ww3pl

Steam - pomoc dla graczy czy ich zagłada?

14796 postów w tym temacie

Mnie tam dziwi jak słabo wyszła jemu liczba węgli na ilość kont :D

Przypomnę o swoich poszukiwaniach. Szukam jednego z tych pakietów do wymiany na węgiel:
- Fallout New Vegas
- Bastion/Limbo
- Bastion/World of Goo

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 24.12.2011 o 23:27, Redjevel napisał:

Zasób numerów dla Dark_Messiah_of_Might_and_Magic został wyczerpany. :(
dobrze ze mam jeszcze 2000 w notatniku


Prawdę mówiąc właśnie wstałem po zaledwie parogodzinnym śnie i moja percepcja jest nieco ograniczona, ale... O, cholera. Parę dni temu pisałem do Ghosta w tej sprawie, bo wyszło tak niefortunnie, że dopiero niedawno przypomniałem sobie, iż wśród dziesiątek płyt z CDA mam także DVD z Dark Messiah i niestety, rychło odnotowałem absencję gry na zakładce z serialami. Szanowny admin pisał, że nie ma szans na więcej... Niektórzy przebąkują, że i tak oficjalne serwery są off, ale chciałbym dodać należną mi grę do listy i sprawdzić możliwości na własną rękę. Jeśli wiec masz jeszcze któryś z tych 2k seriali - albo ktokolwiek inny - to prosiłbym o przesłanie mi go na Steam. Jeden jedyny serial. Ewentualnie dwa, bo kumpel też zapalił się pod moim wpływem do tego pomysłu... Mamy wprost perfekcyjny timing.
Nick: Galadh.

Tak na temat - czy pierwszy Half-Life także wchodzi do puli gier Valve, które można wygrać?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Najlepsze jest to,że chyba żeby dostać nowego cd-kaya na stronie cd-action trzeba mieć nowe konto(1 konto=1 cd-kay).
Czyli trzeba założyć 2000 kont mailowych,2000 kont na stronie cd-action i 2000 kont na steamie.
Gratuluje wolnego czasu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 01.01.2012 o 12:55, gitarka napisał:

Orientuje się ktoś, czy będzie można wykorzystać dwa kupony na jedną grę?

A jak byś wykorzystał 2x -75%? Steam miałby Ci dopłacić jeszcze?:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 01.01.2012 o 12:05, SiDi napisał:

bo biorę takie gry x2 ;]

Jeżeli masz zamiar grać z kumplem w co-opie i chcesz zaoszczędzić, to weź DLCki tylko raz (The Stars are Left > Vietnam jakbyś jeszcze chciał ciąć koszta). Jedynie osoba hostująca grę musi je mieć :).

Odnośnie kuponów - jeden kupon na grę. Poza tym, obniżki się mnożą, a nie dodają - chociaż to powinno być oczywiste.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dzisiaj jest ostatni dzień promocji, ale nie ma tak jak zazwyczaj powtórki z obniżek na najbardziej chodne tytuły. Orientuje sie ktoś może, czy można na coś takiego liczyć jutro? Tzn cała ta zabawa z węglami i osiągnięciami się skończy, a dadzą tylko obniżki na gry.

@Redjevel
Wymień się za Blood Bowl :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 01.01.2012 o 13:11, Macios napisał:

Dzisiaj jest ostatni dzień promocji, ale nie ma tak jak zazwyczaj powtórki z obniżek
na najbardziej chodne tytuły.

Skąd to wiesz?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Wreszcie udało mi się wrócić z zabawy sylwestrowej, patrze na Steama...Bioshock 2 za 5 euro! F:NV i B2 w dwa ostatnie dni promocji...gdybym wiedział wcześniej to bym nie wydał 30 euro na inne gierki :D ale przez najbliższe pół roku mam już w co grać :) aczkolwiek szkoda, że to już koniec...na co ja będę codziennie czekał przed 19...na Fakty? :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Skąd wiem, że dzisiaj jest ostatni dzień promocji? Myślałem, że to oczywiste. Miała być do nowego roku. No i w zakładce z wypisanymi osiągnięciami na każdy dzień nie ma już 1 stycznia.

[Edit] A i na głównej stronie promocji jest napisane: "New deals each day through January 1st"

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 01.01.2012 o 13:04, Mordant napisał:

Jeżeli masz zamiar grać z kumplem w co-opie i chcesz zaoszczędzić, to weź DLCki tylko
raz (The Stars are Left > Vietnam jakbyś jeszcze chciał ciąć koszta). Jedynie osoba
hostująca grę musi je mieć :).


Ostatni raz zapytam, abym miał 100% pewność, że nie kupię czegoś więcej :D Kupuję 2x Magicka (ta w promocji) oraz 1 zestaw DLC THe Stars are Left+Vietnam (albo jedną z nich), tak?

EDIT:
http://i.imgur.com/PUyoK.png spójrzcie na tego kolesia. Wszystkie acziki zrobione.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 01.01.2012 o 13:16, Macios napisał:

Skąd wiem, że dzisiaj jest ostatni dzień promocji? Myślałem, że to oczywiste. Miała być
do nowego roku. No i w zakładce z wypisanymi osiągnięciami na każdy dzień nie ma już
1 stycznia.

Wydaje mi się, że na ostatni dzień z powtórkami nigdy nie było osiągnięć, a te kartki z kalendarza na stronie osiągnięć tyczą się tylko nowych ofert. Także nie jest to takie pewne. Pamięta ktoś jak było na letniej wyprzedaży?

Dnia 01.01.2012 o 13:16, Macios napisał:

[Edit] A i na głównej stronie promocji jest napisane: "New deals each day through January
1st"

Czyli do dzisiaj. Godzina 19 również wchodzi w skład dzisiejszego dnia. :) A koło licznika odmierzającego czas do nowych ofert wciąż jest napisane "New deals start in".

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ja widzę co pisze Redjevel to nie wiem czy śmiać się, czy płakać... On nawet nie ukrywa tego, że oszukuje, wykorzystuje innych ludzi (i ich głupotę). Może to jakiś nowy trend na bycie fajnym w społeczeństwie? Czyżbym już za tym nie nadążał?

A, żeby było trochę na temat- kiedy ma być to wielkie losowanie? Chodzi mi o godzinę- 19? Drugiego stycznia- to wiem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Właśnie złapałem Sengoku, ktoś zainteresowany na wymianę? Chociaż lubię strategie, to jakoś nie mogę się przemóc do tych z Paradoxu. Chyba są zbyt skomplikowane jak dla mnie :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się