ww3pl

Steam - pomoc dla graczy czy ich zagłada?

14796 postów w tym temacie

Steam wymiata. Jeśli ktoś się wacha to polecam! Nie będę wymieniać jego cech, poprostu po kilku dniach grania zwłaszcza w sieci, cechy same wyjdą na jaw.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 27.12.2008 o 11:36, M3rc3n0r napisał:

Ja bym się na Twoim miejscy modlił, żeby ktoś Ci nie zafundował bana na to konto. Polityka
Valve Anti-Cheat jest kontrowersyjna, ale co zrobić.



właśnie mam złe przeczucia, bo dałem na odzyskaj konto, czy coś w tym rodzaju...

http://img201.imageshack.us/my.php?image=beztytuuzx7.jpg

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Wejdź na support.steampowered.com i zarejestruj się tam, a potem zadaj pytanie supportowi przez tą właśnie stronę. Nie wiem, jaki będzie tego wynik, ale chyba warto spróbować.

Ja ostatnio pomogłem koledze (on w angielskim niezbyt dobrze potrafi rozmawiać) odzyskać ukradzione konto Steam. Na początku wydawało się nam, że po prostu ktoś ukradł jedynie CD-Key, a potem okazało się, że kolega miał konto, które zostało ukradzione i grała na nim osoba z innego miasta.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Mam wielki problem!Zainstalowalem STEAM aktualizuje sie,dochodzi do 26% po czym wyskakuje error:Steam.exe(main exception):ERROR:copying Steam.exe to D:/TEMP/Steam2 failed,Win32 Error 3 "System nie moze odnalezc okreslonej sciezki".Pomocy!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Witam,
chciałbym się zarejestrować na STEAM i kupić Team Fortress 2. Co muszę zrobić?? Nie chciałbym się rejestrować niepotrzebnie. Chodzi mi o to, że nie mam żadnego konta, czy coś w ten deseń, a jeżeli dobrze zrozumiałem tak się płaci za gry (??).
Z góry dzięki za odpowiedź.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Nie ma nic za darmo ;]
Sam STEAM jest darmowy, płacisz jedynie za gry, które możesz zakupić w sklepie STEAM .
Na razie nie rejestruj się, przy instalacji TF 2 na pewno pojawi się informacja, o potrzebie założenia konta .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ech, no właśnie, może źle się wyraziłem.
Chodzi mi o sposób zakupu. W Polsce nie kupię, bo drogo wychodzi (chyba, że mogę ufać tym, którzy sprzedają na allegro za 25zł cd-key''e do STEAM??), a nie wiem za bardzo co robić?? Jakie są sposoby płatności?? Co, jeśli nie mam na karcie kredytowej (bo chyba tak się płaci?? Jeszcze nie obeznany w tym jestem :P) kasy w Euro?? Słowem: jak Wy płacicie??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 30.12.2008 o 17:16, Kapizak1 napisał:

Ech, no właśnie, może źle się wyraziłem.
Chodzi mi o sposób zakupu. W Polsce nie kupię, bo drogo wychodzi (chyba, że mogę ufać
tym, którzy sprzedają na allegro za 25zł cd-key''e do STEAM??), a nie wiem za bardzo
co robić?? Jakie są sposoby płatności?? Co, jeśli nie mam na karcie kredytowej (bo chyba
tak się płaci?? Jeszcze nie obeznany w tym jestem :P) kasy w Euro?? Słowem: jak Wy płacicie??

Ja niedawno kupiłem Orange Box na Allegro za 25 zł, i na razie wszystko w porządku ;)

A jak kupować na steam? Najprostsze sposoby to:
1. Karta kredytowa, istnieją teraz karty kredytowe pre-paid, nie potrzeba stałego źródła dochodów.
2. PayPal. Akceptuje teraz wpłatę na własne konto PayPal przez zwykły przelew. Jeżeli masz wystarczająco dużo pieniędzy na tym PP, kupujesz przez Steam grę, wybierasz formę płatności - właśnie PayPal.

Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 31.12.2008 o 12:49, bartek_kawa napisał:

Ja niedawno kupiłem Orange Box na Allegro za 25 zł, i na razie wszystko w porządku ;)

No, ja wczoraj tez zamówiłem (a właściwie dzisiaj w nocy), nie byłem tylko do końca pewien, czy to jest legalne (bo to tak, jakby sprzedać grę). Teraz tylko czekam na klucz... i doczekać się nie mogę ;|
Dzięki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ja również przed chwilą zamówiłem klucz Steam do Orange Boksa na Allegro ^^. Kosztował 24 zł i też się nie mogę doczekać już :D. Co prawda o TF2 płynnym mogę pomarzyć, ale taki Portal: First Slice chodził mi nieźle więc gry single z tego pakietu może nie będą mi aż tak bardzo zacinać, HL2 przeszedłem i nie było źle, ale oprócz Ep1, te gry to nowy engine więc nie wiem ^^.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Half-Life 2 i Episode One są na tym samym Silniku Graficznym
Jeżeli mówisz że o płynnym TF 2 możesz zapomnieć to również możesz zapomnieć o płynnym Portalu i HL2 Episode Two

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 31.12.2008 o 13:56, Crew 900 napisał:

Half-Life 2 i Episode One są na tym samym Silniku Graficznym

Przecież wiem :o.

Dnia 31.12.2008 o 13:56, Crew 900 napisał:

Jeżeli mówisz że o płynnym TF 2 możesz zapomnieć to również możesz zapomnieć o płynnym
Portalu i HL2 Episode Two

Gry multi na silniku Source bardziej obciążają komputer niż gry single, przekonałem się o tym na przykład w przypadku HL2, który chodził mi płynnie i CS:S, który mi się zacinał... W demo Portala grałem, więc wiem, jak będzie mi chodził o0.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ale otrzymujemy z serwera natłok danych, a że Source to też świetna fizyka, to serwer musi też wysyłać np. pod jakim kątem przewraca się beczka itp, gry multi na Source obciążają kompa bardziej niż single, również dlatego, że mają też trochę inną budowę. Np. czemu HL2 Deathmatch uruchamia się przez inny skrót niż single HL2? W grach na silniku Q3 jest podobnie, np. Jedi Academy ma na pudełku 2 wersje wymagań: jedne dla single, a drugie dla multiplayera i dosyć się one różnią...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Czy u was także tak długo trwa logowanie do Steama? Ostatnio dwa razy chciałem w coś ze Steama zagrać i za każdym razem jak uruchamiam Steama to logowanie trwa ponad kilka minut... Skandal!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się