Z tym że grałem tyle (i będę grał jeszcze), bo to fajna gra, a nie po to, żeby osiągnięcie zgarnąć. Na pewno będę odpalał Binding of Isaac jeszcze wiele razy. :)
A co do tych spowolnień, to ja też je mam - jak jest więcej niż jeden przeciwnik na ekranie, to ilość klatek drastycznie spada, a potem wszystko nagle przyspiesza, jak się walka kończy. :) Ale mi to jakoś nie przeszkadza, da się z tym grać. :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Mam: Far Cry® 2: Fortune''s Edition
Szukam: Portal 2
Ewentualnie piszcie propozycję, nie chcę kuponów ani węgla.
Mogę dołożyć parę węgielków i zniżki jak coś.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 31.12.2011 o 21:44, Mordant napisał:

Znajomy ma na wymianę Counter-Strike: Source
Jakby ktoś był chętny, to kontakt na: http://steamcommunity.com/profiles/76561198056151537/

Kumpel dał się okraś. Jak to napisał "łatwo przyszło, łatwo poszło".

Jako, że ogłoszenie napisałem tylko na tym forum, to wiadomo skąd ów osobnik jest. Link do profilu: http://steamcommunity.com/id/freeman19/
Także radziłbym unikać.

(A to wiadomość do wspomnianego Pana: zmiana community id / nicku nic nie da. Lista blokowanych się updatuje)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Witam, posiadam 6 węgielków brakuje mi 1 do craftingu ;/
Jeśli komuś z was już węgiel jest nie potrzebny to może mi go oddać (pls WĘGIEL PROSZE), ponieważ czuje, że trafi się coś dobrego :)
Jak wypadnie jakakolwiek zniżka mogę ją wam oddać za darmo a jak gra to zatrzymam.

Liczę na Was !!!

Jak by ktoś chciał zniżki za darmo:
-33% Valve
-50 Dwarfs?!
-60% Hearts of lron 3l

Link do mojego profilu steam: http://steamcommunity.com/profiles/76561198005082967

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się